Προς το περιεχόμενο

Αναβολή για τον Απρίλιο στην έναρξη λειτουργίας του ηλεκτρονικού εισιτηρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ρε, ποιος τιτάνας ευφυίας σκέφτηκε να βάλει δημόσιους υπάλληλους να τρέχουν χρονιάρες μέρες να τεστάρουν-εγκατασταστήσουν-ξεκινήσουν ένα ολότελα νέο σύστημα εισιτηρίων; Μα πού ζείτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για τα έξοδα και την σπατάληση δημοσίου χρήματος για το φιάσκο αυτό θα απολογηθεί και λογοδοτήσει κάνεις? Τι ρωτάω τώρα στην χωρα της λαμογιας και της ρεμουλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Risingsun: Εναν προαστιακο ο οποιος λειτουργει σαν αστικο τραινο που αν τα δρομολογια πυκνωσουν καθε μισαωρο συν οτι το καλοκαιρι θα επεκταθει εως κ.Αχαΐα θα θυμιζει την γραμμη 1 του μετρο της Αθηνας..Καπως ετσι ξεκινησε και εκει.Οι επιδοσεις του προαστιακου της Πατρας πολυ καλυτερες απο αυτων της Αθηνας και Θεσσαλλονικης με μικρο κοστος κατασκευης και χωρις εγκαινια και κορδελες απο υπουργους αφου εχει αποδειχτει αυτοι πηγαινουν σε φιεστες οπου εχει πεσει πολυ χρημα και σνομπαρουν καθε τι δηθεν παρακμιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, ποιος τιτάνας ευφυίας σκέφτηκε να βάλει δημόσιους υπάλληλους να τρέχουν χρονιάρες μέρες να τεστάρουν-εγκατασταστήσουν-ξεκινήσουν ένα ολότελα νέο σύστημα εισιτηρίων; Μα πού ζείτε;

οι τιτάνες τα γνωρίζουν αυτά και γιαυτό έδωσαν το έργο πριν τρία χρόνια σε ιδιώτες που θα το κατασκευάσουν και θα το λειτουργούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν αναμενομενο να αναβληθει το ηλεκτρονικο εισιτηριο .Η νοοοτροπια των ιθυνοντων και των απο κατω ειναι του" τσαμπα " και του "δεν πληρωνω".

Επομενως  δεν καταλαβαινω γιατι σας κανει εντυπωση .Δεν πειραζει ας ειμαι εγω καλα να πληρωνω τους τσαμπατζηδες  και ας μην κανω ποτε χρηση των ΜΜΕ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και να τα φτιαχνανε θα τα σπαγανε οι νοικοκυραιοι


Ηταν αναμενομενο να αναβληθει το ηλεκτρονικο εισιτηριο .Η νοοοτροπια των ιθυνοντων και των απο κατω ειναι του" τσαμπα " και του "δεν πληρωνω".

Επομενως  δεν καταλαβαινω γιατι σας κανει εντυπωση .Δεν πειραζει ας ειμαι εγω καλα να πληρωνω τους τσαμπατζηδες  και ας μην κανω ποτε χρηση των ΜΜΕ...

Λεφτα υπαρχουν αφθονα

οποτε μη στεναχωριεσαι πληρωνε να απολαμβανουν οι τζαπατζηδες και οι κλεφταραιοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μονο που εβαλαν τετοια μηχανηματα με τζαμι (ακυρωτικα και εκδοτικα) σε σταθμους του ΗΣΑΠ χωρις να τα προσεχει καποιος...απο εκει φαινεται ποσο ασχετοι ειναι..Ηδη σε αρκετους σταθμους τα εχουν σπασει και οι ζημιες ειναι τεραστιες..αυτο θα ξαναγινει και θα ξαναγινει....γιατι δυστηχως αυτοι ειμαστε..και φυσικα εμεις οι φορολογουμενοι θα πληρωσουμε παλι τα σπασμενα..γιατι τους χαλαγε να βαλουν το κλασικο σιδερενιο τουρνικε και να βγαλουν και παραπανω ελεγκτες...ποιος ξερει παλι ποσα εφαγαν...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά να δουλέψει ρολόι το Ελληνικό κράτος ρε γαμώτο καημό το έχω.

 

Αρχίσανε οι αναβολές καλό 2018 (στην πολύ καλύτερη) βλέπω να ξεκινάει το Ηλεκτρονικό εισιτήριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, τι κράζετε; Εδώ καλά καλά δεν μπορούμε να προβλέψουμε τον καιρό για την επόμενη μέρα, θέλετε και πρόβλεψη σε μεγάλα έργα;

Πφφφφφ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...