Προς το περιεχόμενο

Υποστήριξη εξωτερικών σκληρών δίσκων θα «φέρει» η νέα έκδοση 4.50 για το PlayStation 4


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως οπως εχετε μεταφρασει το αρθρο, δεν λεει πουθνα σαφως οτι στον εξωτερικο δισκο μπορει κανεις να αποθηκευσει παιχνιδια και να τα τρεχει απο εκει... δεν ξερω αν ετυχε ή επίτηδες δεν ειστε συγκεκριμενοι.

Σε καθε περιπτωση συμφωνα με την πηγη

 

 

σε περιπτωση που απαασχολησε και καποιον αλλο διαβαζωντας το αρθρο.

 

https://blog.eu.playstation.com/2017/02/03/ps4-system-software-4-50-beta-starts-today/

​ Τι άλλο να σου πει δηλαδή; "install games"......

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα παιρνει κ ssd?

 

ssd μπορείς να βάλεις ήδη εσωτερικά αλλά δεν ειναι πολύ σοφή κίνηση, έκτος και έχεις λεφτά που δεν ξέρεις που να ξοδέψεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά αν κοτσάρω τον σκληρό δίσκο μου στο PS4 ενος φίλου μου, τα παιχνίδια που έχω αγοράσει θα παίζουν κανονικά!

Προφανώς και δεν θα παίζουν

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης θα προστεθει και ενα "boost mode" το οποιο θα κανει upclock cpu και gpu για τα non pro patched παιχνιδια.Δηλαδη καλυτερο performance στα παιχνιδια που εχουν θεματα με framerate η χαμηλες αναλυσεις(σε οσα υποστηριζουν adaptive resolution).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης θα προστεθει και ενα "boost mode" το οποιο θα κανει upclock cpu και gpu για τα non pro patched παιχνιδια.Δηλαδη καλυτερο performance στα παιχνιδια που εχουν θεματα με framerate η χαμηλες αναλυσεις(σε οσα υποστηριζουν adaptive resolution).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά αν κοτσάρω τον σκληρό δίσκο μου στο PS4 ενος φίλου μου, τα παιχνίδια που έχω αγοράσει θα παίζουν κανονικά!

Περίμενα να δω μήνυμα στυλ: μια χαρά είμαι με το mega drive και τις κασέτες, δεν χρειάζομαι δίσκο, δεν πληρώνω για dlc και μισοτελειωμένα παιχνίδια, έχω παιχνιδάρες και δε μου λείπει τίποτα! :P :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...