Προς το περιεχόμενο

προβλημα καρτας γραφικων ρ9 270χ με τους Drivers


akalyptos03

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι ρε τους απατεωνες τι να δωσεις κι αλλα λεφτα δωρεαν θα στην δωσουν αφου ειναι σε εγγυηση

Πιστωτικό κόψανε.

 

Μια χαρά είναι η κάρτα που προτάθηκε, μεγάλη διαφορά έχει απο την δική σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πιστωτικο εγινε στην τιμη που την πηρα , οποτε θελω να προχωρησω σε νεα αγορας καρτα γραφικων, νομιζω ειναι μια καλη επιλογη , αξιζει τα 40€ παραπανω πιστευω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σορρυ που σφηνωνω αλλα εχω asus r9 270x 3 χρονια με πολυ μετρια χρηση.σημερα μετα απο καιρο εκατσα να παιξω mafia 3 και στην ωρα επανω περιπου κρασαρε με μαυρη οθονη.απο εκεινη τη στιγμη κρασαρει συνεχεια και πλεον με βαζει μονο σε safe mode με γραμμες στην οθονη.παιζει οι τελευταιοι divers να μας εστειλαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ σήμερα πήγα την δικιά μου 260 και μου λένε λειτουργεί σωστά άλλα σε εμένα   έχει μαύρη οθόνη και τέτοια, παιδιά ξερεται τι αρχίζω και πιστεύω θα σε 3 μήνες όλες τις σειράς κάρτες 2χχ φτάνουν στο τέλος της εγγύησης αυτομάτως σημαίνει ότι πρέπει να αυτοκαταστραφουν επίτηδες για να πάρουμε καινούριες, παραπάνω δεν θα αντέξουν και εδώ είμαστε και θα το δούμε είδη είναι παλιές οπότε πρέπει να καούν στα 3 χρόνια, γιατί πλέον τόσο αντέχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον βρηκα την αποδειξη και αγοραστηκε ολο το μηχανημα 19-12-2013...σε 2 μερες κλεινει 3 χρονια .απο οτι ειδα η εγγυηση ειναι 3 χρονια οποτε το παω στο e-shop οπως ειναι για τσεκ δευτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον βρηκα την αποδειξη και αγοραστηκε ολο το μηχανημα 19-12-2013...σε 2 μερες κλεινει 3 χρονια .απο οτι ειδα η εγγυηση ειναι 3 χρονια οποτε το παω στο e-shop οπως ειναι για τσεκ δευτερα;

Κωλόφαρδε :P

 

Φυσικά, τρέχεις Δευτέρα πρώτα πρώτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και ειμαι κατα της κυριακατικης εργασιας δεν μπορεσα να αντισταθω και το πηγα στο e-shop της περιοχης μου.

περιμενω σε 2-3 μερες νεα για την καρτα και μεχρι να γινει αυτο για πειτε καμια προταση.να παρω αυτην που πηρε και ο φιλος ποιο πανω;

το συστημα ειναι fx-6300 ψιλοπειραγμενος στα 4 ghz 8 gb ram thermaltake 530 τροφοδοτικο σε 1080p οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και ειμαι κατα της κυριακατικης εργασιας δεν μπορεσα να αντισταθω και το πηγα στο e-shop της περιοχης μου.

περιμενω σε 2-3 μερες νεα για την καρτα και μεχρι να γινει αυτο για πειτε καμια προταση.να παρω αυτην που πηρε και ο φιλος ποιο πανω;

το συστημα ειναι fx-6300 ψιλοπειραγμενος στα 4 ghz 8 gb ram thermaltake 530 τροφοδοτικο σε 1080p οθονη.

εμενα λες;  γιατι εγω δεν πηρα καμια καινουρια καρτα, πηγα ξανα πηρα την ιδια,  εκτος κι αν πηρα και δεν το ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και ειμαι κατα της κυριακατικης εργασιας δεν μπορεσα να αντισταθω και το πηγα στο e-shop της περιοχης μου.

περιμενω σε 2-3 μερες νεα για την καρτα και μεχρι να γινει αυτο για πειτε καμια προταση.να παρω αυτην που πηρε και ο φιλος ποιο πανω;

το συστημα ειναι fx-6300 ψιλοπειραγμενος στα 4 ghz 8 gb ram thermaltake 530 τροφοδοτικο σε 1080p οθονη.

 

Το τι ξενερωμα εφαγαν στο eshop οταν ειδαν οτι πηγες καρτα 1 μερα πριν ληξει η εγγυηση. :-D

 

Με 470 ειναι οτι πρεπει για το συστημα σου παντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως βλέπω τα πιστωτικά πλέον μία χαρά τα κόβουν, τώρα δεν είναι μτχ οι κάρτες χαχαχα.

 

Πάντως πολύ τυχερός φιλαράκι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...