Προς το περιεχόμενο

Google cardboard


panira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, 

σκεφτομουν να αγορασω το google cardboard μιας και ειναι και φθηνο και εχω ακουσει γενικα καλα λογια.

Θα προτεινατε την αγορα αυτην για να παρει κανεις μια ιδεα απο virtual reality ?.Αν ναι, μπορειτε να μου δωσετε ενα link για να το αγορασω?Νομιζω απο εξωτερικο δεν κοστιζει πανω απο 6 ευρω .

Απο skroutz αυτο και αυτο δεν εχουν καλες κριτικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν δεν έχεις πρόβλημα να αγοράσεις από Κίνα, έχει μεγάλη ποικιλία. Μπορείς να πάρεις της xiaomi με 11$ περίπου ή της blitzwolf από κάποιο κινεζομάγαζο. Για να πάρεις μια ιδέα είναι ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, 

σκεφτομουν να αγορασω το google cardboard μιας και ειναι και φθηνο και εχω ακουσει γενικα καλα λογια.

Θα προτεινατε την αγορα αυτην για να παρει κανεις μια ιδεα απο virtual reality ?.Αν ναι, μπορειτε να μου δωσετε ενα link για να το αγορασω?Νομιζω απο εξωτερικο δεν κοστιζει πανω απο 6 ευρω .

Απο skroutz αυτο και αυτο δεν εχουν καλες κριτικες

ειναι μια καλυ λυση να επενδυσεις μικρο ποσο πριν πας ναπαρεις κατι καλυτερο.ειχα δοκιμασει ενα για το samsung και εχω δοκιμασει και το Oculus rift.σε απλα παιχνιδακια ημουν οκ.σε κατι Rollercoaster κτλ δεν την παλευα με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο  ebay αν ψαξεις θα βρεις διαφορα σαν τα google cardboard με 1$. Άμα θες να παρεις κατι πιο ποιοτικό πας σε αυτα των 30$.

Επεξ/σία από Andyk0555
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...