Προς το περιεχόμενο

Προσοχή απο αγορές μεσω facebook,ιδιαιτερα apple συσκευες


forgotten

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O,τι ακριβως εγραψα στην τελευταια προταση του προηγουμενου ποστ μου. Τιποτε περισσοτερο.

οτι εγραψα στο τελος τιποτε λιγοτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O,τι ακριβως εγραψα στην τελευταια προταση του προηγουμενου ποστ μου. Τιποτε περισσοτερο.

Η αληθεια ειναι οτι στον μεσαιωνα και στο βυζαντιον δεν ειχαν κομμα και τελεια. Ισως σε αυτο οφειλεται το οτι πηρε πτυχιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο μυαλό θέλει ρε παιδιά. όπου βλέπουμε υπερβολικά χαμηλή τιμή πρέπει να προσέχουμε.

δε γίνεται κάτι που κοστίζει πχ 500€ κάποιος να το δίνει 100€.

 

όσο για τον TS, καλά φίλε είσαι ό,τι να ναι.....

το παιδί έκανε απλά ένα σχόλιο που θα βοηθήσει όλους μας και εννοείται πως έχει δίκιο.

αντί λοιπόν να πεις οκ, λάθος ή απλά να μη το σχολιάσεις καθόλου, κάθεσαι και γράφεις ποστ-απαντήσεις προσπαθώντας να δικαιολογήσεις τι ακριβώς;

 

τι πίνεις και δε μας δίνεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε πάλι ... οταν πουλά κάποιος π.χ. ενα κινητό - λάπ τόπ κλπ αξίας π.χ.600 euro κ ειναι σχετικά καινούργιο π.χ.  μέ 100 - 200 -300 euro

η θά ειναι απάτη η κλεμμένο ,τώρα ...τά ειμαι σέ ανάγκη κ τό πουλώ σέ ξεφτύλα τιμή κλπ ειναι δικαιολογίες γιά 10χρονα 

παιδάκια....τώρα οσοι τήν πατάνε  κ μάλιστα στέλνουν κ προκαταβολή η ολο τό ποσό κ μετά κλαίγονται σάν μικρά κοριτσάκια ....ας πρόσεχαν ....

καθημερινά διαβάζουμε πώς υπάρχουν   ηλίθιοι  πού στέλνουν  στόν δήθεν πωλητή 5-6-7-10000  euro δηλ. ολο τό ποσό γιά αγορά αυτοκινήτου -μοτο κλπ  πού εχουν  δεί μόνο σέ φωτό σέ σάιτ μέ αγγελίες ...

κ τώρα τρέχουν  σέ αστυνομίες- δικαστήρια -δικηγόρους κλπ...προσοχή λοιπόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...