Προς το περιεχόμενο

Το Fiera αναλαμβάνει τη σεξουαλική διέγερση της συντρόφου πριν την επαφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ποιες είναι καλές τότε; 

Aν βγεις απο το μαντρι της Ελλαδος θα δεις μονος σου.Αρκει και να εισαι σε κανα νησι η Χαλκιδικη καλοκαιρι και να γνωρισεις τουριστριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Αγάπη μου σε παρακαλώ έλα να κάνουμε sex

- Άσε με δεν έχω όρεξη..

- Μα σε παρακαλώ, έχουμε μια εβδομάδα να κάνουμε...

- Είπα δεν έχω όρεξη!!!

(Εκείνη την ώρα, μου έρχεται στο μυαλό το fiera)

- Mωρό μου να βάλουμε λίγο αυτό στο μ***** σου????

 

Φανταστείτε που θα μας το βάλει μετά!!!!!

 

Αν έχει όρεξη θα γίνει η δουλειά, αλλά το να λένε ότι με αυτό θα της έρθει η όρεξη, το βλέπω ολίγον γελοίο!!

Να πεις ότι είναι sextoy, δεκτό και αυτό!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ναι έχεις δίκιο δεν είναι ό,τι καλύτερο δέχομαι ότι έσφαλα, παρόλο που δεν έχει χρειαστεί να διαπιστώσω παρενέργειες 

 

εδώ δεν έχουμε κάτι νέο πάντως, έχουμε κάτι που δεν έχει χρησιμότητα αν το καλοσκεφτείς και απλά προσβάλλει την ανθρώπινη ικανότητα για αυτονόητα

 

Τα sex toys υπηρχαν ανεκαθεν και προσαρμόζονται και αυτά στις νεες τεχνολογίες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asus rog gaming mouse!!!

 

Τελικα ποσο μ@λακας μπορει να εχει καταντήσει το ανθρώπινο γένος.

 

Καλα λενε "σαν πετυχει η μ@λακια τύφλα να χει το μαμησι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποια γυναικα εχει ελλειψη διαθεσης για sex, δεν εχει αναγκη απο το Fiera, αλλα μαλλον πρεπει να αλλαξει τον μ@λ@κ@ απο διπλα.Ειναι το αποτελεσμα των σχεσεων- γαμων συμφεροντως.Ολα μελι-γαλα τα πρωτα 1-2 χρονια αλλα μετα.....

 Καλα τα λεφτα, τα εξοχικα-αυτοκινητα- ταξιδια, αλλα το κολπο δεν μπορει να στον υγρανει ενας πατσοκοιλιας, φαλακρος με τριχες στην πλατη και στον λαιμο.

Δλδ. το  50% (αυθαίρετο) του παγκόσμιου πληθυσμού των ανδρών είναι καταδικασμένο.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ. το  50% (αυθαίρετο) του παγκόσμιου πληθυσμού των ανδρών είναι καταδικασμένο.  :P

το αντιθετο!.

θα γλυτωσει την κρεβατομουρμουρα. μη ξεχνας οτι ο παγκοσμιος πληθυσμος γερναει ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok

 

το να είναι κανείς  άμπαλος και να μη μπορεί πχ να οδηγήσεις το δέχομαι, μάλιστα το σέβομαι 

πάρε ένα αυτοοδηγούμενο να σε μεταφέρει σαν ένα σακί κρέας

 

ΑΛΛΑ το να δώσεις 200-250 πάρεις μηχανάκι που ρουφάει και δονάει τη κλειτορίδα της συντρόφου σου ξεπερνάει τα όρια της αχρηστοσύνης που μπορεί να δεχτεί κανείς σε έναν άντρα

 

να μην έχεις σύντροφο, να σε στειρώσουν καλύτερα να μην αναπαράγεσαι αν μπαίνεις στη διαδικασία να  διεγείρεις τη σύντροφό σου με τηλεκοντρολένια ρουφήχτρα

 

περιμένω τα προοδευμένα μυαλά που περιμένουν η τεχνολογία να τους λύσει άλλο ένα πρόβλημα όπως επίσης περιμένω και να ακούσω για προβλήματα υγείας που έρχεται να λύσει ένα ηλεκτρονικό γ#$^^%$%^ι

 

τέλος για ξηρασία του κόλπου 

NoSeal-VSL-7p5oz-Original_tcm2858-779293

 

ky265074.jpg

 

Αλλος ενας μαμιας του φορουμ.

Η βαζιλινη δε συνισταται για χρηση σε ευαισθητες περιοχες.

Πρωτου πατε να κανετε τους εξυπνους και τους μαμιαδες, βεβαιωθειτε πως οτι γραφετε δε σας κανει ρεζιλι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...