Προς το περιεχόμενο

Όταν όλα πάνε στραβά


Θεkλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε γαμωτο, αυτές τις γιορτές εχω αρρωστήσει 2 φορές. Την 1η Χριστούγεννα με ψηλο πυρετο και τωρα με ενα εξανθημα.

 

Δουλειά ξεκινώ, ούτε ομως με γεμιζει ουτε και αντιστοιχεί σε αυτο που εχω κάνει μεχρι τωρα. Και φοβαμαι οτι θα παρουσιαστώ 1η μερα με τη "σύφιλη" μου.

 

Χρειαστηκε να συναλλαγω με το δημοσιο, ειχαν χασει αιτησεις που ειχα κανει πριν απο 2μηνο και περιμενα αδικα. Θα χρειαστεί να κατεβω 3 φορες κέντρο για κατι που επρεπε να μου εχουν στειλει εδω και ενα μηνα με ταχυδρομειο.

 

Και είχα ελπιδες για τον καινουριο χρόνο (έξοδοι, να ξεκινήσω γυμναστήριο κλπ κλπ) και μέχρι τώρα εχω κλειστεί μέσα.

 

Ισως παραπονιέμαι αδικα. Και η αλήθεια είναι, περα απο τις χαζοαρρωστιες δεν ειχα τιποτα σοβαρό. Υπαρχει κόσμος που εχει πραγματικα προβληματα. Αλλά ενα σωρο μικροπραγματακια, ετσι για να χαλάει η διάθεση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μικρά σπαστικά πραγματάκια θα πηγαίνουν πάντα στραβα. Εκτός κι αν είναι κάποια ανυπολόγιστη καταστροφή, οπότε δικαιολογημένα απελπιζόμαστε, τα υπόλοιπα νομίζω είναι θέμα αντιμετώπισης. Όσο πιο αισιόδοξοι είμαστε και δεν αφήνουμε να μας καταβάλουν τα προβήματα τόσο πιο χαρούμενοι θα είμαστε

Τι να πει κι ένας συμφορουμίτης (xpapias,δεν ξέρω αν τον ξέρεις) που τον πάτησε τον τραμ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμωτο, αυτές τις γιορτές εχω αρρωστήσει 2 φορές. Την 1η Χριστούγεννα με ψηλο πυρετο και τωρα με ενα εξανθημα.

 

.

Δεν είσαι η μόνη και γω Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά άρρωστος ήμουν και έκατσα μόνος στο σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...