Προς το περιεχόμενο

Μπουφανάρα για γερά γούστα


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, poulinos said:

δεν φαινεται για scam αλλα εγω τις μαρκες δεν τις ξερω καν.. 

Σε διαφορα check sites  δεν βγαινει scam

Ναι το έψαξα και εγώ για scam και είναι οκ. Η δικαιολογία τους για το φτηνό είναι οτι δεν μεσολαβούν μεσάζοντες και πουλάνε απευθείας από το site τους. Σ ευχαριστώ πάντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 hours ago, velissarios1 said:

Ναι το έψαξα και εγώ για scam και είναι οκ. Η δικαιολογία τους για το φτηνό είναι οτι δεν μεσολαβούν μεσάζοντες και πουλάνε απευθείας από το site τους. Σ ευχαριστώ πάντως

παντως ελλαδα αθηνα παιζουν μαγαζια στοκατζιδικα με πολυ καλες τιμες σε north face κai columbia αν σου κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, poulinos said:

παντως ελλαδα αθηνα παιζουν μαγαζια στοκατζιδικα με πολυ καλες τιμες σε north face κai columbia αν σου κανουν.

Γνωρίζουμε τα μαγαζιά; Πήρα ένα napapijri από about you και βγήκε αρκετά ζεστό, όποτε θέλω κι ένα ακόμη λίγο πιο light.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, Ola150 said:

Γνωρίζουμε τα μαγαζιά; Πήρα ένα napapijri από about you και βγήκε αρκετά ζεστό, όποτε θέλω κι ένα ακόμη λίγο πιο light.

factory outlet πειραιως.ειχε  north face,columbia.factory outlet αεροδρομιο εχει columbia.mc arthur εχει north face.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 hours ago, vjshadow said:

Έχουμε καμία γνώμη για αυτό; 

https://www.haglofs.com/en/outlet/outlet-outlet-men/bield-down-hood-men-604684216

Τρία προβλήματα παρουσιάζει: Δεν έχει λάστιχο στο κάτω μέρος του τζάκετ, άρα θα περνάει κρύο από κάτω. Η κουκούλα δεν έχει κορδόνι ή λάστιχο για να σφίγγει και σε περίπτωση αέρα θα είναι πρόβλημα και δεν έχει πιαστράκι για κρέμασμα όταν το βγάλεις. Το τελευταίο μπορεί να φαίνεται ασήμαντο αλλά το πρώτο το θεωρώ πολύ σημαντικό.

Επεξ/σία από velissarios1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...