Προς το περιεχόμενο

Άμεση αγορά τροφοδοτικού


babis_89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

. όσο για τα χρήματα max εκεί στα 50-60 ευρώ . 

Το λοιπόν, αν θες ντε και καλά να εξαντλήσεις αυτό το ποσό και έχεις  βλέψεις για αναβάθμιση στο κοντινό μέλλον πάρε ένα από τα δύο που σου πρότεινε πιο πάνω ο φίλος benign(προσωπική προτίμηση το xfx ts450),στην αντίθετη περίπτωση μπορείς να πάρεις αυτό που σου πρότεινα χωρίς καμμιά αμφιβολία, στο εγγυώμαι.

Το θέμα όμως είναι αν έχει κάψει μόνο το τροφοδοτικό ή και κάτι άλλο,γι΄αυτό αν τυχόν έχεις κανά φίλο να μπορέσεις να κάνεις μια δοκιμή καλό θα ήταν ,μη πληρώσεις τροφοδοτικό τζάμπα και βερεσέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ενα τηλέφωνο στις βλάβες και θα σου δώσουν διεύθηνση τηλέφωνο απο κάποιο περιφερειακό γραφείο που θα πάς και θα υποβάλλεις ενα αίτημα για αποζημίωση αναφέροντας την (τις) συσκευές που έπαθαν ζημιά απο το δίκτυο της ΔΕΗ, πάρε κάποιο χαρτί απο ηλεκτρολόγο που διαπίστωσε την βλάβη και αφού υποβάλλεις το αίτημα το σου απαντούν τι αποζημιώνουν,φαντάζομαι ΔΕΝ είσαι ο μοναδικός που έπαθε βλάβη οπότε αν κάνουν και κάποιοι γείτονες αίτημα ακόμα καλύτερα

Αποζημιώνεσαι ΝΑΙ αλλά όχι μέσα απο φόρουμ και ΔΕΝ πρόκειται να σε πάρει τηλέφωνο κάποιος εκ των προτέρων αν δεν ψαχτείς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα υποστηριζω και εγω τo xfx ts450 και απλα για το ιστορικο και μονο του θεματος αν ειχες τον υπολογιστη και την τηλεοραση σε πολυπριζο ασφαλειας δεν θα σου ειχε καψει τιποτα. (Ισως το πολυπριζο μονο). Δεν ειμαι υπερβολικος αν η τηλεοραση κανει 200+ Ε ειναι κριμα να μην δωσεις 10Ε να αποφευγεις τετοιες καταστασεις. Προσωπικα ΟΛΕΣ οι ηλεκτρικες συσκευες στο σπιτι μου -πλην απο κατι φωτιστικα εννοειται- πατανε σε πριζες ή πολυπριζο ασφαλειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...