Προς το περιεχόμενο

Μισώ τους περισσότερους ανθρώπους


Diva_25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά, παρακολουθώ αρκετό καιρό εδώ το site και ήθελα να κάνω λογαριασμό για να σας πω και εγώ το πρόβλημα μου

 

Γενικά είμαι 25 χρόνων, κορίτσι, από Γερμανία

 

Έιχα και εχω πολλούς συντρόφους περιστασιακά γιατί μου αρέσει να είμαι με κάποιον που με βλέπει σαν κάτι ξεχωριστό,και δεν μου χαλάει χατήρι, όχι οτι δεν είμαι κάτι ξεχωριστό, αξίζω πολλά

 

Από εκεί και πέρα δεν νιώθω καλά γιατί εκμεταλλευομαι συνέχεια τους αλλους είτε είναι σχέση, είτε one night, είτε φιλος

Δεν έχω γυναίκες φίλες δεν τις μπορώ με ζηλεύουν

 

Δεν τα πάω καλά με τους ανθρώπους επίσης, τους περισσότερους τους σνομπάρω και τους μισώ χωρίς να μου έχουν κάνει κάτι, γενικά τους θεωρώ χαμηλού επιπέδου

 

Αυτό που θέλω είναι να μου πείτε καμία γνώμη για την κατάσταση αυτή, εχω κάνει και ψυχανάλυση και ο γιατρός μου την έπεφτε, μια γυναίκα τα καταλαβαίνει αυτά δεν είναι στο μυαλό μου δηλ. Με έπαιρνε τηλέφωνα στης 12 το βράδυ για να με ρωτήσει αν είμαι καλά και τέτοια χαζά, και φοβάμαι να ξανά παω σε τέτοιο γιατρό

 

Εύχομαι να ήμουν όπως οι συνηθισμένες κοπέλες για να μην είχα αυτά τα προβλήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Από αυτά που διαβάζω, καταλαβαίνω πως έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου....

 

Να υποθέσω μέχρι και το λαμπατέρ θα σου την έχει πέσει αλλά αρνήθηκες πεισματικά.....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα κοπέλα μου, μόνο αυτά???

Βγάλε τα εσώψυχα σου, μην ντρέπεσαι...

Γιατι θα έπρεπε να ντραπω;

 

Επίσης γιατί πρέπει να αγχώνομαι που είναι Παρασκευή και μου λέτε τι μέρα είναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνω add άγνωστους, και μια περισσότερο άτομα από sites

Συγνώμη

Στο Facebook μπορεί να έχεις περισσότερη τύχη :D Ειναι δύσκολη, τι να κάνουμε :D Άσε που μπορεί ήδη να σε μισεί :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψευτικο παρασκευιατικο ποστ, να κλειδωθει τωρα!

Το ασχημο ειναι οτι το failαρει, δεν εχει καν πλακα ;( Τζαμπα η αναμονη για το παρασκευιατικο...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diva ξαναδοκιμασε να μιλησεις με ψυχαναλυτη και προτιμησε γυναικα. ισως εχεις κατι σοβαρο οπως διπολικη. μην το αφησεις. ευχομαι ολα να πανε καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψευτικο παρασκευιατικο ποστ, να κλειδωθει τωρα!

Όχι δεν είναι ψεύτικο, συγνώμη αν σε κάνω να νιώσεις έτσι, το πρόβλημα μου λέω, τόσο πολύ πίσω είναι τα παιδιά στην Ελλάδα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...