Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας γύφτος πάει στον οδοντίατρο. Κοιτάει ο δεύτερος πάνω - κάτω , αριστερά , δεξιά στο στόμα του "ασθενή" και το μόνο που βλέπει είναι χρυσά δόντια. "Για σφράγισμα;" τον ρωτάει.

"Όχι για συναγερμό."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ήταν ένας μαθηματικός, ένας φυσικός και ένας προγραμματιστής και τους ρωτάνε σχετικά με το cyber sex.

 

"Ποια είναι η γνώμη σας για το cyber sex?"

 

Μαθηματικός:

- sex τι;

 

Φυσικός:

- sex τι;

 

Προγραμματιστής:

- cyber τι;

 

---------------------------------------------------

 

- Φίλα με, αγάπη μου!

-Είσαι τρελή; Είσαι γυναίκα του αδερφού μου! Και που πηδιόμαστε τώρα, δε θα 'πρεπε!

 

---------------------------------------------------

 

Συζήτηση μεταξύ πατέρα και γιου:

- Μπαμπά πόσο κοστίζει για να παντρευτεί κάποιος;

- Δεν ξέρω παιδί μου. Εγώ ακόμα πληρώνω.

 

---------------------------------------------------

 

Ο Γιωρίκας μαζί με 2 Αμερικανούς εκπαιδεύεται για κατάσκοπος.

 

Μετά από 3 μήνες αφού τελείωσε η εκπαίδευση τους, έπρεπε να περάσουν από 3 στάδια βασανιστηρίων, όποιος ήταν πιο έμπιστος και δεν μαρτυρούσε τα μυστικά που είχε μάθει θα έπαιρνε και το δίπλωμα του.

Αρχίζουν λοιπόν πρώτα, τον έναν Αμερικανό δεν προλαβαίνει να τελειώσει το πρώτο βασανιστήριο τα λέει όλα, επίσης και ο δεύτερος τα ίδια.

Φτ

άνουν και στον Γιωρίκα, πρώτο στάδιο το περνάει, δεύτερο σκληρό καρύδι δεν λυγίζει με τίποτα.

 

Το τρίτο βασανιστήριο ήταν ξύλο κάθε μέρα... και εδώ άντεξε το παλικάρι μας, 2 μέρες ξύλο, τρεις μέρες, την τέταρτη μέρα η επιτροπή δεν μπορούσε να πιστέψει την τόση αντοχή του.

 

Πηγαίνουν να δουν στο κελί του τι κάνει, και βλέπουν τον Γιωρίκα με τις δυο του παλάμες στον τοίχο χτυπάει το κεφάλι του και λέει: "θυμήσου τα ρε μαλάκα, θυμήσου τα!!!"

 

---------------------------------------------------

 

Στην αρχή ο Θεός δημιούργησε τη Γη και μετά αναπαύτηκε.

Κατόπιν δημιούργησε τον άντρα και μετά αναπαύτηκε.

Στο τέλος ο Θεός δημιούργησε τη γυναίκα.

Από τότε ούτε ο Θεός ούτε ο άντρας αναπαύτηκαν ξανά.

 

---------------------------------------------------

 

Ρώτησα την γυναίκα μου που ήθελε να πάμε για την επέτειό μας.

"Κάπου που δεν έχω πάει ποτέ" μου απάντησε, και της πρότεινα την κουζίνα.

 

Και έτσι ξεκίνησε ο καβγάς.

 

---------------------------------------------------

 

- Αγάπη μου, δεν νομίζεις ότι μετά από δέκα χρόνια σχέσης είναι καιρός να παντρευτούμε;

- Και ποιος θα μας πάρει;

 

---------------------------------------------------

 

Φτάνουν τόσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τουρίστας στο Τόκιο βρέθηκε σ ένα pet shop και κοίταζε τα ζωάκια. Κάποια στιγμή μπαίνει ένας κύριος και ζητάει έναν Excel-χιμπατζή. Ο πωλητής έγνεψε καταφατικά, χάθηκε για λίγο κι επέστρεψε μ έναν χιμπατζή λέγοντας :

- 15.000 ευρώ, παρακαλώ!

