Προς το περιεχόμενο

Κάποιος που να ξέρει και θέλει να προσφέρει (με αμοιβή) σε ένα μικρό Android project


antirix024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλη μου έχει να παραδώσει ένα έργο σε Android για το πανεπιστήμιο που σπουδάζει. Χρειάζεται κάποιον/α να τη βοηθήσει να φτιάξει την εφαρμογή. Η εφαρμογή είναι πάρα πολύ απλή. Χρειάζεται όμως και κάποιον/α να της κάνει και μερικά μαθήματα (Αθήνα) για να καταλάβει πως γίνεται και να μάθει κιόλας.

 

Η αμοιβή είναι καλή και η δουλειά λίγη (2-3 μέρες για κάποιον που ξέρει).

Αν υπάρχει ενδιαφέρον επικοινωνήστε στο antirix024(στο)gmail.com ή μέσω pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που παει το παπακι? "@"

για τους ενδιαφερομενους καλο θα ηταν να αναγραφη το υψος της αμοιβης καθως και η περιοχη

+αν δινει και ενσημα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που παει το παπακι? "@"

+αν δινει και ενσημα

Φίλε TI λες; Σαν να λέμε οτι κάνει άτυπα για λογαριασμό του άλλου την εργασία ή ότι του κάνει ιδιαίτερα για να περάσει το μάθημα. Θες να κολλήσει και ένσημα;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που παει το παπακι? "@"

+αν δινει και ενσημα

Δεν κατάλαβα για τι λες, άλλα αν είναι για το email μου είναι αυτό: antirix024 παπάκι gmail τελεία com

 

Όσον αφορά για την αμοιβή που ρώτησε ο παραπάνω φίλος, δεν θέλω να γράψω το ποσό δημόσια. Αν ενδιαφέρεται κάποιος (σοβαρά) τότε ας επικοινωνήσει μαζί μου με τους τρόπους που προανέφερα. Είναι καλή αμοιβή πάντως.

 

Όσον αφορά την περιοχή δεν έχει σημασία γιατί μπορούν τα μαθήματα να γίνουν οπουδήποτε (εντός Αθήνας, πάντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που παει το παπακι? "@"

+αν δινει και ενσημα

Το παπακι παει στη ποταμιά. Περαν τουτου, υπαρχουν bots που σκαναρουν ολα τα sites για εμαιλ και φυσικα το πρωτο που ψαχνουν ειναι το συμβολο @.

 

Αμα γραφεις το email σου φορα παρτιδα μην αναρωτιεσαι γιατι σου στελνουν προσφορες/ενημερωτικα στις οποιες δεν ειχες δωσει ποτε συγκαταθεση.

 

Sorry για το offtopic.

 

On topic, βαλε αγγελια στο ινσομνια: http://www.insomnia.gr/classifieds/various/jobs/

 

Ισως εκει βρεις αυτον που θες πιο ευκολα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που παει το παπακι? "@"

+αν δινει και ενσημα

Ομολογώ, είδα την ιστορια με τα ένσημα και έχασα την 1η προταση με το παπακι!

 

Ελπίζω μόνο να έχεις δικαίωμα ψήφου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μετα γιατι δεν μπορούν ουτε να φτιαξουν μια αριθμομηχανή. Τοο χαρτί να εχει κ δεν βαριέσαι ολο κ καπου θα μπει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας στρωθεί να το κάνει μόνη της.

 

Υπάρχουν μερικά τοπ sites που ο ενδιαφερόμενος έχει την δυνατότητα να μάθει εύκολα (αν θέλει) πράγματα γύρο από τον προγραμματισμό (codeacademy παράδειγμα).

 

Αλλά φαντάζομαι έχουμε να κάνουμε με την κλασσική νοοτροπία που ανέφερε ο dreamkiller777 από πάνω.

 

Το χαρτί να βάλουμε κορνίζα στον τοίχο και μετά θα τα ρίξουμε στην οικονομική κατάσταση που δεν βρίσκουμε δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ, είδα την ιστορια με τα ένσημα και έχασα την 1η προταση με το παπακι!

 

Ελπίζω μόνο να έχεις δικαίωμα ψήφου!

Πλακα εκανα. Αμεσως να μου την πεις μη δεις ποστ μου. Το παπακι το εγραψα επειδη δεν το εβαλε , αν και καταλαβα που εμπαινε, αλλλα να σας πω, βαρεθηκα να εξηγω υπονοουμενα στα αστεια μου σε ατομα με δευτερο λογαριασμο εδω μεσα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα καμια αμφιβολία. Η τελευταία απορια σου ηταν (σχεδον) γιατι δεν εχουν λαπτοπ αντι για tower στο δημόσιο.

 

Oh wait! Ηταν windows XP αντι για windows 10, κάνει οντως διαφορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα καμια αμφιβολία. Η τελευταία απορια σου ηταν (σχεδον) γιατι δεν εχουν λαπτοπ αντι για tower στο δημόσιο.

 

Oh wait! Ηταν windows XP αντι για windows 10, κάνει οντως διαφορά!

Δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις. Θα μπορουσα να ειμαι 10χρονο. (Η απαντηση ηταν λογο κοστους-πολλοι εδωσαν την απαντηση οτι ειμαι χαζος)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις. Θα μπορουσα να ειμαι 10χρονο. (Η απαντηση ηταν λογο κοστους-πολλοι εδωσαν την απαντηση οτι ειμαι χαζος)

 

 

Αν και offtopic, και εντελώς πληροφοριακά, η απάντηση δεν είναι λόγω κόστους. Παίζει και αυτό ρόλο αλλά πρώτος και κύριος λόγος είναι για την εύκολη αντικατάσταση του όποιου hardware, όποτε ανοίγεται ticket, από το αρμόδιο users support.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...