Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Microsoft Lumia 640 white 88,99€


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.germanos.gr/product/microsoft-lumia-640-4g/20302045/                        Μή διαθέσιμο

&

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=HDV&sku=20302971&s=0#

110+

http://www.skroutz.gr/s/6487975/Microsoft-Lumia-640-LTE-8GB.html

SIM: Single, Οθόνη: 5", 1280 x 720 pixels, CPU: 1200 MHz, Πυρήνες CPU: 4, RAM: 1 GB, Μνήμη Αποθήκευσης: 8 GB, Δίκτυο: 4G, Κάμερα: 8 MP, Λειτουργικό: Windows Phone, Μπαταρία: 2500 mAh

Επεξ/σία από dobro
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχο κινητό αξίζει κάθε € απο τα λίγα που κοστίζει. Ειδικά για έμενα που δεν έχω fb κτλ δεν έχω βρει κάτι αρνητικό.... Για το Γερμανό και την cosmote ας μη σχολιάσω... Και μόνο για φορητό gps αξίζει να το πάρεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανός όχι μόνο το λευκό αλλά στην Cosmote φαίνεται οτι είναι διαθέσιμο και  με:

"Δωρεάν δωδεκάμηνη συνδρομή Office 365 για προσωπική χρήση(ισχύς προσφοράς μέχρι και 14/08/2015)"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο γερμανο ειναι διαθεσιμο το λευκο


παράγγειλα ένα, αφού δεν πήραμε το 950 και δεν βλέπω να παίρνουμε και το μηλόφωνο( ένας από τους καμένους )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα windows phone ειναι πεταμενα λεφτα το παιρνεις μονο αντι για ενα feature phone αν βρεθει κοντα στην ιδια τιμη

Για το 90% της αγοράς μάλλον ναι, για το υπόλοιπο 10% (και πολύ λέω) όμως είναι μακράν καλύτερη επιλογή (στο οποίο ανήκω). Λειτουργικό που δεν κολλάει (κάνω μια επανεκκίνηση ανά τρίμηνο καλού κακού), με 1 Gb φορτώνω 10 εφαρμογές χωρίς προβλήματα, καλό gps με offline χάρτες, μπαταρία άνετα 2 μέρες με πολύ ομιλία και αξιοπρεπή συμπεριφορά από την κάμερα του. Οποιοδήποτε android δοκίμασα σε αυτά τα χρήματα είχε πολύ σοβαρά θέματα σε τουλάχιστον ένα τομέα. Δε συγκρίνω με μήλα γιατί κοστίζουν τα 5πλα. Μαζί με το 3110 και ένα sharp που δε θυμάμαι το μοντέλο ακριβώς είναι τα πια επιτυχημένα κινητά που είχα στα χέρια μου. Κατ'εμέ αστεία είναι τα android που αν το θες και για επαγγελματικούς σκοπούς βλέπεις ότι είναι τρύπια από παντού αλλά έχουν άπειρες εφαρμογές…

Δε με νοιάζει αν δεν έχω official εφαρμογή facebook γιατί δεν ασχολούμαι με αυτό, για το 95% των χρηστών του όμως είναι εκτός λίστας εξαρχής… Και το 5% της αγοράς όμως συμφορουμίτες έχουμε ψυχή και δικαιώματα…

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω lumia 730 ,εκπληκτικη καμερα κ οθονη ,γενικοτερα πολυ καλο κινητο ,πλεον το εχω δευτερο κ εχω παρει android k ναι ουτε εγω χρησιμοποιω fb

 

αλλα windows phone θα προτεινα πλεον μονο σε ατομα που κανουν ελαχιστη-περιστασιακη smartphone χρηση κ ειναι διατεθειμενα να υποστουν κουφα bugs κ συνεχεις ενημερωσεις που ενα φτιαχνουν πεντε χαλανε

 

κ μονο για ποσα κατω απο 70 ευρω 

 

τα επαγγελματικη χρηση που ακουω με κανουν να γελαω με τα επιχειρηματα που εφευρισκουν οι πωρωμενοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για καποιον που θελει ενα κινητο να χει viber, skype, messenger, internet,καλουτσικη καμερα για φωτο και βιντεο,

επισης gps με καλους χαρτες και offline, καλος player για μουσικη και ταινιες ,

να μην κολλαει  το κινητο σε αυτα τα λεφτα ειναι πολυ καλο με αρκετες ενημερωσεις.

