Προς το περιεχόμενο

[Headset] Razer Kraken Pro Black/Green - 44,90€ @e-shop.gr


Chris93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο τελευταίο newsletter του eshop έχει βγάλει τα Razer Kraken Pro σε μαύρο και πράσινο χρώμα, σε τιμή 44,90€. Σκρουτζ απ' οτι είδα δεν έχουν παίξει κάτω απο 65-68€ (διορθώστε με αν κάνω λάθος). Νομίζω αρκετά καλή τιμή, δεν έχω άποψη ωστόσο για τα συγκεκριμένα.

Link: Link.png Site: Razer_Kraken_Pro

(μπορεί να μη φαίνεται ακόμα σωστά η τιμή, ορίστε και το Link.png Site: Newsletter )

//EDIT: Δεν είναι η έκδοση inline με τον ρυθμιστή έντασης, μόνο μικρόφωνο στο καλώδιο.

*Υ.Γ: Βλέπω γενικά καλές τιμές στα Razer του newsletter, ίσως αξίζει να ανοιχτεί θέμα και για κανένα άλλο απο τα προιόντα πχ το keyboard.

Επεξ/σία από Chris93
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βάλτε τον κωδικό προσφοράς στην παραγγελία και σε περίπτωση που πάτε να παραλάβετε στο κατάστημα και δεν έχει αλλαχτεί η τιμή τους το επισημαίνετε και την αλλάζουν εκείνη τη στιγμή. Έχει ξανασυμβεί πολλές φορές σε προσφορές απο newsletter eshop να μην περνάει σωστά η τιμή, ειδικά τις πρώτες μέρες του φυλλαδίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή,αν δεν κάνω λάθος, είναι το ποιο παλιό μοντέλο χωρίς το inline που για μένα είναι απαραίτητο και πιστέψτε με και για εσάς.

Παρακαλώ ας επιβεβαίωση κάποιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή,αν δεν κάνω λάθος, είναι το ποιο παλιό μοντέλο χωρίς το inline που για μένα είναι απαραίτητο και πιστέψτε με και για εσάς.

Παρακαλώ ας επιβεβαίωση κάποιος.

Έχει μικρόφωνο, όχι inline αλλά πάνω στο headset.

 

Μάλλον εννοείς ρυθμιστή έντασης. Άκυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή,αν δεν κάνω λάθος, είναι το ποιο παλιό μοντέλο χωρίς το inline που για μένα είναι απαραίτητο και πιστέψτε με και για εσάς.

Παρακαλώ ας επιβεβαίωση κάποιος.

Επιβεβαιώνω απο φίλο που αγόρασε, δεν έχει ρυθμιστή έντασης (έκδοση inline) και είναι όντως το προηγούμενο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο γνωστες ηχου κτλ ..τα ακουστικα αξιζουν? Επισης κατι ακομα περα απο μπασο βγαζουν καλο treble??? Τελος μια καγκουρια τα ακουστικα εχουν ledaki φως κτλ? ή οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτα τους εχουν decent ηχο απλα χωρις volume control ειναι μεγαλο μανικι! Εγω θα τα επαιρνα να βρισκονται, μιας και εχω αλλα 2 ζευγαρια ακουστικα :P, αλλα δεν τα παιρνω για αυτον τον λογο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα τα kraken 7.1 για περίπου 5-6 μήνες και νόμιζα ότι ήμουν οκ.
Μέχρι που άλλαξα και πήρα τα Cloud.

Αν και τα προ έχουν την ίδια εφαρμογή με τα 7.1 (που νομίζω έχουν), είναι πολύ σφιχτά και μετά από κάποια ώρα υπάρχει ενόχληση.
Επίσης το μπάσο υπερισχύει τρομακτικά.

Δεν θα πρότεινα Kraken για headset σε καμία περίπτωση.
Τώρα αν πρόκειται για την τιμή της προσφοράς... Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα τα kraken 7.1 για περίπου 5-6 μήνες και νόμιζα ότι ήμουν οκ.

Μέχρι που άλλαξα και πήρα τα Cloud.

 

Αν και τα προ έχουν την ίδια εφαρμογή με τα 7.1 (που νομίζω έχουν), είναι πολύ σφιχτά και μετά από κάποια ώρα υπάρχει ενόχληση.

Επίσης το μπάσο υπερισχύει τρομακτικά.

 

Δεν θα πρότεινα Kraken για headset σε καμία περίπτωση.

Τώρα αν πρόκειται για την τιμή της προσφοράς... Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα.

Mε EQ ρυθμιζονται ολα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...