Προς το περιεχόμενο

Avengers: Infinity War


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, kirileman είπε

Αφού είναι μάπα, λέμε. Κατέστρεψαν τον καλύτερο marvel κακό.

του βιασαν το πρεκι για την ακριβεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, tritonas00 είπε

Περιμενουμε το extended

extra tears time?

εντωμεταξυ η υποψια μου οτι η Captain Marvel ειναι αυτη που θα τον νικησει στο σηκουελ ισως βγει αληθινη. στο κομιξ που κυκλοφορησε τωρα και εχει το ιδιο premise, τον σκοτωνει μια γυναικα. κατι που παιχθηκε ως ειδηση και στα geek sites. grrrl power, boys.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα extended εκδοση θα βγει; Για 14 Αυγουστου λενε, δεν ξερω.. Επισης θα ειναι απλα επιπλεον υλικο ή θα ενσωματωθουν οι σκηνες μεσα στη ταινια;

 

Quote

Infinity War Bonus Features

  • Strange Alchemy (5:08)--Share the thrill of characters from across the MCU meeting for the first time--and discover why some were teamed up together.
  • The Mad Titan (6:34)--Explore the MCU's biggest, baddest villain, his trail of influence through the stories, and the existential threat he represents.
  • Beyond the Battle: Titan (9:36)--Dive into the climactic struggle on Thanos' ruined world, including the epic stunts and VFX, to uncover the source of its power.
  • Beyond the Battle: Wakanda (10:58)--Go behind the scenes to find out how the filmmakers pulled off the most massive and challenging battle Marvel had ever attempted.
  • Deleted and Extended Scenes (10:07)
    • Happy Knows Best (1:23)--Tony and Pepper spar over the details of their upcoming wedding--until a hassled Happy Hogan pulls up with an urgent request.
    • Hunt for the Mind Stone (1:24)--On a darkened street, Wanda Maximoff and the wounded Vision attempt to hide from Thanos’ brutal allies.
    • The Guardians Get Their Groove Back (3:20)--As Peter Quill and Drax quarrel over their failed mission to Knowhere, Mantis interrupts with news.
    • A Father’s Choice (4:00)--Thanos confronts Gamora with a vision from her past—and with lying to him about the Soul Stone.
    • Gag Reel (2:05)--Watch your favorite superheroes make super gaffes in this lighthearted collection of on-set antics.
    • Audio Commentary (approx. 149 min.) by Anthony and Joe Russo, Christopher Markus and Stephen McFeely

 

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, elpaso1 είπε

Τελικα extended εκδοση θα βγει; Για 14 Αυγουστου λενε, δεν ξερω.. Επισης θα ειναι απλα επιπλεον υλικο ή θα ενσωματωθουν οι σκηνες μεσα στη ταινια;

Την ίδια απορία έχω και εγώ 

Από όσο ξέρω και η digital έκδοση περιλαμβάνει τις κομμένες σκηνές ίσως να πρέπει να περιμένουμε λιγακι

2 ώρες πριν, vrwmiaris είπε

Δηλαδή να προτιμήσω Jurassic World;

Χιούμορ κάνουν τα παιδιά φίλε φυσικά και να το κατεβάσεις αν φυσικά έχεις δει τις περισσότερες απ' τις ταινίες της Marvel

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, elpaso1 είπε

Ωραια, και το remux!

Και το 12αρι ή το 15αρι μια χαρα είναι. Εκτός αν έχεις καμία 60αρα 4k και δε θες τη παραμικρή ατέλεια σε 1080p υλικό. Όπως και να έχει θα το τσεκαρω και το remux, όσο μεγαλύτερο bitrate τόσο καλυτερη εμπειρία αλλά ποιος περίμενει 35 και 45gb με download 3mb/s 😂 Εγω δεν άντεξα είδα το 12αρι χθες και θα περιμένω και την director cut η όπως αλλιώς θα λέγεται να το δω και τρίτη φορά (γιατι το ειδα και cinema)

Κατάντια αλλά αν δεν υπάρχουν ταινίες να δεις αυτά κάνεις χαχα

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tonypapadovic είπε

Έχουν πει ότι θα βγει director's/extended;

Δεν το έχει κάνει ποτέ η Marvel/Disney στις MCU ταινίες 

Ισως δεν χρειάστηκε να το κάνουν ποτέ γιατί δεν νομίζω να είχαν κομμένες σκηνές μισής ώρας και, σε άλλη τους ταινια. Πριν 1 μήνα που ανακοινώθηκε η ημερομηνία του blu ray νομίζω διάβασα για extended έκδοση. Τώρα τι να σου πω δε ξέρω σιγουρα

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...