Προς το περιεχόμενο

Google: Οι πιο δημοφιλείς αναζητήσεις το 2016 στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα που μου αρέσει στις αναζητήσεις μου  να ψάχνομαι επιστημονικά με άρθρα που αφορούν το σύμπαν την θεωρία της σχετικότητας, την λειτουργία των άστρων σαν τεράστιων ατομικών αντιδραστήρων σύντηξης του υδρογόνου σε ήλιο,αλλά κάνω και αναζητήσεις για τον Παντελίδη έτσι για τον χαβά,μου επιτρέπεται να πω ότι η φράση σε κάθε θέμα μνημόνια μέχρι να σβήσει ο Ήλιος είναι το πιο βλαχαδερό σχόλιο που υπάρχει σε postαρισμα,τώρα τελευταία στο internet από δήθεν κουλτουριάρηδες και ιδιοφυΐες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρω την λογική του "εμενα δεν μ΄αρεσει αρα ειναι βλακεία". Τι να κάνουμε ρε μάγκες. Σε καποιους αρεσει ο Παντελίδης σε κάποιους τα τούρκικα σηριαλ. Δεν τους κανει ηλιθιους ούτε κατώτερους.

MΠOYXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !!!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ !!!!!

Ειμαι σιγουρος οτι ο Τσομσκι βλεπει κ αυτος τουρκοσηριαλ στην τηλεοραση του κ καποιοι λενε οτι την ωρα που ο Αινσταιν πεθαινε ψιθηρησε το ονομα "pandelidis"  σε καποιον που καθοταν διπλα του !!!

Αληθεια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερα οταν βριζω τους "συνπολιτες" μου ως μαζανθρωπους κ φραπεδανθρωπους μου σβηνουν τα admin τα ποστ... χαχαχαχα!!! Ναι λες σβηνοντας τα δικα μου ποστ η κατασταση γινεται καλυτεροι, η αυτοι δεν ειναι τετοιοι....

Αλλα να! Το ιδιο το Ινσομνια ερχεται να δειξει οτι οχι απλα εχω δικιο (που κ γω ειμαι ο δισεκατομυριοστος που το λεω) αλλα καθε μερα κ χειροτερα....

 

Τι κοσμο θα παραδωσουμε στα παιδια μας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερα οταν βριζω τους "συνπολιτες" μου ως μαζανθρωπους κ φραπεδανθρωπους μου σβηνουν τα admin τα ποστ... χαχαχαχα!!! Ναι λες σβηνοντας τα δικα μου ποστ η κατασταση γινεται καλυτεροι, η αυτοι δεν ειναι τετοιοι....

Αλλα να! Το ιδιο το Ινσομνια ερχεται να δειξει οτι οχι απλα εχω δικιο (που κ γω ειμαι ο δισεκατομυριοστος που το λεω) αλλα καθε μερα κ χειροτερα....

 

Τι κοσμο θα παραδωσουμε στα παιδια μας.....

 

Εδώ δεν ξέρουν πλέον να γράφουν Ελληνικά και εσείς κολλάτε στο άμα κάποιος ακούει Παντελίδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει κάποιες αντιδράσεις ήταν ξεκαρδιστικές ομολογώ, αλλά δεν είναι και τόσο τραγικές οι αναζητήσεις ρε μάγκες. Στις πρώτες θέσεις κυριαρχεί ο αθλητισμός (το καλό είδος του) και το όνομα ενός από τους πιο αξιόλογους Έλληνες καλλιτέχνες ο οποίος έσκασε σαν βόμβα και σκοτώθηκε ενώ έφτανε στην κορυφή. Δεν είμαι του είδους αλλά νομίζω δεν έχουμε στην Ελλάδα άλλα δείγματα ανθρώπων που φτάσανε τόσο ψιλά αποκλειστικά από μόνοι τους. Ο Παντελίδης έγραφε ο ίδιος την μουσική του και την τραγουδούσε σε αντίθεση με άλλους τραγουδιστές για τους οποίους λυσσάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερα οταν βριζω τους "συνπολιτες" μου ως μαζανθρωπους κ φραπεδανθρωπους μου σβηνουν τα admin τα ποστ... χαχαχαχα!!! Ναι λες σβηνοντας τα δικα μου ποστ η κατασταση γινεται καλυτεροι, η αυτοι δεν ειναι τετοιοι....

Αλλα να! Το ιδιο το Ινσομνια ερχεται να δειξει οτι οχι απλα εχω δικιο (που κ γω ειμαι ο δισεκατομυριοστος που το λεω) αλλα καθε μερα κ χειροτερα....

 

Τι κοσμο θα παραδωσουμε στα παιδια μας.....

 

Θα σου πρότεινα πριν κανεις τον ηθικολόγο να μάθεις να γράφεις ελληνικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...