Προς το περιεχόμενο

AppStore Τροποι Πληρωμης?


yolodroid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

Ποιοι τροποι πληρωμης υπαρχουν για να αγοραζω εφαρμογες απο appstore ?

 

Μηπως στο iTunes βγαζει πραπανω επιλογες πληρωμης απο οτι στο iPhone?

 

Μηπως υπαρχει καμια σελιδα να πουλαει online iTunes gift cards και να στις στελνει με ιμειλ; (ελλαδα)

 

Καποιος αλλος τροπος πληρωμης υπαρχει; δεν θελω να βαλω την καρτα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν ειναι πατάτα αυτο που θα πώ, στα seven είχα δει prepaid card για android google play. ίσως υπάρχει και για apple store. ώστε να αποφύγεις πιστωτικές κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν ειναι πατάτα αυτο που θα πώ, στα seven είχα δει prepaid card για android google play. ίσως υπάρχει και για apple store. ώστε να αποφύγεις πιστωτικές κλπ κλπ.

Ναι εχω δει και στο lidl στα ταμεια στην ελλαδα απλα τωρα ειμαι κυπρο και δεν εχω βρει πουθενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.public.gr/cat/apple/itunes-gift-cards/

 

ότι έχουν αντίστοιχα και για google play εγώ αυτές αγοράζω όταν θέλω να αγοράσω από το store. τσέκαρε όμως αν στις βγάζει σαν επιλογή σε αυτό που θες να αγοράσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχουν τα καταστήματα που προαναφέρθηκαν τις περνάς και αγοράζεις ότι θες. Μόνο που νομίζω είναι διαφορετική η κάρτα για μουσική κλπ και διαφορετική για εφαρμογές και παιχνίδια. Η μεν είναι iTunes gift card και η δε App Store gift card.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

Ποιοι τροποι πληρωμης υπαρχουν για να αγοραζω εφαρμογες απο appstore ?

 

Μηπως στο iTunes βγαζει πραπανω επιλογες πληρωμης απο οτι στο iPhone?

 

Μηπως υπαρχει καμια σελιδα να πουλαει online iTunes gift cards και να στις στελνει με ιμειλ; (ελλαδα)

 

Καποιος αλλος τροπος πληρωμης υπαρχει; δεν θελω να βαλω την καρτα μου

 

Εφοσον εχεις λογαριασμο στο ελληνικο App Store, πες σε ενα φιλο σου στην Ελλαδα να σου στειλει μια. Οχι ομως απο αλλη χωρα γιατι η καρτα ισχυει μονο με το App Store της χωρας, οταν αγορασα απο Γερμανια αναγκαστηκα να κανω γερμανικο λογαριασμο για να την αξιοποιησω.

 

Υπαρχει παντα και η λυση να ανοιξεις ενα ακομα λογαριασμο στην τραπεζα και να βαζεις μεσα μονο οσα λεφτα θες για τις αγορες σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...