Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμενα ποδια


Fkagia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι αγορι 16 χρ και δεν ξέρω τι Ν κάνω ... βλέπω πολλά παιδιά που έχουν ξυρισμενα ποδια και μου έχει μπει η ιδέα Ν το κάνω κ εγώ... Θέλω απαντήσεις από καποιους που τα έχουν ξυρισμενα η σκοπεύουν Ν το κάνουν ....θα βοηθούσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αχ μπαναιαμ :P

Οτι θέλεις κάνε. Κανεις δε θα σου πει τιποτε. Συνηθισμένα τα χιόνια στα βουνά

 

Προσωπικά δε θα το έκανα.Το θεωρω αντιαισθητικό. 

Νταξ δεν ειπαμε να εισαι και πήθικος αλλά άσε μωρέ λιγο τριχα 

Μου το χουν κάνει τωρα μόδα και ξυρίζουν μέχρι και τον πισινό κάποιοι αλλά το μουσι παπάδες. Ρίχνω πολύ γέλιο.

Παραλία, τατου, λαδάκι σε όλο το σωμα, τριχα μηδέν και ένα μουσι σα τον Ραμση τον Β :P :p :P (sorry μάγκες οσοι το κάνετε, μαγκιά σας, αλλά έχει πλάκα)

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι γιατι στα 20 σου θα έχεις εγγυημένη γουρουνότριχα :P

 

Πόση τρίχα να έχει ένας 16χρονος;;; Περίμενε μερικά χρόνια ακόμα και βλέπεις

Εξάλλου χειμώνα έχουμε τώρα, ποιος θα τα δει τα πόδια σου ; :P

 

Εκτός και αν με τα πόδια κατά βάθος εννοούμε την ευαίσθητη περιοχή, εκεί απλά πρόσεχε μην χαρακωθείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ μπαναιαμ :P

Οτι θέλεις κάνε. Κανεις δε θα σου πει τιποτε. Συνηθισμένα τα χιόνια στα βουνά

 

Προσωπικά δε θα το έκανα.Το θεωρω αντιαισθητικό.

Νταξ δεν ειπαμε να εισαι και πήθικος αλλά άσε μωρέ λιγο τριχα

Μου το χουν κάνει τωρα μόδα και ξυρίζουν μέχρι και τον πισινό κάποιοι αλλά το μουσι παπάδες. Ρίχνω πολύ γέλιο.

Παραλία, τατου, λαδάκι σε όλο το σωμα, τριχα μηδέν και ένα μουσι σα τον Ραμση τον Β :P :p :P (sorry μάγκες οσοι το κάνετε, μαγκιά σας, αλλά έχει πλάκα)

Ναι το έχω παρατηρήσει αυτό με το μούσι. ..γελοίο. ..???????? τώρα για το ξυρισμα το θεωρείς γκει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θεωρώ τελείως αντιαισθητική τη τρίχα στα πόδια, βέβαια ασχολούμαι και με τη ποδηλασία από τα 17 και έχει συνηθίσει το μάτι μου σε ξυρισμένα πόδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ξυριζεις δλδ??

εγώ θεωρώ τελείως αντιαισθητική τη τρίχα στα πόδια, βέβαια ασχολούμαι και με τη ποδηλασία από τα 17 και έχει συνηθίσει το μάτι μου σε ξυρισμένα πόδια.

Τα ξυριζεις δλδ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τώρα για το ξυρισμα το θεωρείς γκει??

Σιγά σιγά εκδηλώνεσαι , εννοώ μας δίνεις πληροφορίες ως προς την απορία σου!

Φοβάσαι λοιπόν να τα ξυρίσεις για να μην δείχνεις γκέι η νομίζεις οτι θα δείχνεις κ σ αρέσει?

τι παίζει?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το έχω παρατηρήσει αυτό με το μούσι. ..γελοίο. ..???????? τώρα για το ξυρισμα το θεωρείς γκει??

έχω την εντύπωση ότι πλέον η μόδα στους γκέι είναι να μην ξυρίζονται (μπορεί να μας επιβεβαιώσει κάποιος γνώστης) 

 

κάποιος γνωστός γνωστού τόλμησε και έσκασε αξύριστος σε κάτι αγώνες crossfit και όλοι τον κοιτούσαν περίεργα (όταν λέω όλοι εννοώ ξυρισμένοι τύποι με tattoo και μούσια κλαρινογαμπροί/τρεντοκάγκουρες κτλ)  και πάει κάποιος και του λέει, καλά είσαι γκέι και δε ξυρίζεσαι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι αγορι 16 χρ και δεν ξέρω τι Ν κάνω

 

Αγορίνα, να κάνεις αυτό που γουστάρεις εσύ προσωπικά για σένα.

 

Είναι φυσιολογικό να θέλεις να μη διαφέρεις από αυτό που σου φαίνεται "το στάνταρ" αν έχεις τέτοια δείγματα γύρω σου, αλλά να έχεις υπόψη το εξής: αυτή τη στιγμή ζεις σε ένα πολύ περιορισμένο μικρόκοσμο των φίλων και συμμαθητών σου. Αργότερα που θα έρθεις σε επαφή με πολύ μεγαλύτερους κοινωνικούς και άλλους κύκλους θα δεις ότι υπάρχει στη ζωή χώρος για κάθε είδους ανθρώπους και κάθε είδους γούστα και ο καθένας βρίσκει τη μεριά που του ταιριάζει και αράζει εκεί. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να πας με οποιοδήποτε κοπάδι αν δε γουστάρεις να το κάνεις για σένα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ σωστά του τα λες, αλλά είναι πράγματα που ΘΑ δει και που ΘΑ βιώσει.

 

Στην παρούσα φάση δε θέλει να τα δει και να τα βιώσει, γιατί τον απασχολεί το ΤΩΡΑ.

 

Και όπως σωστά υποννόησες, επηρεάζεται απ' τον μικρόκοσμο στον οποίο ζει. Είναι εξαιρετικά δύσκολο να τον αγνοήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 βλέπω πολλά παιδιά που έχουν ξυρισμενα ποδια και μου έχει μπει η ιδέα Ν το κάνω κ εγώ...

Επίσης να ξέρεις οτι δεν ειναι και το καλύτερο ότι βλέπεις να σου μπαίνει η ιδέα να το κάνεις κ συ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...