Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για βραδινό για να χάσω κιλά άμεσα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι Οκ έχεις δίκιο αδερφέ μου σε ευχαριστώ για όλα. Άρχισα να πεινάω... Το παλεύω όμως.

 

Καλό κουραγιο και εύχομαι να πετύχεις το στόχο σου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιμασαι και πιο νωρις. Αν κοιμασαι αργα λογικο ειναι να σε κοβει η λορδα καποια στιγμη. Οπως εμενα τωρα που παω να βρω να τσακισω τιποτα... :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κοιμασαι και πιο νωρις. Αν κοιμασαι αργα λογικο ειναι να σε κοβει η λορδα καποια στιγμη. Οπως εμενα τωρα που παω να βρω να τσακισω τιποτα... :-D

Σωστό κ αυτό, τι τρως για πες;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε και λίγο ρε μεγάλε έχεις αποκλείσει όλες τις συμβουλές των παιδιών.

 

Με λίγα λόγια περιμένεις κάποιον να σου πει πως θα αδυνατίζεις με σουβλάκια, πιτσες, αναψυκτικά και σοκολάτες, δεν πάει έτσι όμως και νομίζω μπορείς να καταλάβεις το γιατί.

 

Επίσης τι θες ακριβώς, να χάσεις πραγματικά κιλά ή να κατέβει η ζυγαριά; 

 

Να κατέβει η ζυγαριά είναι από τα πιο απλά πράγματα, εγώ προσωπικά έχω κάνει την ζυγαριά να κατέβει 15 ολόκληρα κιλά σε έναν μόλις μήνα.

 

Αλλά μετά αν και φάνηκε η διαφορά, αν με βάλεις δίπλα σε έναν φίλο που είμαστε ακριβώς στα ίδια κιλά εκείνος στο μάτι φαίνεται πολύ πιο αδύνατος από εμένα γιατί ισχύει ότι είπε ο γροσερισοπ ότι χάνοντας κιλά γρήγορα το λίπος παραμένει και πίστεψε με αυτό είναι κακό και ειδικά αν χάσεις πολλά κιλά γρήγορα είναι πολύ κακό στο ματι αργότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε και λίγο ρε μεγάλε έχεις αποκλείσει όλες τις συμβουλές των παιδιών.

 

Με λίγα λόγια περιμένεις κάποιον να σου πει πως θα αδυνατίζεις με σουβλάκια, πιτσες, αναψυκτικά και σοκολάτες, δεν πάει έτσι όμως και νομίζω μπορείς να καταλάβεις το γιατί.

 

Επίσης τι θες ακριβώς, να χάσεις πραγματικά κιλά ή να κατέβει η ζυγαριά;

 

Να κατέβει η ζυγαριά είναι από τα πιο απλά πράγματα, εγώ προσωπικά έχω κάνει την ζυγαριά να κατέβει 15 ολόκληρα κιλά σε έναν μόλις μήνα.

 

Αλλά μετά αν και φάνηκε η διαφορά, αν με βάλεις δίπλα σε έναν φίλο που είμαστε ακριβώς στα ίδια κιλά εκείνος στο μάτι φαίνεται πολύ πιο αδύνατος από εμένα γιατί ισχύει ότι είπε ο γροσερισοπ ότι χάνοντας κιλά γρήγορα το λίπος παραμένει και πίστεψε με αυτό είναι κακό και ειδικά αν χάσεις πολλά κιλά γρήγορα είναι πολύ κακό στο ματι αργότερα...

Τι απέκλεισα; μόνο την γυμναστική επειδή δεν έχω χρόνο καθόλου φέτος, τα υπόλοιπα από αύριο ξεκινάνε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι μπορεί να χάσει 20 κιλά μπορεί, το θέμα είναι πότε θα τα ξαναπάρει ή και πόσα θα ξαναπάρει.

 

επίσης το καλύτερο πανηγύρι είναι στο πόσο μυ θα χάσει και το λίπος που θα παραμείνει.

φάση skinny fat ένα πράγμα.

By default ενα άτομο που δεν γυμνάζεται είναι skinny fat αν το σκεφτείς καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By default ενα άτομο που δεν γυμνάζεται είναι skinny fat αν το σκεφτείς καλά.

Άτομο όμως το οποίο έκανε για πολλά χρόνια δεν έχει θέμα... Με λίγο γυμναστική φαίνονται στο 3μηνο κοιλιακό, Τεσπα το θέμα είναι ότι φέτος δεν παίζει χρόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με απασχολεί το πώς θα γίνει, ούτε καν το αν θα γίνει. Εγώ είπα πως από τη μία έρχεσαι (χωρίς να φαίνεται να έχεις καταλάβει ότι αυτό που ζητάς θέλει θυσία και ιδρώτα) και βάζεις έναν ας πούμε... εντυπωσιακό στόχο, και ήδη από τις πρώτες συμβουλές που σου δίνουν αρχίζεις τα δε μου αρέσει.

 

Ποιός σου είπε ότι αυτό που ζητάς είναι δυνατόν να γίνει με τρόπο που να σου αρέσει κιόλας in the first place?

 

 

 

Είναι αλήθεια ότι έχω ένα αμφιλεγόμενο στυλ όταν το αισθάνομαι έντονα αυτό που λέω, στο οποίο κάποιοι ανταποκρίνονται καλά, και κάποιοι όχι. Όταν κάποιος είναι μαθητής μου έχω την υποχρέωση να βρω ένα τρόπο να λέω αυτά που θέλω στον οποίο να ανταποκρίνεται καλά. Εδώ στο φόρουμ που δεν έχω ούτε τέτοια υποχρέωση ούτε συνήθως τέτοια διάθεση, ε, τι να γίνει, σ' όποιον αρέσουμε.

 

 

Καθηγητής είσαι;συνάδελφος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...