το χω 1,5 χρονο δωρεαν με προγραμμα wind και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.

να συμπληρωσω οτι μου εχει πεσει αρκετες φορες εκ των οποιων 3-4 πολυ ασχημα και δεν καταλαβαινει τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα τηλεφωνο ειναι, αναλογα φυσικα και με τις αναγκες του καθενος..

Το χρησιμοποιησα για κανα χρονο ως δευτερη συσκευη και δεν ειχα κανενα προβλημα..σημα, κλησεις μια χαρα, ομορφη οθονη, αρκετα καλη καμερα και ενδιαφερον το λειτουργικο (τα windows 10)

Το προβλημα γνωστο, ελλιπες το store, για οποιον δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις σε προγραμματα το τηλεφωνο ειναι μια καλη επιλογη σ'αυτα τα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα αγορασει 150 πριν 1,5 χρονο για δοκιμη  και απο τοτε δεν το αλλαζω .πολυ καλη καμερα ,φωτεινη οθονη εξαιρετικο σημα 4g .Εμενα προσωπικά με βολεψαν τα windows.Οσο το εχω μπορη να εχει παρει και καμια δεκαπενταρια updates εκει που στα android που ειχα να επαιρναν ενα η δυο το πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα αγορασει 150 πριν 1,5 χρονο για δοκιμη και απο τοτε δεν το αλλαζω .πολυ καλη καμερα ,φωτεινη οθονη εξαιρετικο σημα 4g .Εμενα προσωπικά με βολεψαν τα windows.Οσο το εχω μπορη να εχει παρει και καμια δεκαπενταρια updates εκει που στα android που ειχα να επαιρναν ενα η δυο το πολύ.

Σωστά. Κι εγώ σαν κάτοχος εχω να πω τις καλύτερες εντυπώσεις. Πολύ καλό σήμα. Πολύ δυνατό wi-fi, μπαταρία,οθόνη υποστήριξη. Το καλύτερο vfm στα Windows Phones.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 90% της αγοράς μάλλον ναι, για το υπόλοιπο 10% (και πολύ λέω) όμως είναι μακράν καλύτερη επιλογή (στο οποίο ανήκω). Λειτουργικό που δεν κολλάει (κάνω μια επανεκκίνηση ανά τρίμηνο καλού κακού), με 1 Gb φορτώνω 10 εφαρμογές χωρίς προβλήματα, καλό gps με offline χάρτες, μπαταρία άνετα 2 μέρες με πολύ ομιλία και αξιοπρεπή συμπεριφορά από την κάμερα του. Οποιοδήποτε android δοκίμασα σε αυτά τα χρήματα είχε πολύ σοβαρά θέματα σε τουλάχιστον ένα τομέα. Δε συγκρίνω με μήλα γιατί κοστίζουν τα 5πλα. Μαζί με το 3110 και ένα sharp που δε θυμάμαι το μοντέλο ακριβώς είναι τα πια επιτυχημένα κινητά που είχα στα χέρια μου. Κατ'εμέ αστεία είναι τα android που αν το θες και για επαγγελματικούς σκοπούς βλέπεις ότι είναι τρύπια από παντού αλλά έχουν άπειρες εφαρμογές…

Δε με νοιάζει αν δεν έχω official εφαρμογή facebook γιατί δεν ασχολούμαι με αυτό, για το 95% των χρηστών του όμως είναι εκτός λίστας εξαρχής… Και το 5% της αγοράς όμως συμφορουμίτες έχουμε ψυχή και δικαιώματα…

sharp gx 25

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...