Ο πελάτης πλήρωσε κι έφυγε με το χιμπατζή. Έκπληκτος ο τουρίστας απευθύνθηκε στον πωλητή :

- Πολύ ακριβός ο χιμπατζής, γιατί;

- Ο χιμπατζής αυτός είναι τ

έλειος στο Excel. Προγραμματίζει με ελάχιστα λάθη, πολύ γρήγορα και με μικρό κόστος, του απάντησε ο πωλητής.

Ο τουρίστας πρόσεξε έναν άλλον χιμπατζή σε κλουβί με τιμή 25.000 ευρώ.

- Ω, αυτός είναι ακόμη πιο ακριβός, τι κάνει αυτός; ρώτησε πάλι.

- Αυτός είναι ειδικός στον προγραμματισμό web. php, java, html, τα παίζει στα δάχτυλά του, απάντησε ο πωλητής.

Σε λίγο το μάτι του τουρίστα έπεσε σ έναν άλλον χιμπατζή, του οποίου η τιμή ήταν 50.000 ευρώ. Απευθύνθηκε και πάλι στον πωλητή, λέγοντάς του :

- Αυτός κοστίζει περισσότερο απ ό,τι οι άλλοι δυο μαζί. Τι ακριβώς κάνει αυτός;

Οπότε του απαντάει ο πωλητής :

- Για να είμαι ειλικρινής, δεν τον έχω δει ποτέ να κάνει κάτι, έχω προσέξει όμως πως οι άλλοι χιμπατζήδες τον φωνάζουν Administrator...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν που λετε ο Μπιτζιμπιτζίδης πορτιέρης σε ένα μπαρ.

Την 1η μέρα δουλειάς ηταν μαζι του και το αφεντικό του για επιτηρηση...

σε μια στιγμή καταφτάνει στο μπαρ ο Καραμανλής.

"εεπ Μπιτζιμπιτζίδης τί γίνεται?"

-Μια χαρά ρε Κωστάκη εσύ?

Ξαφνιασμένο το αφεντικό του τον ρωτάει πού ξέρει τον Καραμανλή.

-"Ε καλά τον Κώστα δεν ξέρω?" λέει ο Μπιτζιμπιτζίδης.

Μετα από κανά μισάωρο να σου στο μπαρ και ο Παπανδρέου.

"επ Μπιτζιμπιτζίδη πού χάθηκες ρε συ?

-ε δουλειες ρε Γιώργο...

Πάλι έκπληκτο το αφεντικό ρωτάει το ίδιο πράμα και εισπράτει την ίδια απάντηση.

Μετά από καμμιά ώρα φτάνει στο κλαμπ ο George Bush.

"-οοο Μπιτζιμπιτζίδης my friend,how are you?

-ο George πόσο χαίρομαι που σε ξαναβλέπω...

Α, δεν πάμε καλά λέει το αφεντικό. Άμα ξέρεις και τον Πάπα θα αυτοκτονήσω κι όλη μου η περιουσία θα σου ανήκει. Σήκω και πάμε στο Βατικανό με το ιδιωτικό μου τζετ.

Φτάνουν που λέτε στον Άγιο Πέτρο και κατευθείαν χαιρετιούνται ο Πάπας με τον Μπιτζιμπιτζίδη. Ανεβαίνει πάνω στην εκκλησία ο Μπιτζιμπιτζίδης και αρχίζει να μιλά με τον Πάπα.

Σε μια στιγμή βλέπει κάτω το αφεντικό του ταβλιασμένο.

"Όχι ρε φούστη μου" λέει ο Μπιτζιμπιτζίδης αφού του είπα πως σε ξέρω και δε με πίστευε.

