Προς το περιεχόμενο

επικοινωνια με paypal


tzizzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια σε εμενα δεν ερχεται μηνυμα επιβεβαιωσης στον κινητο ποτε, τι με cosmote μιλησα δεν εχουν ιδεα, εχω μιλησει σε live chat με πανω απο 7 αντιπροσωπους και ειναι ολοι ανικανοι και μετα με παραπεμπουν σε τηλεφωνα που δεν λειτουργουν ή που δεν εχουν προσωπικο λογο κορονοιου...καμια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα ίδια και στον αδερφό μου πριν μια εβδομάδα λογαριασμός με 2000 ευρώ bussines έκανε φτερά , το paypal support δεν απαντάει πουθενά

Επεξ/σία από spigias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια, προσπαθω εδω και μερες να κανω επιβεβαιωση της καρτας μου που εχω στον λογαριασμο. Η καρτα ειναι της εθνικης και υποτιθεται οτι σου παιρνουν 1,50€ και ετσι βλεπεις τον κωδικο. πηγα στο ΑΤΜ εκανα ενημερωση λογαριασμου για να δω τις προσφατες κινησεις και πουθενα ο κωδικος, μια εβδομαδα περιμενα εκανα εκδοση νεου κωδικου περιμενα παλι 1 εβδομαδα και πουθενα ο κωδικος. στα τηλεφωνα λενε για τον κορονοιο δεν τους βρισκω πουθενα, στα email δεν απαντανε. τι μπορω να κανω? πρεπει να μιλησω με την τραπεζα για κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, AR7S είπε

Καλημερα παιδια, προσπαθω εδω και μερες να κανω επιβεβαιωση της καρτας μου που εχω στον λογαριασμο. Η καρτα ειναι της εθνικης και υποτιθεται οτι σου παιρνουν 1,50€ και ετσι βλεπεις τον κωδικο. πηγα στο ΑΤΜ εκανα ενημερωση λογαριασμου για να δω τις προσφατες κινησεις και πουθενα ο κωδικος, μια εβδομαδα περιμενα εκανα εκδοση νεου κωδικου περιμενα παλι 1 εβδομαδα και πουθενα ο κωδικος. στα τηλεφωνα λενε για τον κορονοιο δεν τους βρισκω πουθενα, στα email δεν απαντανε. τι μπορω να κανω? πρεπει να μιλησω με την τραπεζα για κατι?

οι χρεώσεις έχουν γίνει;

Ο κωδικός είναι της μορφής PP *xxxxCODExxxxxxxxxxxx

Δεν έχεις internet banking να το βλέπεις κατευθείαν?

 

Επεξ/σία από Ukforthemoment
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

οι χρεώσεις έχουν γίνει;

Ο κωδικός είναι της μορφής PP *xxxxCODExxxxxxxxxxxx

Δεν έχεις internet banking να το βλέπεις κατευθείαν?

ειχα μια χρεωση 1,50€ αλλα δεν ηταν μορφης PP, δυστηχως δεν εχω e-banking.. τι μπορω να κανω σε αυτην την περιπτωση παιδια? δεν μπορω να κανω αναληψη κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AR7S είπε

ειχα μια χρεωση 1,50€ αλλα δεν ηταν μορφης PP, δυστηχως δεν εχω e-banking.. τι μπορω να κανω σε αυτην την περιπτωση παιδια? δεν μπορω να κανω αναληψη κιολας..

Αυτό που έβαλα ήταν για εμένα που πρόσθεσα κάρτα,νομιζω.Εχει και άλλο τρόπο ,να σου κάνει κατάθεση-ανάληψη δυο ποσά που τα καταχωρείς για επιβεβαίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AR7S είπε

Καλημερα παιδια, προσπαθω εδω και μερες να κανω επιβεβαιωση της καρτας μου που εχω στον λογαριασμο. Η καρτα ειναι της εθνικης και υποτιθεται οτι σου παιρνουν 1,50€ και ετσι βλεπεις τον κωδικο. πηγα στο ΑΤΜ εκανα ενημερωση λογαριασμου για να δω τις προσφατες κινησεις και πουθενα ο κωδικος, μια εβδομαδα περιμενα εκανα εκδοση νεου κωδικου περιμενα παλι 1 εβδομαδα και πουθενα ο κωδικος. στα τηλεφωνα λενε για τον κορονοιο δεν τους βρισκω πουθενα, στα email δεν απαντανε. τι μπορω να κανω? πρεπει να μιλησω με την τραπεζα για κατι?

Παρε την τράπεζα εγώ έτσι το έκανα. Μου έδωσαν τον κωδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, spigias είπε

Παρε την τράπεζα εγώ έτσι το έκανα. Μου έδωσαν τον κωδικο

ωωω εισαι ωραιος μου εφτιαξες την μερα. θα παρω σε λιγο. καλημερα φιλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εχω παραγειλει ενα προιον απο τις 28/12/2020 καί ακομα δεν το εχω παραλαβει

Μόλις τώρα, akoutsioukos είπε

Εχω παραγειλει ενα προιον απο τις 28/12/2020 καί ακομα δεν το εχω παραλαβει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 25/1/2017 στις 1:07 ΜΜ, tzizzz είπε

χρειαζεται να επικοινωνησω με paypal για ενα θεμα και βλεπω οτι μονο μεσω τηλεφωνου γινεται..

 

τι χρεωση παιζει με αυτο ξερουμε? απο σταθερο συμφερει περισσοτερο να γινει κληση ?

Υπάρχει κάποιο email μήπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/3/2018 στις 4:03 ΜΜ, meletis_m είπε

Μεσω email δεν μπορείς να εξηπερετηθείς  ή μέσα απο το λογ/σμο σου στο κέντρο βοήθειας;

εχω παραγγειλει ενα προιον απο το λουξεμβουργο μεσω PAI PAL ΤΟ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΗ το περιμενω εδω και 3μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΚΡΙΒΩς ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝΕ 100Ε ΑΠΟ ΤΗΝ PAYPAL ΚΑΙ 200 ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ PAYPAL ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΟΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ EMAIL

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...