Προς το περιεχόμενο

H ZOTAC ανακοίνωσε το VR Go backpack στα $1999


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει ρε μια πλάκα κάναμε to desktop εκεί μου πήγε 2000.... Καλο είναι οτι έχει να κάνει σχέση με τεχνολογία!!! Αμα έβγαινε πριν 7 χρόνια όταν δούλευα και έπαιρνα 1600 το μήνα δεν θα με πείραζε τώρα όμως που παίρνω 700 απλα το κοιτάω..... Πουτ@ν@ ζωή που μας κατάντησε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομματάκι επικίνδυνο το concept του να βγαίνεις με vr εξοπλισμό στον πραγματικό κόσμο. Γιατί ΟΚ,στο σπίτι το πολύ να χτυπήσεις κανά δάχτυλο ποδιού στο τραπεζάκι,να σπάσεις κανά βάζο ή κάτι σχετικά ανώδυνο. Αλλά έξω; Εδώ με το κινητό βγαίνουμε και μας πατάνε (ή πατάμε - εξαρτάται από ποια μεριά του οχήματος είσαι,εντός εκτός ή επί τα αυτά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά τώρα αναπτύσσεται το concept. Όταν με το καλο αναπτυχθεί κι άλλο η τεχνολογία θα μπορούν να τα μικρύνουν και να μειωσουν και την τιμη.

 

Μάλλον μικροί είσαστε και δεν θυμάστε πως έγινε η επανάσταση στα PC. Όταν κάθε 6μηνο έβγαινε CPU 2-3x την ταχύτητα του προηγουμενου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλά ρε παιδιά τώρα αναπτύσσεται το concept. Όταν με το καλο αναπτυχθεί κι άλλο η τεχνολογία θα μπορούν να τα μικρύνουν και να μειωσουν και την τιμη.
 
Μάλλον μικροί είσαστε και δεν θυμάστε πως έγινε η επανάσταση στα PC. Όταν κάθε 6μηνο έβγαινε CPU 2-3x την ταχύτητα του προηγουμενου. 

 

 

Καλά δεν είμαστε όλοι μικροί (ούτε και πολύ μεγάλοι) αλλά τι σχέση έχει η cpu με το να κουβαλάς desktop pc στην πλάτη?

Εδώ είμαστε στις εποχές του tablet και του φαμπλετ , μικραίνουν τα πάντα και σημασία έχει η φοριτότητα, καλό το concept αλλά για εμένα σε γυρίζει 20 χρόνια πίσω , είναι σαν κάτι αστείες εικόνες που έδειχναν το desktop pc στην πλάτη όταν δεν υπήρχαν τα laptops.

 

Υ.Γ. Είμαι και δουλειά για να ποστάρω το αντίστοιχο video απο AMAN :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...