Προς το περιεχόμενο

Avengers: Infinity War


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, Kostasspil είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Σ αυτη τη σκηνη απλως τους απειλει, αν ισχυουν τα spoiler, μολις μαζευει ολα τα gems, το κανει και πραξη. Ελπιζω δλδ 

Και μετά ο Σούπερμαν θα γυρίσει τη Γη αντίστροφα και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, elpaso1 είπε

Τελικά στα Village ποτέ θα μπορούμε να κάνουμε κράτηση; 

Τωρααα, απο τις 27 Μαρτιου εχω κλεισει για 26 Απριλιου, 22:10 το βραδυ. Καλη τυχη αν θες να βρεις κατι τις πρωτες 4-5 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, thermo-sifounas said:

Τωρααα, απο τις 27 Μαρτιου εχω κλεισει για 26 Απριλιου, 22:10 το βραδυ. Καλη τυχη αν θες να βρεις κατι τις πρωτες 4-5 μερες

Δε βλέπω επιλογή μέσα από το site, ενώ στα odeon γίνεται. Επίσης στα odeon ούτε μέχρι την μέση δεν έχουν γεμίσει οι αίθουσες. Ειδικά στις προβολές κοντά στις 24.00 έχει πολλές άδειες θέσεις. 

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 minutes ago, elpaso1 said:

Δε βλέπω επιλογή μέσα από το site, ενώ στα odeon γίνεται. Επίσης στα odeon ούτε μέχρι την μέση δεν έχουν γεμίσει οι αίθουσες. Ειδικά στις προβολές κοντά στις 24.00 έχει πολλές άδειες θέσεις. 

Τελικά υπάρχει επιλογή, απλά δεν μου το εμφανίζει σωστά στο tablet. Αλλά αποφάσισα να κλείσω odeon καθώς είναι πιο κοντά μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πφφφ

Spoiler

"Thanos is this virtually indestructible character who’s stronger than the Hulk, and has invincible skin," Russo said. "He’s from a planet called Titan. Many years prior to the film his planet was experiencing a cataclysmic shift. They were running out of resources, and they were overpopulated. Thanos made a recommendation that they exterminate half the population randomly in order to save the rest of the population. Of course, the Titans rejected his notion, branded him a mad man, exiled him, and the planet ended up dying. So he has taken it upon himself to go planet-by-planet throughout the universe and wipe out half of the population of each planet as a way to correct the planet and bring it back into balance.

 

http://comicbook.com/marvel/2018/04/10/avengers-infinity-war-thanos-backstory-motivations-titan/

 

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF????????????

αυτο ειναι το κινητρο;

τελειωσε τοτε, αυτο ηταν, σκοτωσανε τον χαρακτηρα και αυτο που θα δουμε στην ταινια δεν εχει καμια σχεση με τον Θανο των κομιξ.

well done, Marvel, well done indeed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...