Προς το περιεχόμενο

Ψυχίατροι στην Θεσσαλονίκη


GregoryHouse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, θα ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάποιον οικονομικό ψυχίατρο στην θεσσαλονίκη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, θα ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάποιον οικονομικό ψυχίατρο στην θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Γιατί δεν πας στο ΙΚΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φίλη της μαμάς μου πήγαινε στην Σταυρούπολη δωρεάν.Πηγαινε μαζί με τα παιδιά της- λόγω μιας οικογενειακής τραγωδίας :( - κι ήταν ικανοποιημένη. Βοηθήθηκαν όλοι πολύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα, ναι...

Οτιδήποτε φίλε Νίκο...

Στην Τούμπα είχε μια καλή, πήγαινέ η μάνα μου, ικα Τούμπας.

 

Βασικα αν θες πες τι έχεις ; παίζει κάτι σοβαρό ; πόσο ετών είσαι; αν θες πες λεπτομέρειες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Τούμπα είχε μια καλή, πήγαινέ η μάνα μου, ικα Τούμπας.

 

Βασικα αν θες πες τι έχεις ; παίζει κάτι σοβαρό ; πόσο ετών είσαι; αν θες πες λεπτομέρειες.

Ειμαι φοιτητης.

Δεν θα ηθελα να δωσω λεπτομερειες δημοσιως, ειναι μια γενικοτερη εσωτερικη κατασταση που πολλες φορες με φτανει περα απο τα ορια μου και δεν μπορω να την/με διαχειριστω.

Ας πουμε πως δεν αντεχω αλλο τον εαυτο μου.

 

Σε ευχαριστω πολυ φίλε Νίκο, θα το κοιταξω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι φοιτητης.

Δεν θα ηθελα να δωσω λεπτομερειες δημοσιως, ειναι μια γενικοτερη εσωτερικη κατασταση που πολλες φορες με φτανει περα απο τα ορια μου και δεν μπορω να την/με διαχειριστω.

Ας πουμε πως δεν αντεχω αλλο τον εαυτο μου.

 

Σε ευχαριστω πολυ φίλε Νίκο, θα το κοιταξω

Μια ερώτηση... Παρέες έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παρεες, και κοπελα, και ασχολιες διαφορες...

Μην πας καθόλου, αδικα θα σου δώσει χάπια. Βρες ψυχολόγο πιο καλά φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πας καθόλου, αδικα θα σου δώσει χάπια. Βρες ψυχολόγο πιο καλά φίλε.

Αν του δώσει χάπια πάει να πει πως θεωρεί ότι χρειάζεται να του τα δώσει τι υπονοείς δηλαδή ότι οι ψυχίατροι ειναι αδιάφοροι; ή πως δεν ξέρουν να κάνουν την δουλειά τους;

 

Εγώ τους ψυχολόγους θα τους φοβόμουν περισσότερο ειδικά εδώ στην Ελλάδα (φόβος στο θέμα ποιότητας υπηρεσιών) 

 

Και αυτό γιατι δεν ειναι γιατροί ουτε έχουν ανάλογη διαδικασία (σε έτη και πρακτική ειδίκευση) δεν λέω ότι δεν παίζει να υπάρχει καλός ψυχολόγος αλλά μου φαίνεται περισσότερο τζόκερ στην Ελλάδα ποιοι θα αποφασίσουν να κάνουν τέτοια δουλειά οι μισοί θα ειναι χίπηδες και κερδοσκόποι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν του δώσει χάπια πάει να πει πως θεωρεί ότι χρειάζεται να του τα δώσει τι υπονοείς δηλαδή ότι οι ψυχίατροι ειναι αδιάφοροι; ή πως δεν ξέρουν να κάνουν την δουλειά τους;

 

Εγώ τους ψυχολόγους θα τους φοβόμουν περισσότερο ειδικά εδώ στην Ελλάδα (φόβος στο θέμα ποιότητας υπηρεσιών)

Εγώ δεν θα πήγαινα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πας καθόλου, αδικα θα σου δώσει χάπια. Βρες ψυχολόγο πιο καλά φίλε.

Ναι ρε φίλε, Καλά λέει το παιδί. Έχεις φτάσει σε ένα σημείο που όπως λες, δεν αντέχεις τον εαυτό σου και ζορίζεσαι ψυχολογικά.

Άσε τους ψυχιάτρους, το ινσομνια είναι εδώ για σένα. Ρε τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πας καθόλου, αδικα θα σου δώσει χάπια. Βρες ψυχολόγο πιο καλά φίλε.

Μπορείτε να μην δίνετε συμβουλές από το ίντερνετ για ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ;

Η Πυθία είσαι και ξέρεις τι περνάει ο νεαρός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...