Προς το περιεχόμενο

s7 edge μεμβράνη


eruan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς τι μεμβράνη μπορώ να φορέσω σε s7 edge που να μη σηκώνεται όταν βάζω θήκη και γενικά να έχει καλή εφαρμογή στις άκρες. Έχω ήδη πετάξει 40 ευρώ στα σκουπίδια οπότε οποιαδήποτε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα γενικώς μπαίνουν αλλά σε λίγες μέρες κλαις τα λεφτά σου λόγω της κυρτότητας της οθόνης.

 

Αμα βγει λιγο στην άκρη βγαίνει τελείως και τσαμπα τα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ας πάρει κανένα που να έχει κόλλα μόνο πάνω-κάτω, έχει ένα, και λέει οτι κάθεται και με τις περισσότερες θήκες. Τώρα στην πράξη... Δεν έχω ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο my Phone αρκετοί λένε ότι είναι ευχαριστημένοι με τι γνήσιο της Samsung

https://www.digideli.gr/Samsung-S7-Edge-149226?filter_name=S7%20edge

Με αντικαταβολή βγαίνει γύρω στα 13 και έχει 2 τεμάχια η συσκευασία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο my Phone αρκετοί λένε ότι είναι ευχαριστημένοι με τι γνήσιο της Samsung

https://www.digideli.gr/Samsung-S7-Edge-149226?filter_name=S7%20edge

Με αντικαταβολή βγαίνει γύρω στα 13 και έχει 2 τεμάχια η συσκευασία

ενδιαφέρον αυτό, έψαχνα στο σκρουτζ αν υπάρχει original ζελατίνα αλλά δεν κατάφερα να τη βρω, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα στο νου μου να παρω μερικες ζελατινες απο ebay και να τις κοψω στα σημεια που θελω ωστε να καθονται καλα και να μην ακουμπανε στη θηκη αλλα ακομα το κανω :P

 

Αν το εκανε κανενας ας πει αποτελεσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα στο νου μου να παρω μερικες ζελατινες απο ebay και να τις κοψω στα σημεια που θελω ωστε να καθονται καλα και να μην ακουμπανε στη θηκη αλλα ακομα το κανω :P

 

Αν το εκανε κανενας ας πει αποτελεσματα.

Πολύ δύσκολα θα κοπεί σωστά. Η καλύτερη λύση είναι tempered glass με κενά στις άκρες να μην ακουμπάνε οι θήκες άλλος τρόπος δεν παίζει θεωρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη λύση δοκιμασμένη φιλε, πας σε media markt και σου τοποθετούν μεμβράνη που καλύπτει και τις edge πλευρές με 15€ και δωρεάν αντικατάσταση σε περίπτωση που ξεκολλήσει για ενα χρόνο!

Το εχω βάλει εδω και 1μιση μήνα και ειναι μπομπα, δεν εχει ξεκολλήσει καθολου, ειναι invisible shield by zagg και κόβεται εκείνη την στιγμή σε μηχάνημα που έχουν τα media markt :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη λύση δοκιμασμένη φιλε, πας σε media markt και σου τοποθετούν μεμβράνη που καλύπτει και τις edge πλευρές με 15€ και δωρεάν αντικατάσταση σε περίπτωση που ξεκολλήσει για ενα χρόνο!

Το εχω βάλει εδω και 1μιση μήνα και ειναι μπομπα, δεν εχει ξεκολλήσει καθολου, ειναι invisible shield by zagg και κόβεται εκείνη την στιγμή σε μηχάνημα που έχουν τα media markt :)

Με τη θηκη πως τα παει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια no name slim διαφανή και είναι όλα καλά :) νομίζω πως δεν θα έχεις θεμα, εξαρτάται βέβαια τι θήκη έχεις...

Και γω αυτην εχω 5 ευρω απο παμπλικ αλλα πιανει αρκετα ψηλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...