Προς το περιεχόμενο

Οι Coolpad και LeEco κυκλοφορούν το Cool Changer 1C στα $130 με 5,5” οθόνη και Snapdragon 652


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη περασε απο τα χερια μου το leecocool1 για κανα διμηνο και αλλαζω απο χομπι και μονο εχω να σας πω οτι ηταν ταχυτατο,πολυ καλο touch αψογη και στιβαρη μεταλλικη κατασκευη,φουλ σημα 4g πολυ καλη συνδεσιμοτητα ομαλο λειτουργικο και κανενα λαγκαρισμα ενω και η καμερα ηταν φοβερη ...τωρα αν δινει το ιδιο ουσιαστικα κινητο με μονη διαφορα οτι δεν εχει διπλη καμερα σαν αυτο που ειχα εγω το λεω ευκαιριαρα για εναν που θελει ενα πολυ καλο και αξιοπιστο midrange....μαλακιουλες οτι ειναι κινεζικο και τι να μας πει τωρα ο κινεζος και λοιπα απλα προσπεραστε τα....τωρα αν υπαρχουν κοροιδα εγω θεωρω κοροιδα και οσους θα πανε στα χ γνωστα καταστηματα να παρουν ενα κινητο πολυ κατωτερο σε σπεκς και να το χρυσοπληρωσουν μονο και μονο γιατι λεει πανω σαμμυ ή κατι αλλο....απολυτο vfm το κινητο παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πραγματικα το Coolpad αυτο μπορει να καλυψει το 80% των χρηστων. Και μπαταρια καλη εχει , και καμερα πολυ καλη. Πιστευω να ειναι σαν αυτη του S4(ισως και καλυτερη...) και μη μου πειτε οτι πριν απο 2-3 χρονια δεν λεγατε ολοι οτι ξετρελενεστε με την καμερα του S4. Ταχυτητα??? τι αλλο θες απο συσκευη με 90000 Antutu. Το S6 τοσο βγαζει και μην μου πει κανεις οτι δεν ειναι πιστολι...Ram?? 3gb ειναι οτι πρεπει για το παναλαφρο android που φοραει το τηλεφωνο.Τωρα αν εισαι απο αυτους που χρειαζεσαι Iphone 7 plus 256gb παω πασο...Βεβαια μου ετυχε ενας που το ειχε παρει και μου λεει οτι ειναι εργαλειο δουλειας...Μου λεει πληρωνω καθε μηνα 6-7 κατοσταρικα στο λογαριασμο για κλησεις προς εξωτερικο κτλ. Τον ρωταω , απο voip εχεις καθολου ακουστα??? Μου λεει φυσικα οχι. Ε νταξει του λεω , σου εχω λυση. Πανε κατεβασε το yourdialer απο app store. Και ρε παιδια , αν εχει το θεο του , με ρωταει τι ειναι το app store και να του το γραψω σε χαρτι... Και δυστυχως απο τα ατομα που αγοραζουν συσκευες 7-8 κατοσταρικα αναθεμα αν ενα 10-15 % τα αξιοποιουν πραγματικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο φαίνεται, αλλά το φέρνουν Ευρώπη κανονικά ή μόνο παραεμπορίου;

Διότι έψαχνα το Xiaomi note 3 και δεν το βρήκα πουθενά εδώ στα βόρεια(μιλάμε για καλά μαγαζιά με εγγύηση,όχι για σκιώδεις καταστάσεις που δεν έχεις που την κεφαλή πλύνε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε φιλε και εγω το iphone 6 εχω αλλα δε σημαινει πως αλλα κιν δεν αξιζουν σε σχεση τιμη/ποιοτηα... αραξε λιγο...

 

Δεν καταλαβες απλα να μας πει οτι εχει iphone ηθελε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο φαίνεται, αλλά το φέρνουν Ευρώπη κανονικά ή μόνο παραεμπορίου;

Διότι έψαχνα το Xiaomi note 3 και δεν το βρήκα πουθενά εδώ στα βόρεια(μιλάμε για καλά μαγαζιά με εγγύηση,όχι για σκιώδεις καταστάσεις που δεν έχεις που την κεφαλή πλύνε).

λογικο δεν ειναι? αφου στην Ευρώπη η xiαomi δεν εχει εγγύηση αντιπροσωπίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εδώ το φορουμ έχει section για Apple και υποτιθεται πως ειμεθα τεχνολογικο φορουμ... το ποστ σε πειραξε?

Define τεχνολογικό φόρουμ... γιατί αν δεν κάνω λάθος μιλάς για μία εταιρία πληροφορικής που από το 1975 έχει προσφέρει αρκετά στον χώρο των προσωπικών υπολογιστών μαζί και η Microsoft, το ότι εσύ έχεις κάποιες προσωπικές διαφορές με την εταιρία και τα προϊόντα της πάει να πει ότι δεν ανοίκουν σε τεχνολογικό φόρουμ; Ούτε εγώ χρησιμοποιώ τα προϊόντα της, είχα χρησιμοποιήσει στο παρελθόν κάποια αλλά δεν υπερβάλω σε τέτοιο βαθμό. Με την ίδια λογική γιατί να υπάρχει ενότητα Windows στο Forum? Σοβαρευτείτε λίγο, ο καθένας αγοράζει αυτό που του αρέσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...