Προς το περιεχόμενο

The OA


CaptainChris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πάει πάραααααααα πολλυυυυυυυυυυυ αργάααααααααααααααα όμως..... 

 

δηλαδή είμαι στο 4ο και έτυχε 1-2 φορές να πατήσω pause και δεν ήξερα εάν το πάτησα ή ήταν η σκηνή έτσι (έπρεπε να περιμένω 2-3 secs να δω για κίνηση) + ότι η πλοκή είναι αργή και ουσιαστικά κλαιν μαιν χτίσιμο κάνει έως τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα αλλά δύο επισοδεια τα 3 και 4 και κρατάει το ενδιαφέρον και έχεις αγωνία για τη συνέχεια αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας. Αυτά που βλέπω για εκπληκτική και μοναδική σειρά δεν τα βλέπω εγώ υπάρχουν και καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope.... just nope.... σου αφήνει μια τρελή γλυκόπικρη αίσθηση στο τέλος που σε χαλάει στην τελική. όσο για τις απορίες / ερωτήσεις που έχω, είτε πρέπει να το δω ξανά είτε απλά τα αφήνω στον αέρα να υπάρχουνε και τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα μονοκοπανιά ξάπλα σε ένα ΣΚ. Σίγουρα σε κρατάει και είναι ωραία αλλά πολύ προβλέψιμη μετά το 3. Επίσης όπου έχει μπλεχτεί η Brit Marling παιζει αυτό με τον βουδισμό και έχει κουράσει. Το πιάσαμε είσαι βουδίστρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στο τέταρτο επεισόδιο και έχω να πω πως είναι ότι καλύτερο έχω δει φέτος!!! Ευτυχώς υπάρχουν και αυτές οι ευχάριστες εκπλήξεις γιατί αν είναι να περιμένουμε από Walking Dead και Game of Thrones σωθήκαμε χαχα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η όλη σειρά μπορούσε να είναι άνετα 2-3 ώρες μικρότερη, χωρίς να προσπαθεί να γεμίσει κάτι που μοιάζει με σεζόν.

Προσωπικά βαρέθηκα άπειρα κ συχνά το άφηνα να παίζει σε παράθυρο κ παράλληλα έκανα browsing.

Τρύπες στο σενάριο; Απειρες..

 

 

Με μεγαλύτερη την παρακάτω:

 

Προσοχή spoiler

.

.

.

 

 

ΑΦΟΥ άρχισε να βλεπει ξανά, δε μπορούσε να δει το keypad code και να τους ελευθερώσει είτε ναρκωνοντας είτε σκοτώνοντας τον hap?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξεμείνει από σειρές και σκέφτομαι να ξεκινήσω κάτι νέο για να περάσω μέσα στις γιορτές, τι υπόθεση έχει;

Πραγματεύεται την ιστορία μιας τυφλής κοπέλας που επιστρέφει στους δικούς της 7 χρόνια μετά τη μυστηριώδη εξαφάνισή της, έχοντας βρει το φως της. Στο προτείνω είναι ότι καλύτερο έχει βγει φέτος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...