Προς το περιεχόμενο

ShadeCraft, η ομπρέλα που ακολουθεί τον ήλιο και αλλάζει θέση


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι δυνατόν να μην μπήκαν πρώτα εδώ να ρωτήσουν αν την θεωρείτε καλή ιδέα ή όχι πριν την φτιάξουν?? 

Αφού εμένα δεν μου έχει καμιά χρησιμότητα δεν έπρεπε να το σκεφτούν καν οι κύριοι στην Shadecraft!!!

 

Τσιλάρετε λίγο με το κράξιμο μάγκες πρώτα απόλα είναι εμφανές (και το αναφέρει και το άρθρο) ότι target group είναι εταιρείες και ξενοδοχειακές μονάδες και όχι ο Μπάμπης που θα πάει στο πρώτο πόδι στη Χαλκιδική γιατι δεν του φτάνουν τα λεφτά για βενζίνες μεχρι το δεύτερο.

Εννοειται αυτο φιλε μου! Ο,τι και να βγαλουνε, οσο χαζο η΄ εξυπνο και να ειναι, παντα σε καποιους θα ειναι χρησιμο!Αυτο ομως δεν παει να πει οτι και η πλακα δεν εχεις την πλακα της!!!Χαλαρωσε!Επειδη ο καθενας λεει την γνωμη του, οτι και να λεει σε αυτη,  δεν σημαινει οτι αυτοματως εσυ πρεπει να την υιοθετησεις!Απλα  προσπερνας και λες την δικια σου και σε οποιον αρεσει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται αυτο φιλε μου! Ο,τι και να βγαλουνε, οσο χαζο η΄ εξυπνο και να ειναι, παντα σε καποιους θα ειναι χρησιμο!Αυτο ομως δεν παει να πει οτι και η πλακα δεν εχεις την πλακα της!!!Χαλαρωσε!Επειδη ο καθενας λεει την γνωμη του, οτι και να λεει σε αυτη,  δεν σημαινει οτι αυτοματως εσυ πρεπει να την υιοθετησεις!Απλα  προσπερνας και λες την δικια σου και σε οποιον αρεσει!

Έχεις απόλυτο δικαιο :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα τελευταία ας πούμε έξυπνα προϊόντα που παρουσιάστηκαν εδώ αυτό μου φαίνεται το πιο χρήσιμο! Εννοείται για τη χρήση που γράφει το άρθρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θέλετε να μου πείτε ότι το θεωρείτε απίθανο να το δούμε στις ξαπλώστρες του Nammos στην Μύκονο όταν για τις ξαπλώστρες πλήρωσε 5.000€;

 

Υπάρχει ένας κόσμος εκεί έξω που δεν είναι για εμάς τους απλούς θνητούς του 8ώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...