Προς το περιεχόμενο

MSI GS73VR 6RF Stealth Pro Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μονο που έχω να πω είναι το εξής:

 

Πολλά συγχαρητήρια για το review. Όπως πάντα κορυφαίο.

 

*Το προϊόν για κλάματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

------ Tο σχόλιο μου ήταν λάθος δικό μου και το έσβησα. Με συγχωρείτε. Το review είναι πολύ καλό, αλλά η value vs specs αξία τραγική. Με gtx1060 δεν πας πουθενά. Ειδικά σε τέτοια τιμή.

Επεξ/σία από Konstantinos!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, έχω καεί απο MSI gaming laptop.

 

Πήρα το GX70 πριν 2 χρόνια.

Τον πρώτο χρόνο χάλασε το τροφοδοτικό του. Μου επέστρεψε το amazon 70€ και πήρα άλλο γιατί δεν το κάλυπτε η εγγύηση μετά τον 1 χρόνο.

 

Το καλοκαίρι που μας πέρασε το πληκτρολόγιο κάτι έπαθε και άλλα πάταγα και άλλα έβγαζε  στην οθόνη ενω δεν δούλευαν και όλα τα κουμπιά. Έστειλα email στην msi και μου είπαν οτι σταμάτησε η υποστήριξη του και δεν έχουν πληκτρολόγιο να το φτιάξουν. Πήρα ένα άλλο απο ebay και πάλι δεν δούλευε. Το amazon μου επέστρεψε πίσω 600€, τα μισά απ'οσα έδωσα.

 

Επιπλέον, είχε δύο κάρτες γραφικών, μία ενσωματωμένη στον επεξεργαστή για χαμηλή κατανάλωση και μιά ξεχωριστή για παιχνίδια. Δεν μπορούσα να περάσω καινούριους driver γιατί δεν υποστηριζόταν η παλιά κάρτα του επεξεργαστή (!) οπότε τα παιχνίδια πήγαιναν με 15-20 fps αφού ήταν με παλιό driver..

Και γαμώ τα gaming laptop...

 

Ποτέ ξανά msi και ποτέ ξανά amd για την άθλια υτποστήριξη τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το  review, απαντά σε ότι μπορεί να σκεφτεί κάποιος που ενδιαφέρεται να αγοράσει κάτι τέτοιο. Το προιόν δεν θα το κρίνω γιατί απλά όλα τα gaming laptops είναι για εμένα πεταμένα λεφτά. Φτιάχνεις πολύ ανώτερο μηχάνημα με σχεδόν τα μισά λεφτά. Ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλες γωνιες θεασης αναφερεται μονο στο δεξια αριστερα ή και στο πανω κατω?

διοτι ολες οι TN που εχω δει στα λαπτοπς για δεξια αριστερα ηταν οκ (δεν αλλοιονωταν η εικονα)

αλλα το πανω κατω ειναι μεγαλο δραμα!

ενα βιντεακι με αυτο θα ηταν πολυ χρησιμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό review αλλά το λάπτοπ μάπα.2000 για gtx1060 και hd? Τουλάχιστον 2k θα πρεπε.Και μία 1070 θα ήταν μία χαρά σε αυτήν την τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...