Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με καταστηματάρχη


panos0100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαφωνησες με εναν τυπο,σε εκνευρισε,τελος.Απλα μην ξαναπατησεις στο μαγαζι του.

Αυτο που λετε θα κανω ειναι και το καλυτερο δεν ξανα παταω και τελος δεν θα βγαλω καμια ακρη, μονο με ξυλο θα καταλαβενε αυτος, τελος παντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα αυτο τι ηταν ζητησα την αποψη να μου πειτε τι μπωρο να κανω, και οχι να παιξεις και να μου πεις να περιμενω μεχρι την παρασκευη, αν θες γραψε την αποψη σου περι θεματος, ουτε τρολ κανω ουτε τιποτα, μην απαντας αν ειναι δεν ειναι αστειο

εχω δυσλεξια ενταξει οσο καλυτερα μπωρεσα το εγραψα

φιλε ηθελα να πω πλαγιως, οτι κανεις θεμα κατι τοσο ασημαντο που δεν θα επρεπε να σε απασχολει... καποιος μαγκουφης καταστηματαρχης σου χαλασε την διαθεση..φτανει, αφησε το εκει και αστον να κλεισει :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρει δικηγόρο και να πάει στον ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ; Να του πει ΤΙ ακριβώς; Πήγα σε ένα μαγαζί και έβαλα να μου παραγγείλουν κάτι που θέλω και όταν ήρθε άλλαξα γνώμη και του το άφησα αμανάτι γιατί στο μεταξύ έψαξα και αλλού και το βρήκα 5 ευρώ φτηνότερα;

 

Και μετά παρεξηγήθηκα και ζήτησα και τα ρέστα όταν ο καταστηματάρχης μου είπε "μπράβο, με τέτοια συμπεριφορά θα πας μπροστά εσύ";

 

 

leonard.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ως γνωστόν οσοιδεν ξερουν γραμματική δεν πρέπει να ζουν ανάμεσά μας, να πανε σε σπηλιές για να μην χαλανε την αισθητική των υπολοίπων

και εσυ δεν ξερεις τροπους εισαι ρατσιτστης ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γιατί αρπάζεσε για τόσο ψηλού πηδήματος θέματα τράβα του εκεί ενα 'Αντε γ@μήσου ξεκ0λι@ρη πουστόγερε' και φύγε σαν κύριος.Τώρα να κάνεις τι?Πρώτα απο ολα και μήνυση να του κάνεις ηταν προφορική αντιπαράθεση οπότε ο λόγος του στο λόγο σου οτι πεις στο δικαστήριο και οτι πει αυτος στο δικαστήριο.Ο συνήγορος του καταναλωτή δεν θα ξεμπερδέψεις ποτέ απο εκεί αφού θαα καταχωρήσει την καταγγελία σου και θα σε αφήσει μετά χρόνια να περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα του έλεγα οκ έχεις δίκιο..

 

 

Και το βράδυ θα πέταγα ένα αμάξι στην τζαμαρια επάνω

 

Ή θα εδενα με αλυσίδα την πρόσοψη και θα την τραβαγα

 

Ή θα πέταγα 2-3 μολότοφ στην είσοδο του

 

Ή θα πέταγα σκατά σκύλων στην είσοδο του και θα έγραφα με σπρέι βρισιδια.

 

 

 

(Τίποτα δεν θα έκανα.σιγα μην ασχοληθω με μαλακιες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φίλε τι σου είπε!!! Πραγματικά απορώ πως συγκράτησες τα νεύρα σου. Μύνηση και αγωγή να του το κλείσεις του άτιμου το μαγαζάκι. Δεν μπορεί να μιλάει έτσι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά το αφήνω εκεί και δεν ασχολουμε άλλο έχετε δίκαιο

 

Μα να πείς οτι σε έκλεψε στα λεφτά ή παίξατε ξύλο να ασχολήθουμε τώρα για ενα τσακωμό που στο κάτω κάτω ούτε μπινελίκι δεν έπεσε δεν αξίζει να ασχολήσε  ούτε και υπάρχει λόγος να ξοδέψεις τόσα λεφτά σε μηνύσεις και αγωγές και δικηγόρους μονο και μονο για εκδικηση γιατί περί αυτού ο λόγος και οχι γιατί σε έθιξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή η γενική άποψη είναι πως είχε δίκιο ο OP; Μπαίνω σε ένα μαγαζί, θέλω κάτι, "δεν το έχω αδερφέ, αν θες να στο παραγγείλω να στο φέρω", ναι φέρτο, και μετά όταν έρθει κάνω την πάπια γιατί στο μεταξύ το βρήκα αλλού 5 ευρώ φτηνότερα;

 

Και έχω και το θράσος να προσπαθώ να βγω από πάνω επειδή μου είπε "θα πας μπροστά εσύ";

 

Να του το σπάσουμε το μαγαζί του μπάσταρδου ε; Απαράδεκτη συμπεριφορά!

 

Να θυμηθείτε να γκρινιάξετε για τους κλασικούς Ελληνάρες στα επόμενα topics που θα ανοίξουν, μα ποιοι είναι αυτοί επιτέλους που κάνουν ό,τι γουστάρουν και λογαριασμό δεν δίνουν και πέρα από τον εαυτούλη τους έχουν τους πάντες γραμμένους στα @@ τους, σίγουρα όχι εμείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ως γνωστόν οσοιδεν ξερουν γραμματική δεν πρέπει να ζουν ανάμεσά μας, να πανε σε σπηλιές για να μην χαλανε την αισθητική των υπολοίπων

 

Αλλο να μιλας ετσι αλλο να γραφεις φιλε, μη μπερδευεσαι. Αν οι αγγλοι/σκωτσεζοι εγραφαν οπως μιλανε τι θα γινοταν;

 

@ts, ειχες το θρασος να πας να παρεις και καλωδιο ενω ειχες παραγγειλει. Ζητας και τα ρεστα τωρα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...