Κατεβαίνει κάτω, συνεφέρνει το αφεντικό του και του λεει:

-ρε Boss αφού σε προειδοποίησα οτι γνωρίζομαι με τον Πάπα....

-Δεν λιποθύμησα γι'αυτό ρε συ.Απλά όπως μιλούσατε πέρασε ένας Κινέζος και με ρώτησε:

"Ρε φίλε ποιός είναι αυτός με τα άσπρα δίπλα στον Μπιτζιμπιτζίδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

‎-Πάολα τι θα μας τραγουδήσεις...???

-Θα τραγουδησω το You're Just Too Good To Be True...

-οκ,αλλα πιαστο απο το ρεφρεν...

-μαέστρο παμε... άι γαβ γιου μπέιμπυυυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια η διαφορά μεταξύ ανδρών 8, 18, 28, 38 και 48 ετών;

Έναν άνδρα 8 χρονών τον πας στο κρεβάτι και του λες ένα παραμύθι.

Σ’ έναν άνδρα 18 χρονών λες ένα παραμύθι για να μη σε πάει στο κρεβάτι.

Έναν άνδρα 28 χρονών τον αφήνεις να νομίζει ότι πρέπει να σου πει ένα

παραμύθι για να σε πάει στο κρεβάτι.

Σ’ έναν άνδρα 38 χρονών λες ένα παραμύθι και πας στο κρεβάτι με έναν άλλο.

Σ’ έναν άνδρα 48 χρονών δε λες παραμύθι. Τον έχει πάρει ο ύπνος στον καναπέ.

---------

Γυρίζει η σύζυγος στο σπίτι και βρίσκει ένα σημείωμα από τον άντρα της.

" Κατερίνα μου σε αγαπώ και το ξέρεις,αλλά είσαι πια 54 ετών και δεν με καλύπτεις από όλες τις πλευρές.Μην μου κρατήσεις κακία-είμαι έντιμος απέναντί σου. Θα περάσω την μέρα με την γραμματέα μου που όπως ξέρεις είναι 19 χρονών. Θα γυρίσω το απογευματάκι.Φιλιά"

 

Οταν γύρισε ο σύζυγος το απόγευμα,βρήκε ένα σημείωμα από την γυναίκα του.

"Μωρό μου σ'ευχαριστώ για την ειλικρίνεια σου.Θα είμαι κι εγώ ειλικρινής απέναντι σου. Επειδή βαριέμαι και δεν θέλω να είμαι μόνη θα περάσω τη μέρα με τον Αντώνη που γνώρισα στο γυμναστήριο ,που είναι 19 χρονών όπως η γραμματέας σου.Μαθηματικά ξέρεις ,οπότε όπως καταλαβαίνεις επειδή το 19 χωρά στο 54 περισσότερες φορές απ' οτι το 54 στο 19 ,δεν θα γυρίσω το βράδυ στο σπίτι.Τα λέμε αύριο.Φιλιά. "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακριβώς ανέκδοτο, αλλά ας το βάλω εδώ.

 

Είμαι χθες σε ένα μαγαζί και σε μια φάση χτυπάω τη σερβιτόρα. Γυρνάει αυτή και της λέω "θα μου φέρεις άλλη μια;" και δείχνω το ποτήρι της μπύρας (βαρελίσια). Γυρνάω και το κοιτάω κι εγώ, και βλέπω ότι είναι μέχρι τη μέση. "Ωχ συγγνώμη, λάθος" της λέω... meh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβαίνει στην ρωμαϊκή γαλέρα ο εκατόνταρχος και λέει στους σκλάβους που τραβάνε κουπί

-Απόψε θα φάτε και θα πιείτε όσο θέλετε , θα σας φέρουμε και γυναίκες.

Ζητωκραυγές,χειροκροτήματα και χαρές οι σκλάβοι.

