Προς το περιεχόμενο

Ixoost Esavox, το ηχοσύστημα των 19.900€ που φέρει το σήμα της Lamborghini


Sintranil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

It is a god damn collector's item. In total alignment with the fact that Lamborgini is a collectors car. Καγκούρικο ξεκανγκούρικο είναι ο ορισμός του innovative design. Form over function βεβαια. Το function over form είναι για mass market appeal το οποίο ξεκάθαρα δεν είναι η περίπτωση εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμίζετε μερικοί όταν είμασταν παιδιά που λέγαμε: Εγώ και δισεκατομμύρια να είχα αυτό το πράγμα δεν το έπαιρνα με ΤΙΠΟΤΑ. Καθαρά θέμα γούστου. 

 

Για παράδειγμα, όταν ο άλλος έχει 5 μοντέλα της Lamborghini στο Garage του, γιατί να μην αγοράσει και αυτό το ηχοσύστημα να το κοτσάρει ανάμεσα στα θηρία; Ούτε κακόγουστο θα φαίνεται, ούτε τίποτα παραπλήσιο, ίσα ίσα θα αναδεικνύεται ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, το οτι κανει 20Κ και ειναι αυτο π ειναι μου αρεσει. Αν ηταν απλα πλαστικα και εκανε 100€ δε θα το επαιρνε κανενας νορμαλ ανθρωπος. Το point ειναι στο οτι εχει unique αλλα γνωριμα υλικα σε σχεση με αλλα παρομοια. Προφανως και δωρο να μου το εκαναν στο σπιτι μου δε θα ειχε καμια θεση. Ειναι για αλλες καταστασεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε 15 ιντσο σαμπ (38.1 cm) σημαίνει πως έχει βάθος μισό μέτρο τουλάχιστον.

 

Ο ενισχυτής και η τροφοδοσία μόνο, θα ζυγίζουν 10 κιλά.

Για μπαταρία ουδέν σχόλιο.

 

Για διαφημιστικό κόλπο την κόβω την όλη φάση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τι ηχητικο θα εκανες  με 20Κ ειναι αλλο θεμα φιλε μου για μας  ειναι καταστασεις τυπου black friday ok αυτα μπορουμε αυτα κανουμε με 20Κ στηνεις  ηχο για μαγαζι  αλλα ξαναλεω  μην το παιζουμε  δυσκολοι αν εισουν αραβας  εμιρης  κι ειχες ενα γκαραζ  οσο το τετραγωνο της Λ. Αλεξανδρας  και ειχε μεσα ολα τα ακριβα αυτοκινητα ε δεν νομιζω να σε  ζοριζε να παρεις  κατι τετοιο συν οτι θα ελεγες στους αλλους  ''κοιταξτε  που πεταξα  τα πετροδολαρα μου ετσι γιατι απλα  μπορω , οχι οτι θα  ακουω απο κει , γιαχμπιμπι , γιαλελελι'' απλα οι οι πιο πολλοι Ελληνες  τα κανουμε κρεμασταρια  , και για να το παω αλλου καποτε  το εξυπνο σπιτι ηταν πεταμενα  λεφτα  για αλλους  , δεν μπορουσες  να ανοιξεις μια  λαμπα  απλα απο τον διακοπτη ? τωρα  ομως  που μπορουν σχεδον ολοι να το εχουν τρεχουν να το παρουν , ολα σε αυτον τον τομεα εχουν να κανουν με τα λεφτα  και τις  προτεραιοτητες μαν μου αν ειχες ολα τα λεφτα του κοσμου κακογουστο η οχι κοβω το κεφαλι μου καποτε  θα το παιρνες επειδη απλα λεει Lambo επανω γιατι ολα τα αγοακια  θα θελαμε  να εχουμε εστω και την ζαντα απο μια  εκτος  του που ζουμε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού είστε όλοι άραβες με 5 lambo, να το πάρετε....

 

Εγώ θα συνεχίσω να ζηλεύω τα καλά συστήματα βινυλίου... αυτά με συγκινούν ... τι να κάνουμε... είπαμε, γούστα είναι αυτά...

 

Απλά, άλλο δεν είναι του γούστου μου και άλλο δεν το φτάνω οικονομικά οπότε το κάνω κρεμαστάρι σαν αλεπού...

 

Και τα καλά συστήματα βινυλίου δε φτάνω επίσης αλλά θα τα ήθελα.... αυτό δεν με συγκινεί ... επειδή δεν το φτάνω δεν έχω δικαίωμα να μη μ ' αρέσει;;;;; χαλαρώστε....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...