Προς το περιεχόμενο

Avengers: Infinity War


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Avengers: Infinity War Begins Shooting In January 2017
 
I now hold omnipotence. What should I do with such almighty power? The answer to that is actually quite simple: Anything I wantAnything. I am incapable of error. Any result that displeases me I can simply reverse. There is nothing I need to worry on, for I am Thanos. And Thanos is supreme. Supreme.
 
ThanosAvengersAssemble.jpg

6_part_2.jpg

 

Επεξ/σία από tritonas00
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Και να πεις ότι τα έκανε όλα για τα "πανέμορφα μάτια" της Death. :P

 

Πάντως δεν μπορεί να πει κανείς, δεν κοιτάει εξωτερικές εμφανίσεις ο Thanos. Gentleman. Τα πάντα για μια "γυναίκα". ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο πράγματα που θέλω:

Ο Thanos να έχει μια σοβαρή αιτία που κάνει αυτό που κάνει (μην είναι απλώς θέλω να κατακτήσω/καταστρέψω το σύμπαν επειδή έτσι μου κάπνισε).

Να μην έχει στρατό. Θέλω να γλεντάει τους Avengers μόνος του. Αν είναι να μπει στρατός, ας μπει στο πρώτο μέρος, στο δεύτερο θέλω Avengers vs Thanos χωρίς στρατούς και μακακίες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο πράγματα που θέλω:

Ο Thanos να έχει μια σοβαρή αιτία που κάνει αυτό που κάνει (μην είναι απλώς θέλω να κατακτήσω/καταστρέψω το σύμπαν επειδή έτσι μου κάπνισε).

Να μην έχει στρατό. Θέλω να γλεντάει τους Avengers μόνος του. Αν είναι να μπει στρατός, ας μπει στο πρώτο μέρος, στο δεύτερο θέλω Avengers vs Thanos χωρίς στρατούς και μακακίες.

Αυτοι ειναι οι καλυτεροι villains imo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι ειναι οι καλυτεροι villains imo.

Γούστα είναι αυτά, αλλά προσωπικά εχθροί όπως Joker-Bane στα Batman του Nolan, Norsefire στο V for Vendetta (το κόμικ) κτλ. είναι τρομεροί κακοί, γιατί εκτός των άλλων, έχουν και μια αιτία πίσω από τις πράξεις τους. Αν κάνουν το κακό απλά για να κάνουν κακό, μετά νομίζω είναι απλά για την εξυπηρέτηση της πλοκής, δεν έχουν κάποιο βάρος ως προσωπικότητες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο joker δεν εχει ποτε λογική αιτία για αυτα που κάνει τι θες να πεις?? :P Ειναι ο ορισμός του chaotic villain, θα τα γ@μησω ολα απλα γιατι ετσι.. :P

Όχι, και στο the dark knight και στο killing joke (το κόμικ) ήθελε να αποδείξει ότι κάτω από πίεση όλοι θα γινόμασταν παράφρονες σαν κι αυτόν, δες ας πούμε αυτό που έκανε με τις βάρκες στο the dark knight και την απαγωγή της Barbara στο killing joke.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...