Προς το περιεχόμενο

χαλια ping (wind)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καληςπερα στην παρεα..εχω πάροχο την wind..ασχολούμε με το gaming και ποο συγκεκριμένα με racing sims..οπως καταλάβατε το ping μου ειναι χαλια..εχει τύχει να παιζω καμια ωρα με 74 ms συνεχόμενα και μετα σκαμπανεβάσματα και να φθάνει μεχρι 1000++ms..Αλλες μερες ξεκιναω να παίξω (ευρωπαϊκοί σερβερς) με 65 ms και καπακι φθάνει 800 ms..
Τους ενημέρωσα και μου ειπαν οτι θα μου βάλουν fast path..
Εαν δεν δω διαφορα.. Που αποτι μου ειπαν υπαρχει και αυτη η περιπτωση,ποιες λύσεις υπάρχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

συνηθως αυτα τα zte ειναι για πεταμα...αν δεν δεις διαφορα με το fast path κοιτα μηπως και με αλλο ρουτερ...ή κανε μια επενδυση εστω των 50 ευρω για ενα καλο μοντεμ-ρουτερ...
συνηθως αυτα που δινουν οι παροχοι δεν ειναι και οτι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μετρήσεις μολις!χαλια Εντελώς!ταχυτητα οτι ναναι..σκαμπανεβάσματα στο μεγαλείο τους..
Υπαρχει περιπτωση να εχει θεμα η περιοχή μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ένςηρματα παιζω..με έβαλαν σε fast path τιποτα,εκανα και μετρήσεις trace rt με ip του assetto corsa και τα αποτελέσματα ειναι,τρελα ms!παραπολυ υψηλά


Περιμενω απάντηση σε μια δυο μερες..ετσι ειπαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κανω..;οτι ηταν να κανω το εκανα..μου ειπαν για trace rt ,το εκανα ,τους εδοσα τις ρυθμησεις..κ τελος απο μεριά μου


Τα αποτελέσματα ηθελα να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ακομα τιποτα παιδια..
Τους εχω παρει 10 τηλέφωνα,η απάντηση που περνω απο τον καθε τεχνικό που σηκωνει το ακουςτικο ειναι "ναι το βλεπω σας εχουν σημειώσει στις βλάβες...θα σας ειδοποιήσουν κλπ κλπ..και ακομα περιμενω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν μετρήσεις τεχνικού στο κουτί εξω απο το σπιτι και μεσα στο σπιτι..ιδια αποτελέσματα,καμια διαφορα..speed test απο τον υπολογιστη μου σταθερά ολα τα νούμερα φυσιολογικά σε όλες τις μετρήσεις..έλεγχος τηλεφωνικής γραμμής ..ολα οκ.δεν βλεπω βλάβη μου λεει..κανω tracert μπροστα του στον σέρβερ του game (Γερμανία)και 1ο hop 1ms..απο το 2ο και μετα στο θεό..250ms και παει λέγοντας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...