Προς το περιεχόμενο

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy [PS4]


desperados

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μιας και γενικα τα pre order bonus σε διαφορα παιχνιδια δεν ειναι τοσο ευκολο να τα βρεις αν δεν ψαξεις λιγο παραπανω(καλη ωρα overwatch,witcher 3)βλεπω το σκρουτζομαγαζο gamescom εχει βαλει το παρακατω στην σελιδα του στο facebook

''

Με κάθε προ-παραγγελία
Δώρο έκπληξη ένα συλλεκτικό Pin Crash bandicoot !
Κάντε like και share τη σελίδα μάς και βάλτε στα σχόλια τον αριθμό παραγγελίας σας για να σας στείλουμε τη συλλεκτική Καρφίτσα - Pin.!!
ΟΛΑ ΤΑ PRE-ORDER μέχρι 30 Ιουνίου κερδίζουν''

 

Επισης με αφορμη το παραπανω βλεπω οτι εχει φερει και αρκετα προιοντα γυρω απο το επερχομενο Crash

https://www.gamescom.gr/preorder/playstation-4/ps4-crash-bandicoot-n-sane-trilogy.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν έριξα και εγώ το preorder μου στα 39.99€

 

Αυτά τα εξτραδακια που μας δίνει τι είναι;

 

Επίσεις πια μέρα ακριβώς θα μπορέσουμε να κάνουμε download?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έριξα και εγώ το preorder μου στα 39.99€

 

Αυτά τα εξτραδακια που μας δίνει τι είναι;

 

Επίσεις πια μέρα ακριβώς θα μπορέσουμε να κάνουμε download?

Ερωτηση αλλα γιατι 40ευρω αφου ξεκιναει απο τα 33(και εισαι και απο Αθηνα)

https://www.skroutz.gr/s/10556323/Crash-Bandicoot-N-Sane-Trilogy-PS4.html?from=most-popular&keyphrase=crash+bandicoot+ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση αλλα γιατι 40ευρω αφου ξεκιναει απο τα 32(και εισαι και απο Αθηνα)

https://www.skroutz.gr/s/10556323/Crash-Bandicoot-N-Sane-Trilogy-PS4.html?from=most-popular&keyphrase=crash+bandicoot+ps4

Πλέον ότι αγοράζω είναι ψηφιακό σε παιχνίδι.

 

Γ αυτό :)

 

Δεν παίρνω πλέον φυσικά παιχνίδια με κουτάκι,είχα καμία 20αρια και τα πούλησα όλα και πλέον όλα μόνο ψηφιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον ότι αγοράζω είναι ψηφιακό σε παιχνίδι.

 

Γ αυτό :)

 

Δεν παίρνω πλέον φυσικά παιχνίδια με κουτάκι,είχα καμία 20αρια και τα πούλησα όλα και πλέον όλα μόνο ψηφιακά.

Βρε δεν αντιλεγω να το παρεις σε ψηφιακο. Αλλα το ψηφιακο να το παρεις στην τιμη που πρεπει οχι ακριβοτερα απο κουτατο εκει ειναι που κολλαω.

 

Δεν σε συμφερει καλυτερα να το παρεις κουτατο να το πουλησεις και μετα να το αγορασεις ψηφιακο σε καποιες εκπτωσεις?

 

Μου χτυπαει ασχημα(σαν καταναλωτης)να πληρωνουμε ακριβοτερα ψηφιακο παιχνιδι απο κουτατο :P

 

Τσιμπας και καποιο αξεσουαρ με τα χρηματα που γλυτωνεις(ή συμπληρωνεις την διαφορα αναλογα).

https://www.skroutz.gr/search?keyphrase=crash+bandicoot

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε δεν αντιλεγω να το παρεις σε ψηφιακο. Αλλα το ψηφιακο να το παρεις στην τιμη που πρεπει οχι ακριβοτερα απο κουτατο εκει ειναι που κολλαω.

 

Δεν σε συμφερει καλυτερα να το παρεις κουτατο να το πουλησεις και μετα να το αγορασεις ψηφιακο σε καποιες εκπτωσεις?

 

Μου χτυπαει ασχημα(σαν καταναλωτης)να πληρωνουμε ακριβοτερα ψηφιακο παιχνιδι απο κουτατο :P

 

Τσιμπας και καποιο αξεσουαρ με τα χρηματα που γλυτωνεις(ή συμπληρωνεις την διαφορα αναλογα).

https://www.skroutz.gr/search?keyphrase=crash+bandicoot

Απλά το μόνο που σκεφτομουν είναι ότι το crash είναι παιχνιδι που όταν το τερματίσεις και μετά δεν έχει κάτι άλλο να κάνεις.δεν είναι πχ gta v που πάντα θα έχει κάτι να κάνεις να περνάς την ώρα σου,οpen world δηλαδή πανχιδι.

 

Συμφωνώ 100% ότι δεν αξίζει ψηφιακό να το αγοράσεις ακριβότερα από κουτατο (το κουτατο μετά το πουλάς και έτσι παίρνεις μερικά €€€ πίσω)πες ότι έκανα μια συναισθηματική αγορά με αυτό το παιχνίδι όπως και με το tekken 7 :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το μόνο που σκεφτομουν είναι ότι το crash είναι παιχνιδι που όταν το τερματίσεις και μετά δεν έχει κάτι άλλο να κάνεις.δεν είναι πχ gta v που πάντα θα έχει κάτι να κάνεις να περνάς την ώρα σου,οpen world δηλαδή πανχιδι.

 

Συμφωνώ 100% ότι δεν αξίζει ψηφιακό να το αγοράσεις ακριβότερα από κουτατο (το κουτατο μετά το πουλάς και έτσι παίρνεις μερικά €€€ πίσω)πες ότι έκανα μια συναισθηματική αγορά με αυτό το παιχνίδι όπως και με το tekken 7 :) :)

Ενας λογος παραπανω να το αγορασεις κουτατο. Τουλαχιστον το Tekken εχει online εχει και pvp να παιξεις φαπες με κανενα φιλο αν ειναι αντεχει στο χρονο :P

Εννοειται οτι αν θες να το αγορασεις το παιρνεις ψηφιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρελαβα σημερα εγω! Τρεχατε παρτε το! Δεν με βλεπω να βγαινω απο το σπιτι για την επομενη εβδομαδα...

Καλα αν το ειχα και εγω ειδικα τωρα π-σ-κ θα εβαζα a/c και δεν θα εβγαινα απο το σπιτι.

 

 

Τι μνημες μου φερνει το παιχνιδι αυτο

 

Μαζι με τεκκεν 7 ειναι οι επομενες αγορες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...