Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν 1GB internet Vodafone συμβόλαια


ziaba

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στείλτε δωρεάν Ν στο 1339

 

1)Προώθηση από την Vodafone:

TA ΔΩPA ΣYNEXIZONTAI KAI META TIΣ ΓIOPTEΣ! ΓIA ATEΛEIΩTO ΣEPΦAPIΣMA TA ΣABBATOKYPIAKA ΣAΣ KANOYME ΔΩPO 1GB INTERNET AΠO TO KINHTO. IΣXYEI ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ KAI ΓIA KAΘE ΣABBATOKYPIAKO AΠO 21/01 EΩΣ KAI 12/03. ΣTEIΛTE ΔΩPEAN N ΣTO 1339.

 

2)Προώθηση από την Vodafone:

H ΠPOΣΦOPA 1GB ENEPΓOΠOIHΘHKE KAI ΣEPΦAPETE ΠEPIΣΣOTEPO KAΘE ΣABBATOKYPIAKO MEXPI KAI TIΣ 12 MAPTIOY. TA ΔΩPEAN GB IΣXYOYN ΓIA INTERNET AΠO TO KINHTO ΣAΣ KAI ΔEN MOIPAZONTAI ME AΛΛEΣ ΣYΣKEYEΣ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks!!!! Το τσίμπησα. Το μόνο που δεν είναι σαφές είναι αν το 1GB είναι στο σύνολο των Σαββατοκύριακων ή 1 GB για κάθε ΣΚ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1GB για κάθε Σ/Κ. Η προσφορά ενεργοποιείται και από το Vodafone app, τουλάχιστον στο iOS. Εκεί μου ήρθε η ειδοποίηση και από 'κει την ενεργοποίησα. (Αρκεί να είσαι συνδεδεμένος στο δίκτυό τους, αν είσαι σε Wi-Fi σου ζητάει να το κλείσεις.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εστειλα 13:50 (Ν στο 1339), 13:51 μου ηρθε επιβεβαιωση (Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ...) 19:03 μου ηρθε ειδοποιηση  "TA ΔΩPA ΣYNEXIZONTAI KAI..."

:-)  ποσο μπροστα ειμαι!!!! B)

(κατσε να κανω το καθισμα λιγο πισω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου ήρθε :

ΣEPΦAPETE ΠEPIΣΣOTEPO TO ΣABBATOKYPIAKO ΓIATI EXETE ENEPΓOΠOIHΣEI THN ΠPOΣΦOPA ΓIA 1GB INTERNET AΠO TO KINHTO MEXPI KAI AYPIO ΣTIΣ 23:59.TA ΔΩPEAN GB IΣXYOYN ΓIA INTERNET AΠO TO KINHTO ΣAΣ KAI ΔEN MOIPAZONTAI ME AΛΛEΣ ΣYΣKEYEΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...