Προς το περιεχόμενο

Survivor ΣΚΑΪ - (ΠΡΟΣΟΧΗ: OXI SPOILERS! 3days ban στους παραβάτες)


arnold94

  

568 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιον παικτη/ες υποστηρίζεις?

    • Γιώργος Αγγελόπουλος
    • Κωσταντίνος Βασάλος
    • Μάριος Ιωαννίδης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο πάρτι του σαρβάιβορ σήμερα, η Ευρυδίκη πήγε με τους φίλους της, Βασάλο, Κοκκινάκη, Σόφη και Λάουρας, τον νικητή ούτε να τον...
Όσο και να μην τον γούσταρε, πολύ αχάριστες οι γυναίκες και φουλ υποκρίτριες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • mylo

    4567

  • McNerd

    4242

  • Heybro

    3765

  • g_alkis

    3532

Στο πάρτι του σαρβάιβορ σήμερα, η Ευρυδίκη πήγε με τους φίλους της, Βασάλο, Κοκκινάκη, Σόφη και Λάουρας, τον νικητή ούτε να τον...

Όσο και να μην τον γούσταρε, πολύ αχάριστες οι γυναίκες και φουλ υποκρίτριες...

τι ειναι το παρτι του σαρβάιβορ; το δειξε η τιβι;

δεν παρακολουθεις μου φαινεται... δωσε βαση στις τελευταιες σελιδες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι το παρτι του σαρβάιβορ; το δειξε η τιβι;

δεν παρακολουθεις μου φαινεται... δωσε βαση στις τελευταιες σελιδες :P

Όχι! Δεν σας προλαβαίνω.... Τώρα μπήκα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι το παρτι του σαρβάιβορ; το δειξε η τιβι;

δεν παρακολουθεις μου φαινεται... δωσε βαση στις τελευταιες σελιδες :P

 

Δεν έχω διαβάσει σήμερα το τοπίκιο, αναφέρθηκε, τι είπατε;

​Γιατί όλο κάτι τουμπανιασμένες είδα και δε μου κάνει η καρδιά να πάω πιο πίσω και να δω κι άλλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει σήμερα το τοπίκιο, αναφέρθηκε, τι είπατε;

​Γιατί όλο κάτι τουμπανιασμένες είδα και δε μου κάνει η καρδιά να πάω πιο πίσω και να δω κι άλλες...

Αρπάχτηκαν οι τουμπανιασμένες μεταξύ τους τόσους μήνες που ήταν μέσα ο βασάλος, δικός μου είναι μωρή - όχι δικός μου, και τώρα που βγήκε δήλωσε ότι είναι ελεύθερος και τις γείωσε αμφότερες, οπότε και εκείνες κάνουν δηλώσεις εδώ και κει (η μία στη Λαμπίρη και η άλλη στο Φέισμπουγκ αν κατάλαβα καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρπάχτηκαν οι τουμπανιασμένες μεταξύ τους τόσους μήνες που ήταν μέσα ο βασάλος, δικός μου είναι μωρή - όχι δικός μου, και τώρα που βγήκε δήλωσε ότι είναι ελεύθερος και τις γείωσε αμφότερες, οπότε και εκείνες κάνουν δηλώσεις εδώ και κει (η μία στη Λαμπίρη και η άλλη στο Φέισμπουγκ αν κατάλαβα καλά)

 

Α,οκ, μπερδεύτηκα με τις παραθέσεις.

​Στο Grand resort πάνε οι παίκτες του σαρβάιβορ, έμεινε από πετρέλαιο η Βλαχαβάνη στη διαδρομή, η οποία συνεχίζει να την πέφτει στο Βασάλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρπάχτηκαν οι τουμπανιασμένες μεταξύ τους τόσους μήνες που ήταν μέσα ο βασάλος, δικός μου είναι μωρή - όχι δικός μου, και τώρα που βγήκε δήλωσε ότι είναι ελεύθερος και τις γείωσε αμφότερες, οπότε και εκείνες κάνουν δηλώσεις εδώ και κει (η μία στη Λαμπίρη και η άλλη στο Φέισμπουγκ αν κατάλαβα καλά)

Το είχε 2πορτο ο Βασάλος πριν μπει στο παιχνίδι!! Και χθες στο live τις γειωσε και είπε στον Τανιμανιδη ότι είναι ελεύθερος! Γιατί υπήρξε αυτό το φλερτακι με την τουρκαλα μέσα στο παιχνίδι.... Και γίνανε εξαλες οι 2πορτες πρώην του.... Γέλιο!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχε 2πορτο ο Βασάλος πριν μπει στο παιχνίδι!! Και χθες στο live τις γειωσε και είπε στον Τανιμανιδη ότι είναι ελεύθερος! Γιατί υπήρξε αυτό το φλερτακι με την τουρκαλα μέσα στο παιχνίδι.... Και γίνανε εξαλες οι 2πορτες πρώην του.... Γέλιο!!!!!!

 

Kαι η Βλαχαβάνη έλεγε ότι ήταν σε σχέση και μάλιστα σε σοβαρή, βούβα μετά το παιχνίδι βέβαια, όπου ακούστηκε ότι δεν είχε αφήσει θάμνο και άνδρα...

 

https://www.instagram.com/p/BWOEhG5hSOV/?taken-by=evridikivalavani.fp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντομεταξυ υποτίθεται ότι η μία τον βρίζει στο fb AΛΛΑ δεν έχει κατεβάσει τις φωτογραφίες που είναι μαζί. Είναι στον τοίχο της ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοκκινακης ο ορθιος υπνος εμεινε απο βενζινη..

 

https://www.youtube.com/watch?v=_45TVHAOxAo

 

 

 

κανονικα πρεπει να του παρουνε το διπλωμα αυτος μπορει να κοιμηθει ετσι οπως ειναι στο τιμονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχε 2πορτο ο Βασάλος πριν μπει στο παιχνίδι!! Και χθες στο live τις γειωσε και είπε στον Τανιμανιδη ότι είναι ελεύθερος! Γιατί υπήρξε αυτό το φλερτακι με την τουρκαλα μέσα στο παιχνίδι.... Και γίνανε εξαλες οι 2πορτες πρώην του.... Γέλιο!!!!!!

Μπα η τουρκάλα δεν νομιζω να ειχε σχεση με ολο αυτο, μια τηλεοπτική π@π@ριά ήταν η φάση.

Απλα ο Βας δήλωσε ότι ξεκόβει από δω και πέρα από το βόδι-μπίλντιγκ απ' ότι είπε, λογικά θα αρχίσει να πηδάει και νορμάλ κοπέλες από τιβί, μόντελινγκ και όπου αλλού κινείται στο εξής. Τι να ασχοληθεί με τα τραβέλια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι η "κοπελα" νούμερο 1.

Μπα η τουρκάλα δεν νομιζω να ειχε σχεση με ολο αυτο, μια τηλεοπτική π@π@ριά ήταν η φάση.

Απλα ο Βας δήλωσε ότι ξεκόβει από δω και πέρα από το βόδι-μπίλντιγκ απ' ότι είπε, λογικά θα αρχίσει να πηδάει και νορμάλ κοπέλες από τιβί, μόντελινγκ και όπου αλλού κινείται στο εξής. Τι να ασχοληθεί με τα τραβέλια;

ίσως.... Τώρα με τέτοιο καλάμι που έχει καβαλήσει με ότι βρει μπροστά του θα πάει.

post-415228-0-45920700-1499379998_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...