Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΛΑΝΙΑ ΜΟΥ! Σήμερα έβγαλα δικό μου ανέκδοτο (Sellers έχεις ανταγωνιστή πλέον)

 

- Πώς λέγεται ο Σέρβος που μπορεί να παίξει όσες φορές θέλει οποιοδήποτε ηλεκτρονικό παιχνίδι;

 

 

- Κρέντιτς.

 

(credits)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

τον αγαπάω

Για μένα, το καλύτερο των καλύτερων αυτό:

Εκει που ο κοινος ανθρωπος βλεπει μια ανουσια αγγαρεια και αναρωτιεται "γιατι", ο διοικητης μας σκεφτεται "γιατι οχι".

 

Λέει τόσα λίγα, εννοεί τόσα πολλά.

 

 

 

Άλλες χρυσές υποψηφιότητες που μεταφέρουν άριστα την κατάσταση και τις καταλαβαίνεις ακόμα πιο έντονα όταν έχεις περάσει την παράνοια :

 

Ψαχνει ο καημενος ο φανταρος ενα μπινελικι για να 'στολισει' τον Σαμαρα και ασυνειδητα το μονο που φτανει στο στομα του ειναι "γιωτας".

 

Δεν ξέρω με τι πράγματα ασχολούνται οι άνθρωποι εκεί έξω αλλά εμείς δώ μέσα καταφέραμε σήμερα να βγάλουμε ταυτόχρονα τους μπερέδες μας.

 

Όσο χαζός κι αν είσαι, στο στρατό αν έχεις γυαλισμένα άρβυλα και χτυπάς σωστά προσοχή είσαι ένας μικρός επιστήμονας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΑΝΙΑ ΜΟΥ! Σήμερα έβγαλα δικό μου ανέκδοτο (Sellers έχεις ανταγωνιστή πλέον)

 

- Πώς λέγεται ο Σέρβος που μπορεί να παίξει όσες φορές θέλει οποιοδήποτε ηλεκτρονικό παιχνίδι;

 

 

- Κρέντιτς.

 

(credits)

 

 

 

3038238_o.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροστά στην καφετέρια εμφανίζεται μία θεογκόμενα με την Transalp . Την παρκάρει κανονικά κατεβαίνει και βλέπουν όλοι την μηχανή να τρώει ένα ξεγυρισμένο πέσιμο. Οι θαμώνες γελάνε και αρχίζουν τα σχόλια . Κάποιος πήγε να της την πει και να το παίξει έξυπνος «στα μεγάλα εργαλεία πρέπει να ξέρεις πως να συμπεριφέρεσαι, αλλιώς στην κουζίνα σου»

...και απάντηση: «Τι γελάς ρε μακάκα, από Κατερίνη έρχομαι,είμαι δύο ώρες πάνω στην μηχανή. Και εσένα αν σε είχα δύο ώρες ανάμεσα στα πόδια μου, έτσι ξερός θα έπεφτες »

 

 

 

Η γυναίκα μπαίνει στην κουζίνα και βλέπει τον άντρα με μια μυγοσκοτώστρα.

-Σκότωσες καμία; ρωτάει εκείνη.

-Ναι, τρεις αρσενικές και δύο θηλυκές.

-Καλά, και πως κατάλαβες το φύλο τους;

-Τρείς ήταν σε ένα ανοιχτό κουτάκι μπύρας και δύο στο τηλέφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...