Προς το περιεχόμενο

Dan Bilzerian που τα βρήκε;


normal40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο εν λόγω έχει αναφερθεί ξανά στο φόρουμ, εάν δεν απατώμαι πάντα.

Πολύ τυχερός που ο πατήρ ήτο μέγα καθίκι και κατάκλεψε, και όλοι θα ήθελαν τα λεφτά που κληρονόμησε, αλλά γιατί τόση πώρωση με τον τύπο; :huh:

 

Και άλλοι έκαναν χαρέμια με πουτάνες και μακροβούτια με ναρκωτικά, δεν είναι ο πρώτος.

 

Και αλλοι ειχαν χαρεμια αλλα ειτε επασχαν στο μαρκετινγκ ειτε κρατουσαν low profile για επιχειρματικους λογους.

 

Δεν βλεπεις αυτος ο τυπος τι εμφανισεις κανει στα παρτυ ? Ο sugar μπαμπας και οι 40 καυ@ιτσες  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγω γιατι να ανεβασω; για να με συγκρινετε μια μια πλαστικομουρα-πλαστικοβυζη και να με πειτε μετρια;

 

Για να εκτιμήσουμε το φυσικό κάλλος, δεν είμαστε πλαστικολάτρεις

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι να ανεβασω; για να με συγκρινετε μια μια πλαστικομουρα-πλαστικοβυζη και να με πειτε μετρια;

Μ'αρεσει η αυτοπεποίθηση σου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Εδιτ: κάνε αδδ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αλλοι ειχαν χαρεμια αλλα ειτε επασχαν στο μαρκετινγκ ειτε κρατουσαν low profile για επιχειρματικους λογους.

 

Δεν βλεπεις αυτος ο τυπος τι εμφανισεις κανει στα παρτυ ? Ο sugar μπαμπας και οι 40 καυ@ιτσες  :-D

Πιθανότατα, μάλλον είναι η όλη προβολή.

Όχι δεν το ήξερα τον εν λόγω κύριο έξω από το ινσόμνια.

 

Από εκεί και πέρα για τους άλλους, δεν νομίζω ότι κανένας δεν ζηλεύει τα λεφτά του και την τύχη να έχεις έτοιμο εισόδημα για όλη σου την ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι να ανεβασω; για να με συγκρινετε μια μια πλαστικομουρα-πλαστικοβυζη και να με πειτε μετρια;

Εσύ παντρέψουν, άσε τι λένε εδώ αυτοί οι μαλήτες: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...