Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με την emmc σε note 4 n910f


billektoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από πέρασμα custom Rom μου δημιουργηθεικε πρόβλημα στην emmc του κινητού με αποτέλεσμα να μου κολλάει τρελλά.

Θα ήθελα την βοήθεια σας στο αν υπάρχει κάποιος ειδικός που να μπορούσε να με βοηθήσει !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η emmc αποδείχθηκε ότι έχει πρόβλημα μετά από έλεγχο που έγινε από την Samsung και επειδή έχει γίνει root η συσκευή δεν το διορθώνουν το πρόβλημα.

Το θέμα είναι ότι η συσκευή δεν μπορεί να αναγνωριστεί ούτε μέσω Odin.

Γενικά δεν ανοίγει καθόλου και μπαίνει μόνο σε download mode.

Ευχαριστώ πάρα πολύ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε τα μπερδευεις... Κατι διαβαζεις και το ποσταρεις χωρις να ξερεις τι γραφεις. Αν η emmc ειχε θεμα, το κινητο δεν θα ανοιγε καν. Εσυ λες οτι δουλευει αλλα τρωει κολληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πέρασμα custom Rom μου δημιουργηθεικε πρόβλημα στην emmc του κινητού με αποτέλεσμα να μου κολλάει τρελλά.

Θα ήθελα την βοήθεια σας στο αν υπάρχει κάποιος ειδικός που να μπορούσε να με βοηθήσει !

Εσυ γραφεις αυτο εδω....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι... Μονο αν δω την συσκευη. Στο σερβις της σαμσουνγκ δεν ειπαν οτι δεν το διορθωνουν, σιγουρα. Αυτο που ειπαν ειναι οτι δεν το περνανε σε εγγυηση λογω κνοξ και θα πληρωσεις. Επισης,αν εχει το παραμικρο δειγμα ζωης(αντιδρα στον φορτιστη αντιδρα στο πσ ,μπαινει νταουνλοαντ μοουντ), απλα σωζεται. Και απο εσενα. 99%. Φλασαρες λαθος ρομ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...