Προς το περιεχόμενο

Φορητότητα σε Nova - Καθυστέρηση router


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

 

Εκανα πριν μέρες αίτηση από την cyta να πάω στη Nova. Δυστυχώς η αίτηση έπρεπε να γίνει μόνο από το διαδικτυο γιατί ήταν weboffer. Με ταλαιπώρησαν πολύ με όλη τη διαδικασία και καθυστερούσαν πολύ σε όλα. Και σαν να μην έφτανε αυτό μου είπαν ότι 9/12 θα ενεργοποιήσουν τη γραμμή αλλά είμαστε σήμερα 7/12 και δεν μου έχουν στείλει το ρούτερ.Τους πήρα και δε είχαν ιδέα.Δε σκέφτηκαν ότι θα χρειαζόμουν το ρούτερ

 

Γενικά η γνώμη μου είναι να μην κάνετε τις αιτήσεις ιντερνετικά. Ελπίζω οι υπηρεσίες τους να είναι καλύτερες από την εξυπηρέτηση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εισαι σίγουρος οτι ιντερνετικά δεν ειχε ένα πεδίο που σου έλεγε αν θες μοντεμ ??

γιατι απο οτι νομίζω ,το χρεώνεσε ,και πρέπει να το επιλέξεις σε ενα πεδιο οταν κάνεις την αιτηση.

 

Υ.Γ. για μένα καλύτερα που δεν το επέλεξες διοτι αν θυμάμε καλά το πλερώ 20 ευρώ και ειναι μπακατέλα , με 20-25 ευρώ αγοράζεις πολυ καλύτερο.

 

http://www.skroutz.gr/s/2974665/TP-LINK-TD-W8960N-v7.html

Επεξ/σία από makis269
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην νοβα συνήθως λεει δωρεαν adsl i vdsl router αναλογα τι θα επιλεξεις

Και σε ενα γνωστό μας την ημέρα που ενεργποιηθηκε στη forthnet τοτε του ηρθε το ρουτερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιμοκατάλογος http://www.nova.gr/files/1/Pricelists/nova_internet_price-list-1116.pdf

 

τωρα αν εχει γινει αλλη συμφωνια για δωρεαν μοντεμ ,οκ ,πάντως ο τιμοκατάλογος έχει χρέωση.


Στην νοβα συνήθως λεει δωρεαν adsl i vdsl router αναλογα τι θα επιλεξεις
Και σε ενα γνωστό μας την ημέρα που ενεργποιηθηκε στη forthnet τοτε του ηρθε το ρουτερ

αν βάλεις και νοβα τηλεόραση σου δίνουν λογικά τζάμπα το μοντεμ ,αν βάλεις μονο τηλέφωνο δεν νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου είναι εύκολο πέρνα απο κατάστημα και ζήτα τον εξοπλισμό.

Να ξέρεις πάντως αν σου δώσουν το 5136V2,το ασύρματό του είναι για τα πανηγύρια.

δεν μπαίνει σε 20ΜΗz μόνο,οπότε αν γίνεται χαμός απο ασύρματα δίκτυα στην περιοχή κλάφτα.

Επίσης η εμβέλειά του είναι αρκετά μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...