Προς το περιεχόμενο

πηρα ενα blackberry και εχω θεματα


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα αυτο απο εδω  http://hellasphone.gr/index.php?route=product/product&product_id=15129

το εχω 10 μερες και μου κολαει, του εκανα update μολις το πηρα άλλα τιποτα, τρωει κατι κολληματα τρελα, που για BB δεν επιτρεπονται, δεν εχω ξαναπαρει ΒΒ, η αληθεια ειναι οτι δυσκολευτηκα με το λογισμικο άλλα τα καταφερα, τα προβληματα ειναι τα εξεις, μια φορα στις εισερχομενες/εξερχομενες δεν πηγαινε πανω κατω η οθονη για να δω ολες τις κλησεις, στις επαφες στα γραμματα διπλα δεν μου βγαζει το γραμμα Μ, δλδ αν θελω να βρω το κοΜΑΝΟΠΟΥΛΟ πχ πρεπει να κατεβω απο το Α με το δαχτυλο, εχει αγγλικους και Ελληνικου;ς χαρακτηρες δεξια στην μπαρα επαφων καθετα οπως κρατας το κινητο στην κατ υψος επιφανεια της οθονης ακρη ακρη, πατας επάνω και δεν μεγαλωνουν τα γραμματα οπως σε WINPHONE που ειχα, μενουν μικρα και λειπει το Μ. Θα τους παρω αυριο τηλεφωνο για να το γυρισω πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περίεργα όλα αυτά πού γράφεις φίλε Γιάννη, εγώ χρήστης Blackberry Z10, Z30 και τώρα Passport δεν είχα ούτε έχω προβλήματα, μάλλον κάτι δεν κάνεις σωστά. Είναι και λίγο ασαφής η περιγραφή σου. Το λειτουργικό είναι τέλειο, εύκολο στο χειρισμό και ασφαλής. Οι συσκευές δεν κολλάνε, δεν λακαρουν έχουν άριστη ποιότητα κατασκευής και κρατάνε χρόνια. Τώρα εάν κάποιος θέλει τα τελευταία apps και games ας πάει σε android και IPhone. Ίσως να έπεσες σε περίπτωση στειλτο πίσω να στο αλλάξουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλο θα ηταν αν δεν ξερετε να μην μιλατε... Εχω παρει τον τελευταιο χρονο οτι εχει βγαλει η blackberry και ειναι ενα επιπεδο πανω σε πολλα απο ολα αυτα που λετε,τα κινεζικα της πλακας...  Τωρα εχω σαν δευτερη συσκευη ενα blackberry z30 και ειναι ακομα εργαλιο γι αυτους που ξερουν...Κολλημα δεν μου εχει κανει ποτε και το εχω ενα χρονο μτχ....Οποτε φιλε μαλλον ειναι μουφα το τηλεφωνο ή προ βληματικο πχ ανακατασκευασμενο τι να πω.... αυτα που λες και blackberry δεν πανε μαζι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλο θα ηταν αν δεν ξερετε να μην μιλατε... Εχω παρει τον τελευταιο χρονο οτι εχει βγαλει η blackberry και ειναι ενα επιπεδο πανω σε πολλα απο ολα αυτα που λετε,τα κινεζικα της πλακας...  Τωρα εχω σαν δευτερη συσκευη ενα blackberry z30 και ειναι ακομα εργαλιο γι αυτους που ξερουν...Κολλημα δεν μου εχει κανει ποτε και το εχω ενα χρονο μτχ....Οποτε φιλε μαλλον ειναι μουφα το τηλεφωνο ή προ βληματικο πχ ανακατασκευασμενο τι να πω.... αυτα που λες και blackberry δεν πανε μαζι...

Συμφωνώ. Έβαλα το διάγραμμα ανάποδα και φαίνεται πρώτη. Βέβαια έχει όλους τους "others" μαζί, αλλά ξέρω πως η πλειοψηφία είναι η ΒΒ

https://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού τα μαθαίνετε αυτά ότι έχει πεθάνει η ότι πεθαίνει με το νέο έτος... Όποιος δεν είχε ποτέ δεν ξέρει ούτε μπορεί να φανταστεί το πόσο καλά είναι τα Blackberry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού τα μαθαίνετε αυτά ότι έχει πεθάνει η ότι πεθαίνει με το νέο έτος...

Έχεις δίκιο... από το μυαλό μας τα βγάζουμε...

Oh wait, το είχα γράψει και πιό πριν...:

Συμφωνώ. Έβαλα το διάγραμμα ανάποδα και φαίνεται πρώτη. Βέβαια έχει όλους τους "others" μαζί, αλλά ξέρω πως η πλειοψηφία είναι η ΒΒ

https://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου κακώς πήρες blackberry

 

Επέστρεψε το.

πως να το επστρεψω, τους πηρα τηλεφωνο και μου λενε να το στειλουν εξωτερικο, πως θα το παρουν πισω για να παρω αλλο τηλεφωνο?

Παιδιά καλο θα ηταν αν δεν ξερετε να μην μιλατε... Εχω παρει τον τελευταιο χρονο οτι εχει βγαλει η blackberry και ειναι ενα επιπεδο πανω σε πολλα απο ολα αυτα που λετε,τα κινεζικα της πλακας...  Τωρα εχω σαν δευτερη συσκευη ενα blackberry z30 και ειναι ακομα εργαλιο γι αυτους που ξερουν...Κολλημα δεν μου εχει κανει ποτε και το εχω ενα χρονο μτχ....Οποτε φιλε μαλλον ειναι μουφα το τηλεφωνο ή προ βληματικο πχ ανακατασκευασμενο τι να πω.... αυτα που λες και blackberry δεν πανε μαζι...

φαινεται ειμαι γκαντεμης, δεν εξηγείτε αλλιως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...