Προς το περιεχόμενο

Καθαρισμός Μητρικής


CrazyBobs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα συγγνώμη εάν γράφω σε λάθος τοπικ. Ίσως ακουστει περιεργο για μερικούς αλλά θέλω ένα spray το οποίο να βγάζει πεπιεσμένο αέρα το οποίο βέβαια να μην χαλάσει την Μυτρικη θα είναι απλώς αέρας χωρίς υγρόμ έχετε να μου προτεινεται κάποιο οικονομικο τέτοιο σπρει; βρήκα ένα. Θα δείτε παρακάτω το λινκ. Γενικά κάθε μήνα τον καθαρίζω με πανί στεγνό και μια οδοντοβουρτσα αλλά αφήνει λίγη σκόνη. ..

 

 

 

http://www.e-gate.gr/teslanol----26002.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά κάθε μήνα τον καθαρίζω με πανί στεγνό και μια οδοντοβουρτσα αλλά αφήνει λίγη σκόνη. ..

 

Σοβαρά τώρα; ποιος σε έβαλε να κάνεις τέτοια αγγαρεία; στρατό είσαι; στους δόκιμους;

τόσο κάνουν αυτά τα σπρει γύρω στα 5,

το κρατάς όρθιο όμως για να μη ψεκάζει υγρό και το πατάς σποραδικά και για ελάχιστο χρόνο (κατι σαν να το κάνεις να φτύνει αέρα, αλλιώς αν το κρατάς θα σου τελειώσει γρήγορα και άδικα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα; ποιος σε έβαλε να κάνεις τέτοια αγγαρεία; στρατό είσαι; στους δόκιμους;

τόσο κάνουν αυτά τα σπρει γύρω στα 5,

το κρατάς όρθιο όμως για να μη ψεκάζει υγρό και το πατάς σποραδικά και για ελάχιστο χρόνο (κατι σαν να το κάνεις να φτύνει αέρα, αλλιώς αν το κρατάς θα σου τελειώσει γρήγορα και άδικα)

Κανένας δεν με έβαλε να το καθαρισω. Όταν ένας καθαρός και περιποιημένοενημέρωση άνθρωπος θέλει να διατηρεί τα πράγματα του καθαρά δεν νομίζω ότι αυτό λέγετε αγγαρεία. Έχετε να προτινετε κάποιο συγκεκριμένο spray?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να παρεις και blower αερα που το θεωρω καλυτερο απο το σπρευ αφου ο αερας που βγαινει απο το σπρευ λογο οτι ειναι πεπιεσμενος αρχζει να παγωνει σιγα σιγα για αυτο και το σπρει απεξω γινεται πιο παγωμενο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε ενα πινελακι και ενα σπρευ αερα απο κανα πλαισιο της περιοχης σου 

στη αρχη περνας με πινελακι και μετα με το σπρευ  

δεν θελει να ριξεις ολο το σπρει , εστιαζεις πιο πολυ στο ανεμιστηρα cpu \ gpu \ τροφοδοτικο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα; ποιος σε έβαλε να κάνεις τέτοια αγγαρεία; στρατό είσαι; στους δόκιμους;

Χίλιες φορές καλύτερα τις μητρικές παρά την καλλιόπη με οδοντόβουρτσα

 

Συμφωνώ με την λύση του blower. Καθαρίζει και το τροφοδοτικό που το spray αδυνατεί. Ειδικά αν έχεις πάνω από έναν υπολογιστή (που ο κάθε κομπιουτεράς που σέβεται τον εαυτό του έχει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ειδικά αν έχεις πάνω από έναν υπολογιστή (που ο κάθε κομπιουτεράς που σέβεται τον εαυτό του έχει).

Απο που πηγαζει αυτο.Ειναι καπου γραμμενο.Εκτος και εαν εννοεις το laptop το taplet, η τους υπολογιστες των παιδιων, η λογω δουλειας.

Εκτος και σε καθε αναβαθμιση κρατας και απο κατι και στο τελος χτιζεις απο ενα pc.Διαφορετικα εαν εχεις ενα καλο και συγχρονο Pc, μπορει να ειναι απο κατεβαστηρι μεχρι παιχνιδομηχανη.

 Εγω παντως ενα εχω και μολις γινει αναβαθμιση ο παλιος καπου θα χαρισθει.Σιγα μην γεμισω τον τοπο κουτια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που πηγαζει αυτο.Ειναι καπου γραμμενο.Εκτος και εαν εννοεις το laptop το taplet, η τους υπολογιστες των παιδιων, η λογω δουλειας.

Εκτος και σε καθε αναβαθμιση κρατας και απο κατι και στο τελος χτιζεις απο ενα pc.Διαφορετικα εαν εχεις ενα καλο και συγχρονο Pc, μπορει να ειναι απο κατεβαστηρι μεχρι παιχνιδομηχανη.

 Εγω παντως ενα εχω και μολις γινει αναβαθμιση ο παλιος καπου θα χαρισθει.Σιγα μην γεμισω τον τοπο κουτια.

 

Έχω την εντύπωση πως γραφεί για το blower και οχι για τα pc .

 

Και όντως η καλύτερη λύση είναι το blower μαζί με πινέλο . Τι κουτί έχεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές καλύτερα τις μητρικές παρά την καλλιόπη με οδοντόβουρτσα

 

Συμφωνώ με την λύση του blower. Καθαρίζει και το τροφοδοτικό που το spray αδυνατεί. Ειδικά αν έχεις πάνω από έναν υπολογιστή (που ο κάθε κομπιουτεράς που σέβεται τον εαυτό του έχει).

και το spray θα το κανει αλλα θα το χαλασεις τζαμπα το μισο συν οτι πρεπει με το σπρευ να μην ριχνεις συνεχεια διοτι βγαινει παγωμενος ο αερας αρα πιθανοτατα με λιγο παραπανω υγρασια.(σχηματιζεται υγρασια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...