Προς το περιεχόμενο

Αγορά ZTE Blade L110 (8GB)


blackm76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά. Ο πατέρας μου θέλει να αγοράσει το ZTE Blade L110 (8GB).

 

Αλλά δύο πράγματα με ανησυχούν...

 

1)Το Navigon θα λειτουργεί; γιατί παράδειγμα με επεξεργαστή mediatek μικρότερο του 6592 έχει θέματα. Το συγκεκριμένο όμως τηλέφωνο φορά άγνωστο επεξεργαστή προς εμένα. Γνωρίζει κανείς να μου πει;

 

2)τα 8 gb μνήμη θα είναι ενιαίος χώρος η θα είναι χωρισμενος άλλο για εφαρμογές και άλλο για εικόνες κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)αν γνωρίζετε κάποιος παρακαλώ να μου πείτε.

2)ναι καθαρά θα είναι τα 4 αλλά θα είναι ενιαίος χώρος η αυτά τα 4 θα είναι χωρισμενα σε 2-3 κομμάτια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με συγχωρείτε να σας ρωτήσω κάτι τελευταίο....

 

Βρήκα και αυτή τη συσκευή...

http://m.gsmarena.com/zte_blade_l3-7105.php

Αν και η συσκευή έχει επεξεργαστή μικρότερο από mediatek 6592 , ο πωλητής στον κωτσοβολο μου είπε ότι θα λειτουργεί σωστά η πλοήγηση με το navigon η το sygic.

 

 

Όταν του είπα για τον επεξεργαστή μου είπε και επέμενε πως για κάτι τέτοιο δεν φταίει ο επεξεργαστής αλλά το πρόγραμμα και συγκεκριμένα το navigon λέει είναι παλιό πρόγραμμα και μόνο το sygic δουλεύει τέλεια. Ισχύει κάτι τέτοιο; γιατί αν ισχύει καταριπτετε ότι ξέρουμε για τους επεξεργαστές της mediatek

Με λίγα λόγια πείτε μου αν μου λέει αλήθεια ο πωλητής και αν τελικά θα λειτουργεί σωστά η πλοήγηση ανεξάρτητος προγράμματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χρόνια Πολλά και καλή Χρονιά σε όλους.

Εχοντας 2 τετοιες συσκευές στη διάθεσή μου, και όντας χρόνιος χρήστης συσκευών Android, δεν μπορώ να κάνω το τηλ να μη δείχνει το σημάδι 3G ή G δίπλα απο την κεραία του σήματος, ασχέτως αν έχω απενεργοποιημένα τα data μέσα απο τα Settings...Είναι η 2καρτη έκδοση του τηλεφώνου αν παίζει ρόλο...πάντως επαναλαμβάνω πως στη σελίδα που ελέγχουμε την κάθε μια απο τις 2 κάρτες, για το αν θα εχει δεδομένα ή όχι ενεργα, είναι απενεργοποιημένα για τη Sim1, καθώς η Sim2 είναι γκρι (disabled).

Any clues ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

έχει πάρει κάνεις αυτό το κινητό? το θέλω για δεύτερο με κύρια χρήση το ράδιο, θέλω να ξέρω αν έχει καλό σήμα γιατί μένω λεσβο και μια πιάνεις τούρκικα μια ελληνικά, με το samsung galaxy mini που είχα έπιανε πάρα πολυ καλά τους σταθμούς που ήθελα αλλά με το lg g2 mini πολυ λίγα πράματα έως και καθόλου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...