Προς το περιεχόμενο

Celebrity counter-crush


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι κάτι φάτσες δήθεν ωραίων διάσημων που δεν μπορώ να τις βλέπω, μου γυρνάνε τα άντερα.

Tρανταχτά παραδείγματα: Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston, Blake Lively, Julia Roberts. Eιδικά τις τρεις πρώτες θα ήθελα να τις πλακώσω στο ξύλο, τόσο μίσος μου προκαλεί η όψη τους (και η ομιλία τους).

Από άντρες ο Ryan Reynolds (που περιέργως μου άρεσε στο Deadpool, ίσως επειδή δεν έβλεπα την φάτσα του) και ο James Franco που φαίνεται να είναι και πολύ μαλακισμένο.

 

'Εχει κανείς άλλος τέτοια κόμπλεξ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλεξάρες είμαστε όλοι, εσύ απλά είσαι κομπλεξικά ιδιαίτερη  :P

 

 

 

Not really, θα βρεις είμαι σίγουρος πολλούς ομοιοπαθείς.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια σημειωση, γιατι ειδα το "ωραιες" και τη Τζεσσικα στην ιδια προταση, να πουμε οτι μονο γυναικειο χερι θα μπορουσε να το κανει αυτο, προφανως επηρεασμενο απο τα γνωστα περιοδικα.

 

Δεν εχω βρει ουτε ενα ρσενικο, κι εχω ρωτησει ανωμαλαρες κι ανωμαλαρες, που να φτιαξει top 100 και να βαλει Jessica και Roberts μεσα.

 

Εσεις τα φταιτε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια σημειωση, γιατι ειδα το "ωραιες" και τη Τζεσσικα στην ιδια προταση, να πουμε οτι μονο γυναικειο χερι θα μπορουσε να το κανει αυτο, προφανως επηρεασμενο απο τα γνωστα περιοδικα.

 

Δεν εχω βρει ουτε ενα ρσενικο, κι εχω ρωτησει ανωμαλαρες κι ανωμαλαρες, που να φτιαξει top 100 και να βαλει Jessica και Roberts μεσα.

 

Εσεις τα φταιτε.

 

Αφου και οι δύο τα είχαν με "σεκσι" ηθοποιούς και σίγουρα θα έχουν και αντρικό φαν κλαμπ. Πολλές φορές μάλιστα έχουν παίξει ρόλο της "ωραίας" και από εκεί υποθέτω πως θεωρούνται ωραίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tom Cruise. Δεν ειναι θεμα εμφανισης, μια χαρα ειναι ο ανθρωπος αλλα για καποιο λογο δεν μπορω με τιποτα να κατσω να δω ταινια στην οποια πρωταγωνιστει  Με ενοχλει ιδιαιτερα, δεν μπορω να τον παρακολουθησω για πανω απο 5 λεπτα.  :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ idomeneas, εδω εβαλες την jennifer conelly μεσα στις παραπανω , στο διπλανο θρεντ... Και εδω βαζεις πραγματικα μετριες. Η τζενιφερ δεν ειναι μετρια, ειναι θεα. 

.- 

και δε λεω για την ανιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καινουργιου που η καμπια την εχει δει γκομενα θα ηθελα να τη δω με το υφακι του celeb και να της πω ουυυ μωρη σαβουρα πανε κρυψου σε καμια σπηλια.Οχι οτι μου εχει κανει κατι αλλα μου το βγαζει


Ρε συ idomeneas, εδω εβαλες την jennifer conelly μεσα στις παραπανω , στο διπλανο θρεντ... Και εδω βαζεις πραγματικα μετριες. Η τζενιφερ δεν ειναι μετρια, ειναι θεα. 

.- 

και δε λεω για την ανιστον

ενταξει εχει καποια πολυ ωραια χαρακτηριστικα αλλα δεν τη λες θεα(κυριως επειδη αρχισε να σπαει τωρα αν ηταν 20 αλλαζανε τα πραγματα).Τα ματια της παντως ειναι και γαμω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάτι φάτσες δήθεν ωραίων διάσημων που δεν μπορώ να τις βλέπω, μου γυρνάνε τα άντερα.

Tρανταχτά παραδείγματα: Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston, Blake Lively, Julia Roberts. Eιδικά τις τρεις πρώτες θα ήθελα να τις πλακώσω στο ξύλο, τόσο μίσος μου προκαλεί η όψη τους (και η ομιλία τους).

Από άντρες ο Ryan Reynolds (που περιέργως μου άρεσε στο Deadpool, ίσως επειδή δεν έβλεπα την φάτσα του) και ο James Franco που φαίνεται να είναι και πολύ μαλακισμένο.

 

'Εχει κανείς άλλος τέτοια κόμπλεξ?

Lol, εάν την βρίσκεις με τα άτια ισχύει αυτό. :lol:

 

Από εκεί και πέρα, είναι θέμα ότι κάποιες φάτσες/ήχοι ομιλίας είναι ιδιαιτέρως αντιπαθείς.

Ισχύει και στην καθημερινότητα.

 

Προσωπικά ιδιαίτερα αντιπαθής και ψιλο-εμετικός που δεν μπορώ να τον αντέξω ούτε λεπτό είναι αυτός:

2101b1a76bcaee0b13c20fb0380db26f.jpg

 

Από γυναίκες όντως η αλογομούρα είναι αντιπαθητική, όπως και όλο το γυναικείο καστ της εμετικής σειράς που έπαιζε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καινουργιου που η καμπια την εχει δει γκομενα θα ηθελα να τη δω με το υφακι του celeb και να της πω ουυυ μωρη σαβουρα πανε κρυψου σε καμια σπηλια.Οχι οτι μου εχει κανει κατι αλλα μου το βγαζει

ενταξει εχει καποια πολυ ωραια χαρακτηριστικα αλλα δεν τη λες θεα(κυριως επειδη αρχισε να σπαει τωρα αν ηταν 20 αλλαζανε τα πραγματα).Τα ματια της παντως ειναι και γαμω

Συνολικα , ειναι 45 και ειναι ακομη γυναικαρα! Δε ξερω αν εχει κανει πλαστικες,γυαλινες κλπ , αλλα ειναι σαν συνολο πολυ ωραια. 

Για την σαρα τζεσικα παρκερ υπερσυμφωνω. Πχ μια που σε καποιους αρεσει και την βρισκουν ομορφη , ειναι η τζουλιαν μουρ. 

Σιγουρα γουστα ειναι αυτα. Αλλα οχι και αποκρουστικη ξερω γω η κονελλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...