Προς το περιεχόμενο

Αξίζει η αλλαγή σε P9 lite;


SpirosRonto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα :). Εχω το sony z3 το οποιο γενικα εχει τα προβληματακια του τωρα τελευταια απο θεμα μπαταριας ειδικα και καποιων bug..γενικα θελω ενα κινητο που να αντεχει γενικα η μπαταρια του αρκετα παραπανω καθως το z3 μετα τις αναβαθμισεις δεν.. Αξιζει η αλλαγη σε p9 lite 3gb;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ρ9 εχει περιπου 240-250 €(Ελλαδα)

Καλυτερα να βρεις καποιο αλλο σε αυτα τα λεφτα.

Xiaomi,Meizu....κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτέρα ναντο περάσεις μια άλλη ρομ και θα είσαι μια χαρά ακόμα και τώρα με παλιό λειτουργικό έχει τρομερή μπαταρία ,κοιτα να βάλεις lollipop η την marshmallow που στοκ που είχε δώσει η Sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτέρα ναντο περάσεις μια άλλη ρομ και θα είσαι μια χαρά ακόμα και τώρα με παλιό λειτουργικό έχει τρομερή μπαταρία ,κοιτα να βάλεις lollipop η την marshmallow που στοκ που είχε δώσει η Sony

marshmallow του έχω και μου έχει αρκετά θεματακια.. Το p9 lite μου φαίνεται καλή επιλογή πάντως αλλά δεν ξέρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρία απλά έχει χάσει την αυτονομία της. Ρώτα μια τιμές για αντικατάσταση.

Τώρα αν θες να κοιτάξεις κάτι άλλο και δεν είσαι ικανοποιημένος απ'την λειτουργία του Ζ3, πες μέχρι τι ποσο θες να δώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε υπόψη ότι το P9 lite δεν έχει Gorilla Glass , με ότι αυτό συνεπάγεται για την ασφάλειά  του. Προσωπικά δεν θα αγόραζα το 2016 κινητό χωρίς τουλάχιστον GG3 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρία απλά έχει χάσει την αυτονομία της. Ρώτα μια τιμές για αντικατάσταση.

Τώρα αν θες να κοιτάξεις κάτι άλλο και δεν είσαι ικανοποιημένος απ'την λειτουργία του Ζ3, πες μέχρι τι ποσο θες να δώσεις.

γύρω στα 260-270 εκεί,απλά δεν ξέρω, ουσιαστικά θέλω να εχωω τα ίδια περίπου με το z3 απλά με καλύτερη μπαταρία και χωρίς κολλήματα πχ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γύρω στα 260-270 εκεί,απλά δεν ξέρω, ουσιαστικά θέλω να εχωω τα ίδια περίπου με το z3 απλά με καλύτερη μπαταρία και χωρίς κολλήματα πχ.

http://www.skroutz.gr/s/9107905/Xiaomi-Mi-Max-32GB.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...