Προς το περιεχόμενο

Πώς η Nintendo προετοιμάζει μέσω των smartphones το έδαφος για το Switch


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α) Και τι μας λες; Ότι οι μη Έλληνες δεν είναι ικανοί να μάθουν Ελληνικά; Φίλος από το εξωτερικό έμαθε την Νεο-Ελληνική, μετά την Αρχαία και όταν λέω έμαθε, εννοώ έμαθε κανονικά (φροντιστήρια με φιλόλογους κτλ.). Όχι λεξούλες για μόστρα. Οπότε μην προβάλλεις τα κενά σου στους άλλους για να δικαιολογήσεις την αδιαφορία σου.

 

β) Τις παπαριές τις ξέρεις καλά βλέπω.  :-D

 

γ) Το σχόλιό σου ανταγωνίζεται σε επίπεδο την ωρθςγαφοια σου, οπότε σου απάντησα και για τα 2 ταυτόχρονα. Απλώς δεν το κατάλαβες.

Παντελώς άσχετο το τι έκανε φίλος σου.? Ούτε ξέρεις πόσο καιρό ήμουν ή είμαι Ελλάδα ούτε τίποτα.

Σε έχει πάρει χαμπάρι το φόρουμ εγώ αυτό έχω να πώ.Απο το username μέχρι και το χαρακτίρα.Σωστότατη επιλογή ονόματος επι της ευκαιρίας.Άντε νύχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παντελώς άσχετο το τι έκανε φίλος σου.? Ούτε ξέρεις πόσο καιρό ήμουν ή είμαι Ελλάδα ούτε τίποτα.

Σε έχει πάρει χαμπάρι το φόρουμ εγώ αυτό έχω να πώ.Απο το username μέχρι και το χαρακτίρα.Σωστότατη επιλογή ονόματος επι της ευκαιρίας.Άντε νύχτα

 

Α, δεν είναι σχετικό με το τι δεν κάνεις. :-D  Όσα δεν πιάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια. Τουλάχιστον βλέπω ξεβαρέθηκες να ενεργοποιήσεις την αυτόματη διόρθωση. Άντε βρε, ήρθες ένα βήμα πιο κοντά στην ανθρωπότητα.  :devil:

 

Όσο για το username, είναι προφανές επιλεγμένο για να κοροϊδεύει τους βαρεμένους που όταν δεν έχουν να πουν τίποτε άλλο, το σχολιάζουν με 100% προβλεψιμότητα. Αλλά νταξ, δεν έχω κι απαιτήσεις σε αυτό το σημείο.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ''χιλιάδες φορές καλύτερα απο τα παιχνίδια του PS και του Xbox'' είναι τελείως άτοπο.Αποτελεί προσωπική γνώμη και τίποτα άλλο οπότε καλό θα είναι να το ξεκαθαρίζεις.

 

Για ένα Μάριο και ένα Ζέλντα δεν αξίζει σε καμμία περίπτωση να πληρώσεις υποδεέστερο hardware ακριβότερα.

 

To Mario το πιο επιτυχιμένο παιχνίδι ever.? Και πάλι προσωπική γνώμη και εντελώς άσχετη.Το πιο επιτυχιμένο βάση τι.? Γιατί σε πωλήσεις το Tetris έχει σχεδόν διπλάσιες.

Επίσης τι σχέση έχει το παρελθόν ενώς παιχνιδιού με την τιμή πώλησης ενώς νέου κακοσχεδιασμένου mobile game.? Που όπως είπα είναι απλά ένα flappy bird με mario.

Στα λόγια μου έρχεσαι. Αυτό ακριβώς ήθελα να πω, πως αν δε μου λένε τίποτα οι τίτλοι των άλλων κονσολών και γουστάρω αυτούς της Nintendo θα δώσω και παραπάνω από αυτά που θα έδινα για τα άλλα συστήματα. 

Γιατί τί να το κάνω το PS4 αν τα παιχνίδια του είναι πολύ κάτω του μετρίου; 

Η Nintendo είναι απλά μαγεία! Για μένα πάντα εννοώ.

Έτσι κι εσύ δε θα δώσεις δεκάρα τσακιστή για Nintendo και θα παίζεις με τα άλλα παιχνίδια που σε γεμίζουν.

Οπότε όλοι θα είμαστε ευχαριστημένοι.

Το Mario είναι η πιο επιτυχημένη σειρά εννοώ σε πωλήσεις (528 εκατ. έναντι 495 εκατ. του Tetris). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης τι σχέση έχει το παρελθόν ενώς παιχνιδιού με την τιμή πώλησης ενώς νέου κακοσχεδιασμένου mobile game.? Που όπως είπα είναι απλά ένα flappy bird με mario.

 

Για πες εντυπώσεις.

Πότε το έπαιξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...