-Αύριο όμως,-φωνάζει ο εκατόνταρχος-ο Καίσαρας θέλει να κάνει θαλάσσιο σκι…..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένας γύφτος που έχει σε όλο του το σώμα τατουάζ της ΝΙΣΣΑΝ όπως: ΑΓΑΠΩ ΤΗ ΝΙΣΣΑΝ-ΝΙΣΣΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ, ΝΙΣΣΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΛΠ. Καλοκαιράκι τώρα, πουλάει πατάτες, ημίγυμνος.... τον βλέπει ένας αντιπρόσωπος της ΝΙΣΣΑΝ και τον ρωτάει αν ενδιαφέρεται να δουλέψει για αυτόν. Το μόνο που θα κάνει είναι να γυρνάει στη παράλια με το μαγιό, με 5-6 γκόμενες δίπλα του για να κάνει διαφήμιση της ΝΙΣΣΑΝ. Αυτός δέχεται και έτσι ξεκινά. Στο μεταξύ οι γκόμενες κατάλαβαν ότι ήταν ψιλοψώνιο και άρχισαν να τον δουλεύουν. - Ρε Ταμτάκο... έχεις σε όλο το σώμα σου τατουαζ της ΝΙΣΣΑΝ; -Ναι ναι σε όλο... ! -Παντού..; - Παντού σας λέω ρε κορίτσια. - Δεν σε πιστεύουμε .... και στον κώλο; -Ναι ναι ... ! - Και στον πο**σο... ; -Ναι σας λέω... παντού... ! -Δεν σε πιστεύουμε ... δείξε μας... ! Κατεβάζει το μαγιό ο γύφτος και έγραφε πάνω στον πο**σο του "ξίδι"! -Καλά ρε Ταμτάκο μας δουλεύεις... αφού γράφει ξίδι .... τι ΝΙΣΣΑΝ και μαλακίες μας λες ; -Ναι, αλλά όταν αυτό καυ***νει τότε γράφει: "Η ΝΙΣΣΑΝ σας εύχεται καλό ταξίδι!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένας γύφτος που έχει σε όλο του το σώμα τατουάζ της ΝΙΣΣΑΝ όπως: ΑΓΑΠΩ ΤΗ ΝΙΣΣΑΝ-ΝΙΣΣΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ, ΝΙΣΣΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΛΠ. Καλοκαιράκι τώρα, πουλάει πατάτες, ημίγυμνος.... τον βλέπει ένας αντιπρόσωπος της ΝΙΣΣΑΝ και τον ρωτάει αν ενδιαφέρεται να δουλέψει για αυτόν. Το μόνο που θα κάνει είναι να γυρνάει στη παράλια με το μαγιό, με 5-6 γκόμενες δίπλα του για να κάνει διαφήμιση της ΝΙΣΣΑΝ. Αυτός δέχεται και έτσι ξεκινά. Στο μεταξύ οι γκόμενες κατάλαβαν ότι ήταν ψιλοψώνιο και άρχισαν να τον δουλεύουν. - Ρε Ταμτάκο... έχεις σε όλο το σώμα σου τατουαζ της ΝΙΣΣΑΝ; -Ναι ναι σε όλο... ! -Παντού..; - Παντού σας λέω ρε κορίτσια. - Δεν σε πιστεύουμε .... και στον κώλο; -Ναι ναι ... ! - Και στον πο**σο... ; -Ναι σας λέω... παντού... ! -Δεν σε πιστεύουμε ... δείξε μας... ! Κατεβάζει το μαγιό ο γύφτος και έγραφε πάνω στον πο**σο του "ξίδι"! -Καλά ρε Ταμτάκο μας δουλεύεις... αφού γράφει ξίδι .... τι ΝΙΣΣΑΝ και μαλακίες μας λες ; -Ναι, αλλά όταν αυτό καυ***νει τότε γράφει: "Η ΝΙΣΣΑΝ σας εύχεται καλό ταξίδι!"

 

μπλα

μπλα

μπλα

 

"Welcome to Africa and have a nice holiday"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...