Προς το περιεχόμενο

The OA


CaptainChris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η 2η σεζόν ήταν αρκετά mind fuck, ευτυχώς, η 1η με είχε κάνει να βαρεθώ αλλά τελικά προετοίμαζε το έδαφος για την δεύτερη. Τουλάχιστον τελικά δείχνει ότι ξέρει που πηγαίνει. Ελπίζω να συνεχιστεί και να μην μας απογοητεύσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή σειρά, η 2η σεζόν πάρα πολύ διαφορετική από την πρώτη, τόσο σε ρυθμό όσο και σε περιεχόμενο. Ίσως η πιό ενδιαφέρουσα σειρά που έχω δεί εδώ και καιρό, και αυτό διότι τουλάχιστον μέχρι τώρα είναι αρκετά απρόβλεπτη και σουρεαλιστική.

Υπήρξαν σημεία που τα βρήκα πολύ πιό παράξενα από ότι θα ήθελα, στο τελευταίο επεισόδιο προέκυψαν πράγματα σχεδόν από το πουθενά ,

 

Giant robots

ενώ το τέλος το περίμενα με περισσότερο ΟΥΑΟ factor.

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εχω ξεκινησει χαλαρα τη 2η σεζον και εχω να πω οτι TwinPeakιζει 😋 αρκετα, πολυ απολαυστικη η θεαση της. Απο τις λιγες σειρες που εχω δει και λεω στον εαυτο μου ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΒΛΕΠΩ 😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δεν το πιστεύω ότι το Netflix ακύρωσε τη σειρά. Πραγματικά η 2η σεζόν ήταν πολύ καλή και ήταν από τις λίγες σειρά που αξιζαν το 2019 και ειδικά του Netflix, που έχει φτηνό περιεχόμενο και του λείπουν οι καλές παραγωγές 

Έχω απογοητευτεί πολύ από το Netflix τον τελευταίο  καιρό, πάει να γίνει syfy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nomedor είπε

Δεν το πιστεύω ότι το Netflix ακύρωσε τη σειρά. Πραγματικά η 2η σεζόν ήταν πολύ καλή και ήταν από τις λίγες σειρά που αξιζαν το 2019 και ειδικά του Netflix, που έχει φτηνό περιεχόμενο και του λείπουν οι καλές παραγωγές 

Έχω απογοητευτεί πολύ από το Netflix τον τελευταίο  καιρό, πάει να γίνει syfy

Το φοβόμουν είναι η αλήθεια γιατί είναι το στυλ σειράς που δύσκολα κερδίσει αρκετό κοινό, αλλά το σημαντικότερο πρόβλημα ήταν ότι με το μεγάλο διάστημα που είχε διακοπή από τη πρώτη σεζόν, έχασε το momentum και πολλοί που είχαν δει τη πρώτη μπορεί και να μην πήραν χαμπάρι ότι βγήκε η δεύτερη. Επίσης σχεδόν όλοι είχαμε ξεχάσει τι είχε γίνει στη πρώτη. Εγώ προσωπικά έκατσα και το ξαναείδα από την αρχή για να το θυμηθώ, αλλά πολύ κόσμος δεν θα το κάνει αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αξίζει κάποιος να την δει, ξέροντας ότι δεν θα υπάρξει συνέχεια, ή να μη μπω καν στον κόπο?

Μου την είχε προτείνει ένας φίλος και την είχα ξεχάσει τελείως

Σήμερα που την ξανατσέκαρα έμαθα ότι την έκοψαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
36 λεπτά πριν, Pa0ki είπε

Αξίζει κάποιος να την δει, ξέροντας ότι δεν θα υπάρξει συνέχεια, ή να μη μπω καν στον κόπο?

Μου την είχε προτείνει ένας φίλος και την είχα ξεχάσει τελείως

Σήμερα που την ξανατσέκαρα έμαθα ότι την έκοψαν

Κοιτα. Ξενερωσα τρελα που κοπηκε.

Μετανιωσα που την ειδα? Οχι. Αλλα επειδη μιλαμε για σειρα που εχει κοπει, μη με βριζεις μετα αν χαλαστεις :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...