Προς το περιεχόμενο

Απάτη για σελίδα με αγγελίες


panos0100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα,  θέλω να ρωτήσω αν το συγκεκριμένο site το έχει επισκεφτεί κανείς, ή αν έχει βάλει κάποια αγγελία, έχω κάνει 2 φορές εγράφη με 2 διαφορετικά email και τις 2 δεν όρθρε τίποτα σαν επιβεβαίωση για να συνεχίσω την εγραφη, πάω να βάλω μια αγγελία φτάνει πάλι στο σημείο του email πάλι τίποτα,  η σελίδα είναι το poulato  αν ξέρει κάποιος τίποτα ή έχει βάλει εκεί αγγελία εστειλα και email στους ίδιους και δεν απαντάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν εχει ερθει κανενα email και στους 2 λογαριασμους τιποτα, απο αλλα sites ερχονται κανονικα ολες τις αλλες σελιδες, πως γινεται απο αυτην να μην ερχεται τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η σελίδα είναι το poulato  

εμένα μου φαίνεται μούφα, έχουν προβεβλημένη καταχώρηση οτι πωλιούνται ζωντανά πιθηκάκια για 200 ευρώ στη Θεσσαλία.

 

78mm.jpg

https://www.poulato.gr/mwro-pithikous-ei-169694

 

δείτε και την αρχική σελίδα αν δεν το πιστεύετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή την σελίδα την θυμάμαι νομίζω παλια την διαφημηζαν και στην τηλεόραση, αλλα πρέπει να ειναι απάτη γιατι δεν στελνουν το email επιβεβαίωσης να συνεχιστεί η αγγελία ή η εγγραφή  στο site  τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή την σελίδα την θυμάμαι νομίζω παλια την διαφημηζαν και στην τηλεόραση, αλλα πρέπει να ειναι απάτη γιατι δεν στελνουν το email επιβεβαίωσης να συνεχιστεί η αγγελία ή η εγγραφή  στο site  τους

ωραία μην ξανακάνεις εγγραφή, βάλε αγγελία εδώ ή στο xe.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ αυτα τα 2 εχω βαλει  το θεμα ειναι να  μην την πατησουν κι αλλοι σε αυτη την σελιδα,  το κακο ειναι οτι εδωσα στοιχεια οπως το κηνιτο μου και τα 2 email εγραφης και απαντηση δεν πειρα ουτε email επιβεβαίωσης  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ αυτα τα 2 εχω βαλει  το θεμα ειναι να  μην την πατησουν κι αλλοι σε αυτη την σελιδα,  το κακο ειναι οτι εδωσα στοιχεια οπως το κηνιτο μου και τα 2 email εγραφης και απαντηση δεν πειρα ουτε email επιβεβκ

το κινητό σου και το μαιλ σου μπορεί να καταλήξουν σε αγγελίες sex...υπομονή, προσοχή άλλη φορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απατη που ειναι? Μπορεσες να βαλεις αγγελια ή χρειαζοταν το email επιβεβαιωσης;

Στο car gr και αγγελιοπολις μπορεις να βαλεις αγγελια χωρις να επιβεβαιωσεις κατι.

 

Στο car η αγγελια μπαινει αμεσα, στο αγγελιοπολις περιμενεις 4-24 ωρες. Ισως στο πουλατο να συμβαινει το ιδιο..

 

Επισης δες αν σου ηρθαν email στην ανεπιθυμητη αλληλογραφια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενα 6 μερες και δεν ηρθε τιποτα,  η απατη ειναι οτι ενω βαλεις ολα τα στοιχεια σου κανονικα ή κανεις εγραφη στην σελίδα  μετα δεν ερχεται κανενα email ετσι η αγγελια δεν μπαινει με αποτελεσμα να μην ξερουμε αν σβηνονται τα στοιχεια μας ή οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενα 6 μερες και δεν ηρθε τιποτα,  η απατη ειναι οτι ενω βαλεις ολα τα στοιχεια σου κανονικα ή κανεις εγραφη στην σελίδα  μετα δεν ερχεται κανενα email ετσι η αγγελια δεν μπαινει με αποτελεσμα να μην ξερουμε αν σβηνονται τα στοιχεια μας ή οχι

μαλλον εχεις λάθος ερμηνεία της λέξης  "απάτη".

 

Πέρα απο αυτό, ακομα κι αν επεσα θέμα promotion, έκανα μια δοκιμαστική εγγραφή. Εγινε κανονικά και μου ηρθε και email επιβεβαιωσης/ταυτοποησης. Αυτά άμεσα. Εβαλα και αγγελία την οποια μπορεις να δεις (μεχρι να την κατεβασουν)

 

https://www.poulato.gr/dokimastiki-250271

 

άρα κάνε παλι εγγραφή 

ή έλεγξε spam/promotion folder στο email σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει τιποτα ακομα και στα ανεπιθυμητα  δεν εχει ερθει απολυτως τιποτα, ζητησα βοηθεια απο την σελιδα και παλι καμια απαντηση δεν πειρα  πολυ περιεργα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ακόμα τα πιθηκάκια; Με τράβηξε η περιγραφή και δεν μπορώ να αντισταθώ.

 

"υγιείς και όμορφες καλά εκπαιδευμένους και εξημέρωσε μωρό είδος πιθήκου μαϊμού τόσο αρσενικό και θηλυκό τα οποία είναι όλα εμβολιασμένα και μητρώο με όλα τους επαφή"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...