Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά / μετακόμιση γραμμής COSMOTE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κάνει κανείς σας πρόσφατα μετακόμιση και να έχει σταθερό / Ίντερνετ από COSMOTE να μου πει σε πόσες ημέρες γίνεται η διαδικασία; Ρώτησα τεχνικό τους και μου είπε δεν γνωρίζει, διότι μόλις του έρχεται η ενημέρωση σε αυτόν αυτός την ίδια ή την επόμενη ημέρα ολοκληρώνει την μεταφορά αλλά πόσες ημέρες κάνει από το αίτημα του πελάτη προς τον τεχνικό δεν το γνώριζε.

 

Δεν θέλω να μείνω πολλές ημέρες εκτός Ίντερνετ ούτε στο ένα σπίτι ούτε στο άλλο γιαυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτάται από το τεχνικό τμήμα στο οποίο ανήκεις, στην περιοχή που θα μεταφερθεί η γραμμή, στο να μην σου κάτσει κάποιο συστημικό λάθος και κολλήσει η αίτηση.. πολλά  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνει κανείς σας πρόσφατα μετακόμιση και να έχει σταθερό / Ίντερνετ από COSMOTE να μου πει σε πόσες ημέρες γίνεται η διαδικασία; Ρώτησα τεχνικό τους και μου είπε δεν γνωρίζει, διότι μόλις του έρχεται η ενημέρωση σε αυτόν αυτός την ίδια ή την επόμενη ημέρα ολοκληρώνει την μεταφορά αλλά πόσες ημέρες κάνει από το αίτημα του πελάτη προς τον τεχνικό δεν το γνώριζε.

 

Δεν θέλω να μείνω πολλές ημέρες εκτός Ίντερνετ ούτε στο ένα σπίτι ούτε στο άλλο γιαυτο.

εμενα απο forthnet σε Οτε εκανε 5 μερες φιλε μου πριν κανενα μηνα το εκανα.Οποτε λογικα σε κανενα 2 μερες εσενα αφου δεν αλλαζεις παροχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...