Προς το περιεχόμενο

Κινητά Xiaomi


donag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω ένα οικονομικό smartphone με καλή κάμερα και έπεσα πάνω στα Xiaomi. Έχει κανείς εμπειρία; Σκέφτομαι το Xiaomi Redmi Note 3 Pro http://www.skroutz.gr/s/8909064/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-16GB.html.

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν το περνετε από εδώ:

 

http://m.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5_5-inch-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-650-Hexa-core-4G-Smartphone-p-1030861.html

 

Με ένα κουπονακι 15% μείον θα σας βγει κάτω από 120 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Mi2s απ'τον μάρτιο του '15 και φοράω ελληνική developer rom απ΄τη πρώτη στιγμή. Από θέμα αξιοπιστίας δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, δεν έχει χάσει τις επιδόσεις του με τον καιρό και δε κολλάει. Ένα μικρό πρόβλημα είχα σε προηγούμενη έκδοση της rom, μια στο τόσο freezαρε το κινητό για κάποια δευτερόλεπτα και συνερχόταν μόνο του, αυτό λύθηκε αφού την αναβάθμισα οπότε ήταν θέμα λειτουργικού. Για τα λεφτά τους αξίζουν και με το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς φιλικα,καλυτερα προτιμηστε την "special edition/ international" του κινητου αυτου. σχεδον ιδια τιμη με το "απλό" αλλα εξασφαλισμενη καλυτερη ληψη 4G (διαθετει την μπάντα Β20/800mhz).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου διάβασα οτι πλέον γίνονται αυστηρότεροι οι έλεγχοι στα τελωνεία. Δε ξέρω αν ισχύει ή όχι. Στο xiaomi fun club το γράφανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν βλέπω να ισχύει πλέον.

 

Για λίγο καιρό ήταν (10-15 μέρες) και μάλλον πάει πέρασε.

 

Προχθες πάλι έφερα 2 κινητά xiaomi χωρίς κανένα θέμα τελωνείου κτλπ και αρκετοί φίλοι και γνωστοί έφεραν κινητά και ταμπλέτ χωρίς θέμα.

 

(Βέβαια τα γνωστα,οχι κούριερ και χαμηλή τιμή αξίας απ έξω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vickmall

gearbest

geekbuying

banggood

 

 

to2c

minideal " ασχετα αν εχασε την παλια του αιγλη... εχει καπως πιο τσιμπημενες τιμες οπως και το παραπανω"

 

ενα ακομα που αρχιζει και ακουγεται πολυ ειναι και το yeso521.. και αυτο τσιμπαει ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το Vickmall ειναι οντως πολυ καλο καταστημα, αλλα εχει λιγο πιο τσιμπημενες τιμες απο το Yeso521. ..!

 

πριν καμια 10αρια μερες, παραγγειλα απο το yeso521 και πηρα το Redmi Pro. κι εγω δεν ειχα πρηγουμενη εμπειρια απο το καταστημα, αλλα τα παιδια απο το miui.gr, ελεγαν οτι ειναι γρηγορο και αξιοπιστο καταστημα, οποτε γιατι να μην τους πιστεψω, αφου ειχαν κανει και αγορες απο εκει αρκετα ατομα..! 

ομως, ηταν ολα καλα και γρηγορα. σε αντιθεση με το banggood που, ενω το ειχα παραγγγειλει πρωτα απο εκει, κι ενω μου ελεγαν οτι δεν ειχαν αποθεμα και θα παραλαμβαναν 4-5 Νοεμβριου, στην πραγματικοτητα, δεν ηξεραν που πανε τα 4...!!  μεχρι τις 10 Νοεμβριου και ακομα δεν ηξεραν τι τους γινετε...!!

 

ετσι την ακυρωσα απο BG και παραγγειλα απο yeso521 που ειχε την επομενη καλυτερη τιμη (169€), με διαθεσιμοτητα...!!  την επομενη μερα το κινητο απεσταλη και οπως σας ειπα στα τελη νοεμβριου, το παρελαβα...!!! 

 

 

παντως, επι της ουσιας, η καλυτερη προταση ειναι το Global ROM RED Mi Note 3 pro...!  για να εχεις και την 800αρα μπαντα...! και να μην μπλεκεις με ROM (αν δεν θελεις).....

 

ενας φιλος μου το πηρε απο gearbest, παντως πριν κανα 4μηνο.  του ειχε βγει στα 130 + κατι, με κατι ποντους που ειχε μαζεψει....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...