Προς το περιεχόμενο

[ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΣΥΝΤΟΜΑ] Logitech G610 RED/BROWN 55.90 @ BLACK FRIDAY @ MEDIAMARKT


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο τα εκθεσιακά πήρε το μάτι μου.

 

Βέβαια, κάτι μουρμούρησε ο υπάλληλος που ρώτησα για "κρατημένο", αλλά δεν το πολυέψαξα.

 

Πάντως, περνάει κόσμος και ντουνιάς και κοιτάζει.

 

Σε 2 ώρες δεν ξέρω τί θα βρεις.

 

Αν δεν σε πειράζει η "βόλτα", αξίζει.

 

Wrist stand να είχε και θα ήταν άψογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω βρει ένα εκθεσιακό κομάτι και το θελω για δώρο για τον μικρό μου.

Αξίζει παιδιά γιατι λίγο που τι είδα (φωτό) δεν έχει και τίποτα επάνω (ξέρετε τα παιδιά να είναι φανταχτερο....)

Το καφέ χρώμα ειναι καλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω βρει ένα εκθεσιακό κομάτι και το θελω για δώρο για τον μικρό μου.

Αξίζει παιδιά γιατι λίγο που τι είδα (φωτό) δεν έχει και τίποτα επάνω (ξέρετε τα παιδιά να είναι φανταχτερο....)

Το καφέ χρώμα ειναι καλό?

Το καφέ και το κόκκινο αναφέρονται στους διακόπτες.

Το πληκτρολόγιο είναι μαύρο. Το μόνο "φανταχτερό" στο συγκεκριμένο είναι ο άσπρος φωτισμός.

Αν θέλει γενικά ένα πληκτρολόγιο φανταχτερό με χρώματα κτλ, δεν είναι καλή επιλογή αυτό.

Είναι μια πολύ καλή τιμή για ένα επώνυμο μηχανικό πληκτρολόγιο, με γνωστούς ποιοτικούς διακόπτες, δεν είναι για να "πουλάς μούρη" :P

Αν εκτιμηθεί από τον μικρό το ότι είναι μηχανικό (δεν ξέρω και τι ηλικία έχει, και αν γνωρίζει για μηχανικά πληκτρολόγια), είναι καλή αγορά.

Αν όχι, υπάρχουν και πιο οικονομικά πιο παρδαλά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόλαβα και πήρα το τελευταίο κομμάτι χθες στο Περιστέρι με τα κόκκινα κουμπια.

Είναι η πρώτη φορά που γράφω απο μηχανικό πληκτρολόγιο και έχω ξετρελαθεί. Τοσα χρόνια είχα την νοοτροπία να αλλάζω πληκτρολόγιο κάθε χρόνο (microsoft των 10 ευρώ) για να είναι πάντα καθαρά.

Αυτό ομως που προκειται να το κρατήσω εσεις πως το καθαρίζετε μιας και εχει τα φωτάκια απο κατω

υπάρχει κανα πανακι σαν αυτο που καθαρίζουμε τα γυαλιά με μεγαλύτερη επιφάνεια για να το σκεπάζω ή υπάρχει άλλος τρόπος? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόλαβα και πήρα το τελευταίο κομμάτι χθες στο Περιστέρι με τα κόκκινα κουμπια.

Είναι η πρώτη φορά που γράφω απο μηχανικό πληκτρολόγιο και έχω ξετρελαθεί. Τοσα χρόνια είχα την νοοτροπία να αλλάζω πληκτρολόγιο κάθε χρόνο (microsoft των 10 ευρώ) για να είναι πάντα καθαρά.

Αυτό ομως που προκειται να το κρατήσω εσεις πως το καθαρίζετε μιας και εχει τα φωτάκια απο κατω

υπάρχει κανα πανακι σαν αυτο που καθαρίζουμε τα γυαλιά με μεγαλύτερη επιφάνεια για να το σκεπάζω ή υπάρχει άλλος τρόπος? :-D

τι ωρα πηγες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πληκτρολόγιο μου είχε πρόβλημα το πήγα πίσω μου το άλλαξαν απευθείας με ένα καινούργιο και τώρα το καινούργιο εμφανίζει πάλι το ίδιο πρόβλημα όχι όμως σε τόσο εντονο βαθμό 

Συγκεκριμένα το πληκτρολόγιο εχει 4 σκάλες φωτισμού, στις δύο τελευταίες σκάλες με την χαμηλότερη φωτεινότητα εμφανίζει έναν υψίσυχνο ηχο όπως έκαναν παλιά οι τηλεοράσεις. 

 

Το δεύτερο πληκτρολόγιο που πήρα κάνει πάλι το ίδιο. 

 

Σας συμβαίνει και σε εσας αυτό? 55ευρώ έδωσα και δεν υπάρχει ενα της προκοπής :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γνωστό πρόβλημα, πρέπει να περάσεις το λογισμικό της logitech και να ρυθμίσεις την φωτεινότητα από εκεί και θα σταματήσει να κάνει το θόρυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πληκτρολόγιο μου είχε πρόβλημα το πήγα πίσω μου το άλλαξαν απευθείας με ένα καινούργιο και τώρα το καινούργιο εμφανίζει πάλι το ίδιο πρόβλημα όχι όμως σε τόσο εντονο βαθμό 

Συγκεκριμένα το πληκτρολόγιο εχει 4 σκάλες φωτισμού, στις δύο τελευταίες σκάλες με την χαμηλότερη φωτεινότητα εμφανίζει έναν υψίσυχνο ηχο όπως έκαναν παλιά οι τηλεοράσεις. 

 

Το δεύτερο πληκτρολόγιο που πήρα κάνει πάλι το ίδιο. 

 

Σας συμβαίνει και σε εσας αυτό? 55ευρώ έδωσα και δεν υπάρχει ενα της προκοπής :-D

 

 

Εχω ιδιο προβλημα στο ιδιο πληκτρολογιο αγορασμενο προσφατα απο amazon.

Ψαξε στο ιντερνετ για coil whine g610. Το προβλημα ειναι μονο οταν το ρυθμιζεις τον φωτισμο απο το κουμπακι.

Στην μεγαλυτερη σκαλα δεν ακουγεται.

 

Λυση; Εχεις παντα την μεγαλυτερη σκαλα απο το κουμπι και μεσα απο το sofware της logitech χαμηλωνεις τον φωτισμο

Καπου ειχα διαβασει οτι αν μεσα απο το software της logitech επιλεξεις settins -> advanced graphics τοτε δεν κανει θορυβο σε καμια σκαλα απο το κουμπι. σε εμενα δεν δουλεψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...